Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość xmt
Robię "ujawnienie" :P Będę pod przychodnią prawdopodobnie o 6.50. Jak zobaczycie grubiutkiego długowłosego rudzielca z kreconymi włosami palacego fajki jedna za drugą to na 1000% ja :) Można podejść nie gryzę choć tak wygladam :P hy hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
hah..jak zobaczycie bladą ze strachu osóbkę ( pobranie krwi brrrr ) u boku z facetem w długich włosach ( mój mąż ) to znaczy, że ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pobranie krwi trzeba być bez śniadania?mhm... nie lubię wychodzić na cały dzień bez przekąszenia czegoś:)) czy ja się czymś będę wyróżniać, pewnie będę niewyspana i ciut przestraszona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
niestety bez śniadania jak to przy badaniu krwi :( A wiecie już gdzie jest szkolenie ? Bo ja zrobiłam "małe dochodzenie" i podejrzewam że będzie się odbywać w Villa Dominik. No ale to tylko moje przypuszczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
po pobraniu krwi najlepiej pochłonąć coś czekoladowego ;D batonik w zęby i dalej w drogę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
bardzo możliwe , że właśnie tam, ten ośrodek zapewnia sale szkoleniowe itp.. niebawem się dowiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wypatrzyłam już ten ośrodek, ba nawet villa Dominik, myślę że to tam skoro są zniżki dla SKOK-u. W przyszłym tygodniu już powinni przesłać nam info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w hotelu zapewniają mi śniadanie a ja nawet nie skorzystam...ech...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
buuu..a w tym hotelu nie ma dostępu do internetu ;( jakoś trzeba będzie przeżyć odcięcie od świata ;) zetka jak można czemu nie skorzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
a ja wyczytałam, że w pokojach jest dostęp do internetu :) no ale może trafią się nam bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
hm..wysyłałam maila z zapytaniem do hotelu, odpowiedzieli że nie mają to w takim razie trzeba przekonać się na własnej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
do tego Villa Dawid ? bo ja na ich stronie czytałam o tym. No ale jak nie będzie to trudno jeszcze 2 tygodnie bez internetu wytrzymać potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
heh w końcu jedziemy tam by się szkolić ;) zawsze można czas wykorzystać w inny ciekawszy sposób niż siedzenie przed komputerem, mi się chyba przyda taka separacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie można przed pobraniem krwi jeść to pozostaje opcja zwinięcia czegoś ze stołu na później hahahaha... Jaki ubiór panuje na tego typu szkoleniach? bo nie chcę wyskoczyć luźno a tu wszyscy pod krawatami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
Zetka nie martw się . Jak coś to obie będziemy ubrane nieodpowiednio :P Białym koszulą już na szkoleniu mówimy stanowczo NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
NIE białym koszulom ;) przyłączam się i ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
Niestety w pracy będziemy skazani tylko na białe koszule. Wiem bo pytalam na rozmowie kwalifikacyjnej . No chyba, że co miasto to inny standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
w pracy tak jak najbardziej, ja już jestem przyzwyczajona ale na szkoleniu ma być looz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
Koszule własne białe. Z przydziału będzie zielona apaszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszę wyruszyć na zakupy:) bo u mnie z poprzednich miejsc pracy tylko błękit i czerń przeważa w szafie, czyli dół też własny, a w jakich kolorach może wiecie? Zaraz skompletuję sobie garderobę ;) Dzięki za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
A dół nie wiem, ale obstawiam ciemny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że podczas rozmowy rekrut. w oddziale, dziewczyny tam pracujące miały granatowe spodnie, przynajmniej jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
też muszę wyruszyć na podboje sklepowe...u mnie w poprzedniej pracy miałam koszulę z przydziału + apaszkę ale dół mogłam mieć spodnie albo spódnicę oby czarne...w takim razie koszulę muszę kupić, zastanawiam się tylko czy z długim czy krótkim rękawem...??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
Ja dorobiłam się licznej kolekcji białych koszul w poprzednich pracach więc zakupy ma z głowy :P Krótki rękaw lepszy bo to i na lato i na zime jak założysz marynarke :) za 10 dni szkolenie jupii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
mnie nie cieszy tylko podróż z Wrocławia do Władysławowa ;/ Ciekawe czy w niedziele też będą jakieś szkolenia czy można robić co się chce :) np integrować na plaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
mnie podróże też przerażają ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle ;) oby tylko pogoda dopisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×