Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
Hej czy ktoś z Krakowa jedzie w 26.01 na szkolenie ??? Jak tak to proszę o szcególy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dzisiaj rozmowę w Stefczyku ,dużo pytań o sposób pozyskania klienta, odnośnie sprzedaży itp.. czy ktoś jeszcze był dzisiaj w Katowicach? odpowiedz do 2 tyg ale jestem sceptycznie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamtaka
To się okaże czy pojadę na szkolenie czy nie :-) do końca tygodnia mają zadzwonić i ewentualnie zaprosić na jeszcze jedną rozmowe bezpośrednio z przełożonym oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś może na rozmowie w Krakowie dzisiaj na ul.Długiej ??Jakie wrażenia i kiedy na być odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Ja tez bylam wczoraj na rozmowie tylko , ze w łodzi ale z tego co widze przebiegala ona dokladnie tak jak u kolezanki z katowic. Na mojej rozmowie byla osoba z hr-u i za-ca dyrektora regionalnego wiec 2 panie. Faktycznie bylo duzo pytan, ktore wiazaly sie ze sprzedaza tzn. co byl Pani zrobila?, co bym powiedziala ? Mialam rowniez scenke ale nie sprzedazowa :) tylko mialam rozmawiac z niezadowolonym klientem. Wiec spoko, maglowoly na maxa no ale takie ich zadanie. Ja rowniez mam czekac do 2 tyg z tym ze mnie poproszono o nr telefonow do poprzednich kierownikow. Z tego co sie dowiedzialam juz rozmow miec nie bede jezeli bedzie dobrze to zostane oddelegowana na szkolenia. Tylko jedna sprawa mnie zastanawia bo ow panie nie wspomnialy slowem o zarobkach a ja nie dopytywalam co prawda :) U was cos mowili o zarobkach?? A jak uwazacie z doswiadczenia beda dzwonic po referencje czy to tylko taki trik hr-owcow ??? Ja tam sie nie boje tego telefonu ale czytalam rozne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Katowiccc
Hej mnie Pani pytała ile chciałabym zarabiać.. pytała tez czy w grę wchodzi praca w innym mieście niż tym na które aplikowałam.. ale miałabym za daleko więc odmówiłam.. Ja też nie miałam scenki sprzedażowej ale byłam pytana o sposoby pozyskania klienta , o zachowania w placówce w różnych sytuacjach itd.. ja nie byłam proszona o nr telefonów do poprzednich pracodawców a Ty wcześniej pracowałaś w finansach? ja szczerze mówiąc nie spotkałam się żeby jakiś pracodawca dzwonił do poprzednika żeby pozyskać opinię.. sama nie wiem czy to trik czy faktycznie będą dzwonić ..ja usłyszałam że jeśli będą zdecydowani kolejna rozmowa odbędzie się w placówce w któej docelowo mam pracować a szkolenia albo 10.02 albo 20.02..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Mnie tez o to pytali jak bede pozyskiwac klientow :)Natomiast pracowalam w 2 bankach i moze dlatego...dodatkowo byla mi opisywana praca kasowa i pytanie zwiazane z obsluga kasowa. Czyli wszystko po trochu. Pytalam tez o placowki i tu juz pani dyrektor sie wlaczyla w rozmowe ze placowki na terenie lodzi wchodza w gre ( dodatkowo wspomnialam ze na moim osiedlu jest skok :) ) Podejzewam ze z racji tego ze mialam na spotkaniu dyr. regionalna mnie juz chyba wiecej spotkan nie grozi :D Wlasnie fajnie ze mi napialas o terminach szkolen bo to tez mi umknelo czyli 02.02 albo 20.02. coz wolalabym 02.02 No ciekawa jestem jak o sie rozwiaze :) Pozowdzenia zycze i daj znac jak c****szlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
male sprostowanie :) jak widac nie koniec jeszcze rozmow jutro ide ponownie ale do innego oddzialu na rozmowe wnioskujac po twojej poprzedniej wiadomosci moze to byc moj przyszly oddzial :D i tym razem bede rozmawiac z Panem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowiccc
Łodzianka wczoraj byłaś na rozmowie i już Cię zaprosili na II etap rozmowy? no to gratuluję! i zazdroszczę .. ja niestety byłam trochę spięta i nie byłam z siebie zadowolona do końca.. no ale cóż upłynął 1 dzień kto wie może jutro , może wcale :) daj proszę znać jak C****szło na rozmowie z Panem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Na to wyglada...zobaczymy :) Niemartw sie do Ciebie tez zadzwonia :D Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Kochana nie martw sie stresem, ja tez mialal wrazenie ze gadam od rzeczy na tym spotkaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowiccc
trafnie to ujęłaś "gadanie od rzeczy " tak właśnie to wyglądało hehe stres potrafi robić dziwne rzeczy .. przed rozmową byłam przygotowana na wszystko a potem wielka czarna dziura w głowie.. trzymam za Ciebie kciuki i czekam na wieści na DOBRE wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już własnie nie wiem czy się cieszyć z tych wieści czy nie Tez jutro idę na drugą rozmowę,nie wiem jak się przygotować czy pytania będą podobne jak na pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie byłaś na tej rozmowie? i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
mysle ze kierownik moze pytac o to samo ale mysle ze bardziej o funkcjonowaniu samego oddzialu opowie. Mysle ze nie ma sie czego bac :) ja ide na 14. Jak gosc z karakowa bedziesz po wszystkim to daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie co sie stanie gdy nie uda sie zdać egzaminu we Władysławowie ? kto wtedy ponosi koszty szkolenia?? Nocleg i jedzenie kosztuje tam nie mało!!! co wtedy gdy nie zda sie egzaminu ??? Jesli trzeba pokryć koszta to jaka to jest kwota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytan
