Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
zarówno z Gdańska jak i z Gdyni do Władka śmigają busy!!! i są o tyle wygodniejsze że nie trzeba się przesiadać w Redzie z pociągu na bus. Koszt z Gdyni to chyba 9 zł o ile mnie pamięć nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodam ze przystanek busowy w Gdyni jest obok dworca PKP, może max 15 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
kolezanko z katowic szkoda ze nie teraz ale moze jeszcze bedzie okazja. Ja juz w domku siedze, egzamin zaliczony :) choc powiem latwo nie bylo... grupa szkoleniowa spoko, bede wspominac ten czas naprawde dobrze. pozdrawiam i zycze powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z krakowa
Hej dostałam dzisiaj zaproszenie na rozmowę do SKOK WESOŁA w Krakowie? Czy był ktoś na takiej, czego mogę się spodziewać, jakie pytania? proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wyslalam do Skok Wesola cv i licze ze zadzwonia po zamknieciu rekrutacji, mysle ze trzeba przygotowac sie pod kontem wymagan czyli poprowadzic rozmowe sprzedazy kredytu w roznych sytuacjach np ze klient sam sie pyta, ze korzysta z innej uslugi na punkcie, polecic telefonicznie pozyczke i pewnie jak mozna zdobyc klienta jakie ma sie na to pomysly, oczywiscie najlepiej wie kto juz byl na rozmowie i sie dostal, tak wiec czekam tez na podpowiedzi czego mozna sie spodziewac,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z krakowa
Mam nadzieję, że odezwą się do Ciebie. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś zna warunki finansowe i jaką umowę oferują w Skok Wesoła w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z krakowa
Witam wszystkich poszukujących pracy :) byłam dzisiaj na rozmowie w oddziale Skok w Krakowie na Długiej. Rozmowę przeprowadzał Pan dyrektor, ostro mnie przemaglował jak na stanowisko Doradca Klienta :) czy ktoś jeszcze uczestniczył w rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My_slowianin
Witam Był ktoś 12.02.14 na rozmowie w Katowicach? Jakie są wasze wrażenia? kontaktował się ktoś z wami? Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy, że Cię przemaglował? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniaa
hej czy ktoś jedzie na szkolenie do władysławowa 24.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląsk
Witajcie Jestem pracownikiem SKOK-u od roku, jestem zadowolona z pracy. Wszystko zależy od Waszego podejścia do pracy, zaanagażowania, chęci zdobycia doświadczenia oraz oczywiście przełożonego, na którego traficie. To w sumie ostatnie jest najważniejsze. Jeśli przełożony jest świetny to aż się chce pracować:-) Prawdą są akcje marketingowe. U Nas w oddziale, ulotki są kolportowane przez firmę na osiedla, ale za to sami wychodzimy z gazetkami, zaproszeniami do oddziału. Z przełożoną na czele oczywiście. I to jest właśnie fajne, że wszyscy stanowimy zespół, nikt się nie wyróżnia:-) Z premiami jest różnie, raz są a raz nie, ale u Nas kierownik co miesiąc robi nagrody, dla pracowników którzy się zaangażują w pracę (bilety do kina, na koncert,wyjście do spa). Mimo, że jako oddział nie wyrobimy premii tylko samą rentowność, to mamy jeszcze tą nagrodę za zaangażowanie. Praca w SKOK-u dobrze przygotowuje do pracy w bankowości, często za podobne pieniądze, bo np w Getinie na stanowisku opiekuna płacą 2000 brutto, czyli to samo co w SKOKU. Uczysz się nawiązywania kontaktu z klientem, pozyskiwania, masz frajdę z zastosowania technik sprzedażowych itd. Pytanie tylko czy nadajesz się na sprzedawcę? To trudny zawód. Trzeba mieć cierpliwość i to lubić. Jeśli Ci to nie odpowiada składaj dokumenty do Urzędu Miasta, będziesz sobie pracował, bez wychodzenia i dłubał w papierkach. Mnie akurat taka praca nie jara:-) Najważniejszy jest zespół, jak dobrze traficie to będzie i premia i chęć do pracy...czego Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z krakowa
Przemaglował :) znaczy ostro przepytał, cóż widocznie taka praca, nadal czekam na tel. ale cisza, pewnie nici z tego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc A
jedzie ktos z Krakowa 24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc A
aaaniaa skąd jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniaa
Z Działdowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniaa
Z Działdowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódzkie
jedzie ktoś na szkolenie do Mysłowic 24.02. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonezio
no ja byłem na rekrutacji około miesiąca temu w Krk ale nie mogę jeszcze jechać na egzamin to mi prace referenta zaoferowali i zapowiada się ciekawie. A na szkolenie jadę dopiero w marcu po sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po tym szkoleniu w Mysłowicach są jakieś egzaminy?? i czy po tym szkoleniu jednak mogą mnie nie zatrudnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktos sie dostal do skok bez matury bylam tydzien temu na rozmowie powiedzialam ze nie mam matury oddzwonili do mnie po kilku dniach zapytali czy dalej jestem zainteresowana żebym przyniosla dokumenty wszystko skserowali itp wspomnieli o szkoleniu troche licze na ta prace ale nie wiem czy warto czekac na odp co sadzicie czy sa jakies szanse wspomne tylko ze pracowałam 3 lata jako sprzedawca florysta i kontakt z klijentem mam bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC B
a jak trzeba sie ubierac do pracy w Skoku Wesoła??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wybiera sie na szkolenie 03.03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej i Zdzich jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódzkie
jedzie ktos na szkolenie na śląśk 24.02???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaab
czy jedzie ktoś na szkolenie do Władysławowa 24.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc a
ja jadę, a ty z jakiego miasta się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaab
z Działdowa a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade na szkolenie na ślask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasienia
Dzisiaj mam drugi etap do Stefczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×