Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

jak się nie mylę to ktoś wcześniej wspominał na forum, że szkolenia są od pn do sob, a niedziela wolna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok szkolenie
szkoliłam się niedawno więc opiszę fakty: -Villa Dominik brzozowa 20 (bardzo blisko do plaży) niedaleko klub Czarny koń - badania przy hotelu Pekin także sobie go zlokalizujcie wcześniej - internet jest w salach komputerowych tylko mówią nam że do 16 nie działa (mimo iz tak nie jest) - duzo prac domowych: czasami siedzicie na sali do 23 jak nie dalej - duzo nauki - posiłki zapewnione także pieniadze własne wydaje się raczej głownie na alkohol jak kto lubi :) - ale tez nie ma czasu pić - zależy kto jak się wyrobi z nauką - na terenie dominika są automaty z darmową kawą i herbatą malinową, jest też darmowe ksero - szkolenie napadowe z Bogdanem może przerazić: przeciora was po ziemi w razie pytan piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że odezwał się ktoś kto już to szkolenie przerobił:), czy te prace domowe to są z materiału który jest na szkoleniu czy coś trzeba sobie przypomnieć ze szkoły?, no i kolejne pyt co to znaczy szkolenie napadowe?? Trochę mnie to przeraża... Jakąś meliskę może łyknąć przed zajęciami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok szkolenie
nic nie trzeba sobie przypominać, bo dostaniecie materiały (DUŻO) szkolenie napadowe - przychodzi Bogdan i wyzywa Cię od kurwy i szmaty i ciora cie po podlodze. Przy jego pierwszym krzyku już wam się słabo zrobi :) ale nie ma stresu Bogdan jest ogólnie bardzo miły. ogólnie bardzo miło :) ps. są kartkówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli kontakt z tym panem:) kartkówki? trzeba obudzić szare komórki... Wielkie dzięki za info., będą dla przyszłych pokoleń SKOK-u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
Wielkie dzięki za tą wypowiedź :) nauka... no coż jest szkolenie jest nauka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
wielkie dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca....
Czy jest może ktoś ze SKOK-u Wesoła. Możecie napisać coś więcej o pracy w tej firmie i ewentualnych szkoleniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
hej. a powiedzcie mi po jakim czasie od pierwszej rozmowy do was sie odezwali i co mówili na temat zarobków?? byłam dzis na rozmowie ale tego co najbardziej interesujące sie nie dowiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
Do mnie zadzwoniono po 7 albo 8 dniach (dokładnie nie pamiętam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
u mnie to było tak...od spotkania z rekruterką minęły dwa tygodnie, zostałam zaproszona na rozmowę do Oddziału..tam dostałam info , że w przeciągu tygodnia, półtora powinni się odezwać, odezwali się do mnie po dwóch kiedy już nawet nie czekałam na telefon ;) jeśli chodzi o zarobki to na spotkaniach pytali mnie jakie zarobki mnie interesują, a na 100% dowiedziałam się ile zarobię podczas rozmowy telefonicznej gdy byłam informowana o zatrudnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
z tego co widzę, nie możecie mi napisać ile to konkretnie jest (zarobki) :) kobieta z którą rozmawiałam dziś poinformowała mnie ze do czwartku jesli nikt nie zadzwoni to znaczy ze nie przeszlam dalej:/ no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
no tak konkretnie nie za bardzo , ale wiecej niż 1000 netto jest na okresie probnym :) No ale może to jest uzależnione od wielkości miasta więc bym się tym nie sugerowała . Ja miałam tylko jedną rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jedziemy na szkolenie do Wrocławia, ech...a miało być morze, plaża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
widzę że co miasto to innaczej to przebiega... mnie powiedziano ze okres próbny to okres tego szkolenia we władku(który jest płatny oczywiście) a jak zakończy się pozytywnym egzaminem to umowa na dwa lata.. oj ciekawa jestem jak to wygląda w rzeczywistości bo różne rzeczy słyszałam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
a to nie tylko ja będe w Wrocławiu :) he he mnie to akurat cieszy bardzo :) Szkolenia będą ponoć od 8 do 16 góra 17 . Spokojnie zetka nie łam sie w Wrocławiu też może być fajnie jak coś moge poradzić gdzie, co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **emka**
hej czy ktoś wyrusza do Wladka na szkolenie w te niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
haha ile osób tyle opinii ;D w piątek mamy być we Wrocku a od poniedziałku we Władku na szkoleniu tym dłuuugiimm ;) przynajmniej ja mam takie info a coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mnie zadzwoniła dziś pani od rekrutacji że zmiana planów. Jadę w czwartek i zostaję we Wrocławiu do 06.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
hm..faktycznie do mnie też dziś dzwonił ktoś z numeru 607... ale nie odebrałam a zauważyłam dopiero późnym wieczorem..czekałam na info na maila bo miał być wysłany ze szczegółowym planem szkoleń..jeśli faktycznie i ja się dowiem, że zostaję we Wrocławiu to się nawet cieszę ;) haha jak zwykle wszystko na wariackich papierach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
a to mam jeszcze pytanko...co z weekendem 23-24.06 ? SKOK gwarantuje nocleg czy we własnym zakresie ? czy już szkolenie będzie trwać przez te dwa dni? ech..z samego rana zadzwonię pod ten numer i się wszystkiego dowiem bo spokoju mi to nie daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn,,,,,,
nie macie szacunku do siebie by za taki grosze pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
drogi nn,,,,, a jeśli mogę zapytać to co Ty wiesz o zarobkach w skoku?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
i u mnie już wszystko jasne ;) też zostaję na szkoleniu we Wrocławiu ;) a zatem do zobaczenia pod przychodnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
nn masz racje lepiej siedziec na bezrobociu i nie miec co do garka włożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmt
Ja osobiście cieszę się , że dostałam tą prace i jeśli chodzi o wynagrodzenie nie jest źle. Znam instytucje finansowe gdzie zarabia się NAPRAWDE grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
zmt masz rację... też miałam doczynienia z prawie "zerowymi zarobkami" w dziale finansów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echidna
nn nie prowokuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
do wszystkich narzekających na pensje w skok.. ludzie albo jesteście dupy że nie potraficie powiedziec ile oczekujecie albo jeszcze gorsze dupy bo nie potraficie na premię zarobić.. ja dostałam tyle podstawy ile krzyknęłam a chciałam sporo i byłam stanowcza.. do tego premia i widze to wszystko rozowo... pamietajcie wasze zarobki zalezą tylko od was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×