Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
hej Kto jedzie na szkolenie 30.09 z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z WROCŁAWIA JEDZIESZ POCIĄGIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej powiedzcie czy szkolenie we Władku jest finansowane czy jedzie się za własną kasę, ja mam iść na drugi etap rekrutacji w Cz-wie, mają byś jakieś testy i zadania do wykonania, wiecie jakie???? warto w ogóle w to wchodzić, bo po tych innych wypowiedziach to się zaczynam zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za przejazd musisz sama zapłacić- szkolenie jest płatne ( tzn. za 2 tyg. otrzymasz 1/2 należnej pensji ) + wypłacają dietę (30 zł. za każdy dzień pobytu ). Na zwrot kosztów podróży oraz dietę czeka się bardzo długo. Ja czekam od czerwca do nadal. Jeśli chodzi o warunki i samą pracę to odradzam. Ja podchodziłam do tego, że od czegoś ,,karierę'' w branży finansowej trzeba zacząć. I to był błąd wybierając Kasę Stefczyka. Profesjonalizmu się nie nauczysz to Ci gwarantuję. Stoisz przed oddziałem ze stolikiem gazetek, ulotek, gadżetów i zachęcasz ludzi do skorzystania z oferty Kasy. Znam przypadki dziewczyn ( które się przez to z resztą zwalniały ), które musiały chodzić w przebraniu świerszcza Filipa. Archaiczny system, musisz wypełniać stos papierków. Atmosfera wewnątrz też pozostawia wiele do życzenia. Nie jest to jakaś koszmarna korporacja, ale za to bardzo prymitywna. Wszystko zależy na jaki oddział trafisz- a jak pewnie sami wiecie , pracując wśród kilku kobiet łatwo nie będzie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jedzie ktoś na szkolenie które zaczyna się 14.10.2013 ze Śląska?? - zofia.nowak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki wyżej z Częstochowy - i jak byłaś na tym drugim etapie? Ja niedawno z niego wróciłam i z ciekawości zapytam na którą była ta rekrutacja na którą Cię zaprosili? Ja byłam od 11 i ciekawa jestem czy przed lub później jeszcze były rekrutacje, czy tylko ta jedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czwa
o z częstochowy ;p to ja też dziś byłam :P i jak wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z Czewy
Jak się tak zastanowić to sama rekrutacja była ok. Bez zbędnej napinki. Zdziwiło mnie że prawie 3 godziny łącznie trwała ale nie odczułam że tak długo;p Najśmieszniejsze że cisneli nam te kity że ponad połowa z nas (czyli wychodzi że 3 os) może liczyć na prace w tym oddziale, a ktoś mówił że w rzeczywistości tylko jedno stanowisko będzie. A byłaś na którą godzine?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czwa
no byłam na 10 ;p wydaję mi się że nie było więcej spotkań umowionych. Madzia a Ty ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czwa
Ciekawe jak to będzie, wiesz może jak tam przyjeli 2 to i 2 terz przyjmą bo jakieś zmiany czy coś.. a nie 2 h ;p ? ja wyszłam koło 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z Czewy
Ania;) Troche tylko dołujące opinie na tym forum... Na 20 negatywnych 1 pozytywna lub neutralna albo nawet i nie... Nie sposób wszystkiego przeczytać... Musze przedzwonić do kuzynki, która powinna być w temacie bo różne biura kredytowe przerabiała i ma troche znajomych co siedzą w tej branży... To będzie mocno wiarygodne już źródło opini;p W dodatku jeśli nie zwracają za koszty paliwa to też jest bardzo dziwna sprawa... Może jeśli grunt pod nogami się nie pali to lepiej nie ryzykować... sama już mam mętlik w głowie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ciekawa jak z tą lojalką jest.. bo jak trzeb apóxniej dwa lata pracować a wiesz.. będą brać z pensji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze jedzie na szkolenie 14.10 oprócz mnie (szklarska.anna@gmail.com) i Zofi ze Śląskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja również jadę na szkolenie 14.10.2013 z Wałbrzycha. Pozdrawiam Jowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellaelaela
Witam a jedzie może ktoś na szkolenie do Tych ze Skoku Piast?? 21 października???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKOK WESOŁA WROCŁAW Rekrutacja składa się z trzech etapów. Dwie rozmowy w oddziale oraz rozmowa telefoniczna. Przy rekrutacji składającej się z czterech kandydatów nikt na koniec nie potrafi zadzwonić i powiedzieć : Dziękujemy, podjeliśmy inną decyzję. Jeśli takim brakiem profesjonalizmu i szacunku firma otacza również swoich klientów to dziękuję,że nie dostałam tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamwo
Witam Poszukuję osoby pracujące w skok stefczyka/wspólnota (lub innego skok-u) na terenie Tychów lub w okolicy w celu nawiązania współpracy. Proszę o kontakt na email: adamwo@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł ŚLĄSK
Witam. Czy jedzie ktoś na szkolenie do Władysławowa 14.10.2013r ze śląskiego? - pawmas3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jedzie ktoś na szkolenie do Władysławowa 04.11.2013r ze śląskiego? Ja jadę z oddziału w Dąbrowie Górniczej Anna.swircz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w SKOK Stefczyka od dwóch tygodni. Samo szkolenie oceniam na piątkę, natomiast ma ono niewiele wspólnego z rzeczywistością w oddziale. Jak poprzednicy piszą, ważne do jakiego oddziału się trafi. Plany są niewyobrażalnie wysokie (pracowałam w banku i miałam do realizacji 1/4 tego, co jest w SKOKu). Mnóstwo papierologi, ciężko robić cross-selling, gdy nie można wejść nawet w szczegóły tego, co klient posiada. Rolowanie klientów polega na udzielaniu im nowego kredytu w zamian za spłatę. Oczywiście klientów się nie uświadamia, że płacą podwójnie, bo znów pobierana jest prowizja, ubezpieczenia itd. Jeśli chodzi pozyskiwanie klientów - roznoszenie ulotek, chodzenie z formularzem po ulicy i zaczepianie klientów, by dali swoje dane, jednym słowem - żebranie o klienta, by wziął kredyt. Dla osób, które pracowały w bankach i chcą przejść do SKOKu - nie warto! Brak socjala, przymus wpływu wynagrodzenia na konto w SKOK, które jest płatne, podobnie jak karta. Obecnie nie ma umowy lojalnościowej, jest ona w przypadku kolejnych szkoleń. Jedyny plus, bardzo pilnują nadgodzin. Nawet wyjście 15 minut później z pracy jest rozliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Praca w Skoku fajna ale szybko się nudzą pracownikami i wymieniają ich na nowych, bez podania przyczyny. Jestem w wielkim szoku, że jest tam taka rotacja, co chwilę nowe rekrutacje. Kierownicy oddziału wchodzą do d... kierownikowi regionalnemu i on zawsze się wytłumaczy, a zwykłego pracownika ma gdzieś. Zero wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucygosc
hej. Kto jedzie na szkolenie na 4 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę 4 listopada , skąd jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annagość
Anna.swircz@interia.pl Jadę do Władysławowa 4 listopada, proszę o kontakt - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucygosc
ja jade z wielkopolski. Czy ktoś tez z tych stron? Może da rade sie z kimś zgrać i razem jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annagość
Ja z zagłębia więc wyjazd pewnie z katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę z wrocławia 4 listopada. Fajnie by było jakoś sie zgrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś byłam na rozmowe SKOK Kopernik, nie było scenek sprzedazowych, nie było pytań z zakresu wiedzy o finansach, zwyczajna rozmowa o doświadczeniach dotychczasowych i zapatrywaniu się na prace pod presją planu sprzedazowego i ciąglych kontroli. Nie wiem czy zadzwonią i nie wiem czy podjąc pracę. Coś mi tu nie gra że tyle osób przewija się przez SKOKi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m15m
dzis bylam na rozmowie w skok stefczyka, bylo nas 10 osob. W pierwszej kolejnosci Pan przeprowadzajacy rozmowe zacal nam opowiadac o firmie o szkoleniu nastepnie kazdy z nas musial sie przedstawic opowiedziec cos o sobie (dotychczasowe doswiadczenie zawodowe, dlaczego chcemy pracowac w tej firmie) pozniej zadanie w grupie jestesmy wlascicielami sieci sklepow odziezowych i wprowadzamy nowa linie odziezy (musielismy wymyslec nazwe haslo reklamowe wymienic śrdoki marketingowe, zaplanowac budzet, sposoby mobilizacji pracownikow itp) nastepne zadanie bylo indywidualne dotyczylo zdolnosci kredytowej byl podany przyklad a naszym zadaniem bylo przedstawienie klientowi rozwiazania tej sprawy i uzasadnienie. Pozniej jury poszlo sie naradzic wybrali pare osob na rozmowy indywidualne, niby ci co nie zostali wybrani maja jeszcze szanse na drugi etap ze niby w ciagu 2 tyg. maja sie odezwac ale szczerze watpie no ale coz nie jest mi dana taka praca w stresie gdzie ciagle krzycza nad glowa plan sprzedazy, plan sprzedazy... moze to i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×