czy ktos wie co sie stanie gdy nie uda sie zdać egzaminu we Władysławowie ? kto wtedy ponosi koszty szkolenia?? Nocleg i jedzenie kosztuje tam nie mało!!! co wtedy gdy nie zda sie egzaminu ??? Jesli trzeba pokryć koszta to jaka to jest kwota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Powiem tak czytalam kilka forum odnosnie pracy w skoku. Domyslam sie ze bedzie to na zasadzie lojalki czyli trzeba bedzie jeszcze przynajmniej rok popracowac a zeby nie ponosic kosztow, ale wiem ze lojalka jest niezgodna z prawem. Kazdy pracodawca musi zapewnic szkolenia dla pracownikow i nie moze od nich wolac kasy, ale zastanowcie sie gdyby nie bylo takiej umowy to mnóstwo osob jezdzilo by do Wladka tak naprawde na wakacje a nie na szkolenie. Doczytalam tez ze zaliczony egzamin to min 90%, jezeli brakuje kilku % to wowczas szkoleniowcy dzwonia do kierownika ( podejrzewam ze z naszej docelowej placowki) i to on podejmuje decyzje co dalej. dlatego tez II etap jest z naszym przyszlym kierownikiem :) Natomiast wiem z doswiadczenia ze szkoleniowcy tez maja wplyw na nasza dalsza kariere, moga np zarekomendowac nas jakby stres na egzaminie byl wiekszy. Wracajac do kosztow sprawdzalam w necie ta miejscowke Willa Dominik- sama w sobie jest droga gdyby kto chcial tam na wakacje pojechac. Ale kochani badzcie dobrej mysli jezeli jedzie sie tam na szkolenie a nie na libacje to napewno sie uda :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowiccc
Poruszałam temat nie zdania egz usłyszałam ze nie ma zadnej umowy lojalnościowej , jedyne co Ci grozi to dalsze bezrobocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
Ano widocznie musial to byc stary post....mniejsza o to. Ja ma juz za soba rozmowe ze swoim przyszlym kierownikie :) Klierownik wydaje sie fajny, oddzial dobrze prosperuje mnostwo ludzi tam przychodzi a co za tym idzie dobra sprzedaz jest :) wypytal mnie w sumie o wszystko to co na 1 rozmowie nawet o moje zainteresowania pytal :) Co do szkolen okazalo sie bowiem ze jezeli bede przyjeta jade juz 27.01 poniewaz jeszcze jedno miejsce jest dla tego oddzialu zaklepane. I tu potwierdzenie slow kolezanki z katowic pierwsza umowa na 2 tyg jak sie nie zda to koniec umowy tak sie dowiedzialam :) pozniej umowa na 2,3 lata. Jutro bede miec najpozniej odpowiedz co ze mna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
a jeszcze jedno tak szybko sie do mnie odezwali z racji wlasnie tego ze mialabym jechac 27.01 dlatego szybko podejmuja decyzje....moze i dobrze wiem na czym stoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Krakowa
Jestem po drugiej rozmowie z kierownik oddziału. Więc stoje na tym co poprzedniczka dokładnie to samo mi powiedzieli takie same warunki szkolenie od poniedziałku. A co do samej rozmowy to tak- pierwsza była ok wyszłam zadowolona, a na drugiej chyba trema mnie zżerała:-) Oczywiście miałam kredyt sprzedać w rozmowie tel. z klientką (czyli kierowniczką) produkuje się i produkuje a ona nie i nie. Mam nadzieje, że czegoś nie spaliłam, a w sumie wszystko mi już jedno:-) szukam pracy dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
co do scenki tez mialam tylko ze ja mialam sprzedac...dlugopis :)ni w zab z produktami bankowymi ma zwiazek ....nie jestem przekonana jak mi poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Turku
Witajcie, byłam dzisiaj na rozmowie o prace w Skok Wielkopolska w oddziale w Turku na stanowisko Doradca Klienta, czy jest ktoś kto tez był? Bo zapomniałam się zapytać kiedy będzie jakaś odpowiedź.? I jeśli się zakwalifikuję to od 2 lutego jest szkolenie w Czarnkowie. Wiece może gdzie dokładnie, w jakim hotelu, kto ponosi koszty za noclegi, jedzenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaaaa88
Witam, zarobki uzależnione są od miasta. czy ktoś wybiera się 26/27.01.2013 z Wrocławia na szkolenie do Władysławowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość krk
Hej ktos jedzie z Krk na szklennie w 26.01 bo chetnie bym sie umówiła prosze o kontakt na emaila nana_iwonka87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
a co u ciebie kolezanko z katowic ??? dzwonili do ciebie ??? Ja bylam na II etapie w placowce i narazie cisza kierownik mowil ze jezeli mnie wezma to pojade 26.01 ale narazie nic nikt nie dzwonil :( maja czas do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z katowiccc
Łodzianko niestety telefon milczy i nawet gdyby zadzwonili to obawiam się ze II etap już wogole jest nie do przejścia.. życzę Ci aby zadzwonili do Ciebie jutro z samego rana :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Krakowa
Widzę, że jest nas trzy oczekujące na telefon ze Skoku. Z krk już ktos się wybiera na szkolenie, ale jest jeszcze szansa bo były dwa miejsca. Natomiast z Katowic na innym forum też ktos szuka bratniej duszy do wyjazdu. Tak naprawdę to nie wiem czy jest czego żałować, bo to szkolenie łatwe nie jest, ale jakby zadzwonili to chętnie skorzystałabym z okazji i podjęła ryzyko. Pozdrawiam poszukujących pracy i powodzenia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×