Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość lodzianka
Kolezanko z krakowa :) na II etape kierownik powiedzial za do Władka jest jedno miejsce zabukowane wlasnie dla ich oddzialu na 27.01. nie wiem jak mam interpretowac nasza rozmowe poniewaz kilka razy mnie informowal ze mam sie nastawic na 27. No coz jak dzisiaj nie zadzwonia to raczej w poniedzialek nie pojade. Co do szkolenia to powiem tyle ze szkolenia z produktów finansowych nigdy nie byly latwe z racji duzej ilosci materialu :) Czas pokarze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowiccc
Z Krakowa, a co to za forum? :) napisz chociaż w skrócie bym mogła się domyślić :) no tak tylko ze Ty i Lodzianka byłyście już na II etapie.. ja tylko na I i wiesz co, myślę dokładnie tak jak Ty, z jednej strony odczuwam ulgę bo począwszy od wyjazdu po szkolenie , egz i pierwsze dni w placówce nie wiadomo z jakimi osobami to niezła dawka stresu.. z drugiej zaś strony chciałabym jechać przeżyć to i sprawdzić się...ale chyba nie będzie mi to dane :) A jak u Was nie dzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Dziewczeta jednak bedzie mi dane zobaczyc morze zima :P wlasnie dostalam telefon ze jade 27.01. jeszcze jakis formularz musze wypelnic bo jak to bywa w ostatniej chcwili wszystko na lapu capu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
no dobrze juz oficjalnie wiem ze jade na szkolenia mialam w sumie 2 telefony z potwierdzeniem i teraz mam mase papierków do wydrukowania. Szkoda ze nie ma nikogo z lodzi bo moglabym podwiezc :) za malo czasu na planowanie podrozy ktora i tak z przesiadka by sie wiazala wiec jade autem... Trzymam kciuki za pozostale dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowiccc
Lodzianka moje gratulacje odezwij się po szkoleniu jak test i w ogóle : ) szerokiej drogi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Koleznko z katowic jeszce nic straconego jezeli C***owiedzieli ze szkolenia masz albo 10 albo 20 to nie wykluczone ze jeszcze do Ciebie zadzwonia. Jak sie uda to cos napisze z Władka :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowiczanka
Witam, Ja dostałam wczoraj telefon, że zakwalifikowałam się po pierwszym etapie rozmowy i zaprosili mnie na szkolenie ale dopiero na 10 lutego, więc sobie jeszcze trochę poczekam. Czekam na opinie osób które pojadą 27sty, abym wiedziała czego się spodziewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łowiczanko a kiedy miałas I rozmowę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowiczanka
21.01, tylko że miałam ją od razu też z regionalną, ogólnie przesłuchiwały mnie trzy kobiety, pewnie dlatego zrezygnowały z II etapu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób które dostały się na szkolenie, czy macie doświadczenie w bankowości, jeśli tak to ile, jakie wykształcenie itd. Z góry dziękuję za info. Zastanawiam się nad złożeniem CV i nie wiem jakie mam szanse .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie czy ktos byl na rozmowie na doradce klienta w Skok Wesola? Jak wyglada rozmowa, o co pytaja, czy sa rozmowy w grupie czy indywidualne, czy szkola na punkcie czy trzeba jechac na szkoleni? Jaka jest podstawa brutto? Dziekuje z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was jest rekrutowany do Knurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łowiczanko zostaw do siebie jakiś kontakt:) Będziemy razem na szkoleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków koleżanka
Czy ktoś został zakwalifikowany na szkolenia w Mysłowicach - SKOK WESOŁA (04.02.)? Bo właśnie dostałem telefon z potwierdzeniem. Jak wygląda takie szkolenie. Bo informowano mnie, że tam będzie jeszcze jedna rozmowa z Dyrektorem. Czy w takim razie nadal mogę się nie dostać? I jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda egzamin i ogólnie szkolenie? Jest lojalnościówka? Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolezanki powyzej, co mialas na rozmowie o prace do SkokWesola? Poniewaz mysle ze zadzwonia na rozmowe po 5 lutym i dobrze bylo by cos wiedziec czego sie spodziewac, bardzo dziekuje za ewentualna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna ktoś szkolenie we Władysławowie 10 lutego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowiczanka
Tak :) ja zaczynam 10 lutego, chociaż jeszcze nie dostałam potwierdzonych informacji mailem, jak na razie do mnie tylko zadzwonili i zaprosili na to szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łowiczanko odezwij się do mnie na ten adres: domi19k@o2.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam na szkoleniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7
Jedzie ktoś może na szkolenie 09.02 z Podlasia np. z Białegostoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w to szkolenie wchodzi też jest zakaz udzielania i rozpowszechniania informacji jak tam jest i o czym mówią. Zauważcie, że nikt jak tam trafi juz nie wypowiada sie na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś jedzie z Warszawy na szkolenie 09.02???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Dostał się ktoś na szkolenie do Władka z Pszczyny?? Dziś miałam dostać ostateczną odpowiedź, ale czekam i czekam i nic... Miałam dwie rozmowy kwalifikacyjne(z kobietką od HR i z kierowniczką regionalną), nawet byłam w oddziale żeby zobaczyć jak wygląda praca. No ale nic, czekam dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Siemka:-) nie prawda ze mamy zakaz pisania o szkoleniu:-) po prostu nie ma czasu:-) szkolenia fajne, pensjona niczego sobie, obiadki tez:-) a samo szkolenie .....no coz codziennie praca domowa ktora wcale nie robi sie do 24 :-) oczywiscie jak ktos chce pocwiczyc droga wolna:-) W piatek mam egzamin ale mysle ze bedzie spoko:-) Kolezanko z kayowic zadzwonili w koncu??? Pozdraeiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Czyli jednak jadę :) Jedzie ktoś z okolic śląska?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowiccc
Lodziano dzisiaj dostałam maila że nie mogli mnie zaprosić ..ale zachowają moje dokumenty rekrutacyjne.. no cóż :) daj znać jak poszedł egzamin czy był trudny , trzymam kciuki za Ciebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mam rozumieć że nie ma umowy na czas próbny? 2 tyg. szkolenie, a potem umowa na 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 2 tygodnie we Władku to własnie okres próbny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowiczanka
Jedzie ktoś z Warszawy na szkolenie do Władysławowa 09.02?????? Może tak by się zgadać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Ja jadę z Katowic przez Warszawę, 15:45 z Warszawy Centralnej do Gdyni pociągiem EIC a potem do Redy(PR) a potem do Władysławowa(PR-autobus). Możemy się spotkać w pociągu, zawsze raźniej. :) joanna.sornowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×