Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
jakich pytan moge sie spodziewac na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej ?? jakie wynagrodzenie moge podac ( woj. śląskie ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wyglada sytuacja z premia ? ? dostaje sie za zrobienie planu w grupie czy indywidualnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo wie ktos cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum wróżek nie ma!!! skąd mamy wiedzieć do jakiego skoku startujesz :), a po za tym wysil się trochę i przeczytaj kilka stron wstecz. Było już o tym wielokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce AKTUALNYCH informacji !! kilka stron wstecz jest o tym "kiedy i kto jedzie na szkolenie " a ja nie o to pytam... chodzi o skok stefczyka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się nie zmieniło , było o tym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne to forum posty są usuwane napisałam samą prawdę o tej firmie i widzę że mojego postu nie ma cóż, widzę że skok zadbał nawet o to żeby w necie nie pojawiały się negatywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy jest ktoś ko wybiera się na szkolenie do Władysławowa 8 stycznia z woj lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginna Bi
Witam, ja jadę na szkolenie 8 stycznia, ciekawe ile osób się tu zgłosi ;) Czytałaś/łeś opinie o Skoku? Nie martwisz się trochę?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego posta nie usunęłam to po pierwsze. A po drugie ja nie jestem tą osobą, która napisała ze forum jest cenzurowane. Napisałam jako druga, że mój post nie pojawił się. I nie bądź taki mądry gościu z 12:54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiesz czytać ze zrozumieniem??? czy ja napisałem że usunęłaś swój post????. chyba nie!!! stwierdziłem tylko że posty można usuwać samemu i podałem metodę, nic więcej. Akurat pamiętam tamte posty co zostały usunięte, i według mnie to stek bzdur i oszczerstw. Nic więcj. Więc dobrze że zniknęły same czy przy czyjejś pomocy . Tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno. Jak już piszesz taką samą prawdę, to podpisz się pod tym, imieniem i nazwiskiem. Będziesz bardziej wiarygodna. Tak to każdy potrafi. Tutaj wszyscy tacy odważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginna Bi
Halooo! Bez kłótni proszę Państwa! ;) Kto jedzie na szkolenie 08.01.14? ;> A co do wiarygodności wpisów tutaj, ja opieram się na opiniach komentarzy na GoldenLine, tam przynajmniej widać czy ktoś pracował tam, czy nie, jest podpisane imieniem, nazwiskiem, wiecie, anonimowo to nie do końca rzetelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gina.Ja też wybieram się na szkolenie w termine 8 styczeń.A skąd jesteś jeśli mogę spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiesz czytać ze zrozumieniem??? czy ja napisałem że usunęłaś swój post????. chyba nie!!! stwierdziłem tylko że posty można usuwać samemu i podałem metodę, nic więcej. Akurat pamiętam tamte posty co zostały usunięte, i według mnie to stek bzdur i oszczerstw. Nic więcj. Więc dobrze że zniknęły same czy przy czyjejś pomocy . Tyle w tym temacie ******************** Myslisz, że napisałabym coś na forum żeby potem to sama usuwać? chyba nie. poza tym, nie musisz od razu naskakiwać na mnie, poziom twojej kultury pozostawia wiele do życzenia jak widać. I jak niby możesz pamiętać mojego posta skoro się w ogóle nie pojawił albo pojawił sie na chwilę- no chyba, że przesiadujesz na tym temacie 24h na dobę. Jaki miałabym interes w tym żeby wchodzić na ten temat gdybym nie pracowała w tej firmie? chyba to oczywiste, że bez powodu tutaj nikt nie wchodzi. Jeśli pracujesz w Skoku to właśnie m.in. przez takie osoby jak Ty, normalni ludzie się zwalniają bo nie idzie pracować z takimi osobami. Nawet na głupim forum widać jak plujesz jadem i pewnie w realu jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was. Jutro mam rozmowę w Kasie Stefczyka. Powiedzieli mi ,że to spotkanie ma trwać 2 godziny. Czy ktoś może mi napisać mniej więcej na czym ta rekrutacja polega? Martwię się bo nie mam doświadczenia w pracy w banku tylko staż i studia Bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilemoznasluchac
masz 74 strony do przeczytania miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie czekają cie zadania w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkakwk
Hej:) Wybieram się na szkolenie do Władysławowa 8 stycznia z Katowic:) Czy ktoś jeszcze jedzie z tego rejonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annass
Witam.Ja wybieram się z Lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se spokoj bo to nie wiem juz jak jest z tym bo to zalezy od sytuacji przecie ❤️ www.youtube.com/watch?v=3HVFORyqOI0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkakwk
Lubelskie to daleko:( Na pewno innymi pociągami będziemy jechały...Jak nastawienie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annass
Do anulkakwk.Co do nastawienia to mam mieszane uczucia,obawiam się tej ilości materiału do wykucia w tak krótkim czasie.Nie mam doświadczenia w bankowości.A ty jak czujesz się przed wyjazdem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dacie radę, dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annass
Dzięki za pocieszenie,oby chęci i pozytywne nastawienie wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki w Krakowie- podstawa 2000 brutto. Premia zależy po pierwsze od tego ile sprzedasz, a po drugie od tego do jakiego oddziału trafisz. Na początku może to być nawet 1000 zł ale w naprawdę dobrym oddziale. A są takie które ledwo do rentowności dobijają więc wtedy o premii można zapomnieć. W oddziałach realizujących plany pracownicy siedzą latami, w tych słabszym rotacje są kilka razy w roku nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁDZ
Ktoś z łodzkiego się wybiera na szkolenie 8ego stycznia we władku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkakwk
Ja też się boję tego materiału, ale nie chcę się nastawiać źle, bo w końcu chyba wszyscy to zdają, więc czemu my nie miałybyśmy zdać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jedzie ktoś na te szkolenie 08.01 z Białegostoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę też 8go i mam nadzieje, że będzie dobrze ;) w tym oddziale co mam pracować są osoby które pracują o kilka lat, np 7, 5 więc myślę, że to dobrze rokuje. Co do samego wyjazdu i egzaminów - trochę się martwię, ale codziennie nastawiam się pozytywnie ;) do zobaczenia 8 stycznia we Władku! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×