Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Santana99
M15M powiedz mi gdzie bylas/es na rozmowie? Uważacie ze lepsze sa indywidualne rozmowy czy takie przeprowadzane w grupie? Aha i powiedzcie mi doświdczenie po rozmowie czy przeważnie jak już zaproszą na rozmowe to jaka jest szansa podjęcia pracy? Tzn czy często oddzwaniają że przyjmuja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m15m
do Santana99 na rozmowie bylam w Tarnobrzegu woj. podkarpackie.. rozmowy w grupie napewno daja cos wiecej wtedy mozna zaobserwowac pewne cechy ewentualnych pracownikow ale mi tak troche nie do konca to odpowiadalo gdyz nie mam takiej sily przebicia jak np u mnie byly 2 dziewczyny typ lidera ktore nawzajem sie przekrzykiwaly byle by tylko zostac zauwazone przez rekruterow. To ze ktos jest wygadany i ma tzw parcie na szklo wcale nie musi oznaczac ze bedzie dobrym pracownikiem no ale ja sie moze nie znam wkoncu oni njlepiej wiedza kogo szukaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santana99
No tak, rozumiem że nie zaprosili Cię na rozmowe indywidualną? Mowili cos o warunkach zatrudnienia? O pensji szkoleniu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m15m
a no nie zaprosili...nie wiedza kogo traca:) o wynagrodzeniu nic nie mowili a jeszcze na poczatku ankiete wypelnialismy i tam trzeba bylo podac swoje wymagania finansowe. A o szkoleniu no to pierwszego dnia szkolenia podpisuje sie umowe na 2 tyg (na czas szkolenia) i pozniej pierwszego dnia pray w oddziale umowe na 2 lata nie ma umow lojalnosciowych. A Ty na jakim poziomie jestes juz po wyslaniu do nich cv czy moze sie dopiero zastanawiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsumuje samo szkolenie. Jak ktoś myśli że zrobi sobie 2 tygodnie wakacji i zda bez problemu egzamin to się grubo myli.!!! wiedzy do opanowania jest ogrom. Od teorii do praktyki. Zajęcia zaczyna się o 8.00 a kończy teoretycznie o 16. 00 z przerwą na obiad. A w praktyce siedzi się do 22, 23 w salach przy kompach i ćwiczy zadania. Bez tego nie zda się egzaminu!!!!. Prowadzący bardzo wymagający, ale to dobrze bo dobrze Was przygotują. Od nich też wiele zależy jeżeli nie zaliczysz egzaminu na 90%, bo wtedy kontaktują się z waszymi przełożonymi i albo jest dalsza praca, albo nie ma. Ogólnie atmosfera OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam na tym szkoleniu to wielka trenerka h. każdego dnia nawiajała o swoim synu. co teraz u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annagość
Jedzie ktoś 4 listopada na szkolenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperGościu
tak jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaLola
Hey, ja jadę na szkolenie 4.11.2013 i pojęcia nie mam czym tam dojadę...! Jadę z Podkarpacia- Stalowa Wola. Jedzie ktoś jeszcze z tego regionu? Pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santana99
Może ktos napisac jak wyglada praca na slasku? i cos wiecej o tym jak wyglada szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich czy ktoś jedzie na szkolenie rozpoczynające się 4.11.2013 ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę ze śląska Anna.swircz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkowy gość
Do osob ktore odbyly szkolenie: czy te zadania na kompie co trzeba ogarniac po nocach to robi sie w jakims systemie czy da rade robic na swoim kompie w pokoju ? Ja bylam w skoku stefczyka na rozmowie, rozmowa indywidualna, zreszta bardzo mila, luzna z przesympatycznymi panami, mowilam o swoim doswiadczeniu, o tym co chce w zyciu robic, opowiadalam o skoku i odgrywalam scenke sprzedazowa, wyszlam z usmiechem na twarzy i z nadzieja ze zadzwonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, wysłałam Ci wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadania robisz na ich komputerach ponieważ są w sieci. Do tego mają specjalne programy, których obsługi musisz się poprostu nauczyć, a bez zrobienia tego w praktycznie poprostu się nie da. Nie jest łatwo, ale jest bardzo duża zdawalność i naprawdę nieliczni tego nie ogarniają. Uczyć się trzeba i to nie podlega dyskusji. Jednym wchodzi łatwiej, innym trudniej. Do tego jeszcze teoria. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkowy gość
Dzieki, mam nadzieje ze latwo mi to bedzie wchodzic, bo jesli pojade to ze swoim szkrabem, wiec chcialabym miec chwile dla niego po zajeciach i podczas zasypiania... Dlugo czekaliscie od rozmowy do zaproszenia na szkolenie ? Ja bylam w poniedzialek i w ciagu 2tyg maja sie odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropkowy gosciu gdzie bylas na rozmowie? ja bylam na pierwszej w katowicach i teraz zostalam zaproszona na druga rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kalia
kropkowy gościu ja miałam telefon następnego dnia po pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
jadę z Krakowa 3 listopada, wyjazd o 4:52 TLK. Czy jedzie ktoś jeszcze tym połączeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkowy gość
ja byłam w skoku stefczyka tomaszowie lubelskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie takie osoby bez doswiadzcenia w bankowosci, ktore przyjmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrudniają ludzi bez doświadczenia, łatwiej im takie osoby "ulepić". Jest duże ciśnienie na sprzedaż, na telemarketing i pozyskiwanie klientów na ulicy. Jeśli macie wybór iść do SKOKu albo banku, to zdecydowanie polecam bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjeżdżam z Nysy w sobotę o 19,55 (Opole, Poznań, Gdynia, Reda, Władysławowo) na miejscu wg rozkładu będę o 12,02. Ktoś będzie jechał tym pociągiem? basia7915@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telemarketing i pozyskiwanie klientów na ulicy? tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykle znaczy rozdawanie ulotek przed oddziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozdawanie ulotek to norma, a dla nowego pracownika to tym bardziej. U mnie były jeszcze stoliki z gadżetami i gazetkami + formularze informacyjne. Wstyd jak cholera. Wiem, że dwie dziewczyny z oddziału z Katowic zwolniły się z powodu, że dostały polecenie ,,paradowania'' w stroju świerszcza Filipa ( taka maskotka KS ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskakrakow
Cześć mam wielką prośbę. Idę jutro na I etap rekrutacji na stanowisko opiekun klienta bardzo mi zalezy na tej pracy ale nie mam doswiadczenia w pracy w banku czy mam jakieś szanse? jak sie przygotować do tej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkowy gość
hej, masz szanse, poczytaj sobie o SKOKu, bo pewnie zapytają czy wiesz coś o nich, zapewne będziesz musiała odegrać jakąś scenkę sprzedażową, no i w sumie tyle, ja bynajmniej tak miałam :) teraz czekam na telefon, powodzenia ! daj znać jak Ci poszło, bo mi całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskakrakow
a ty też w krakowie mialaś rozmowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkowy gość
nie, nie, ja to wgl w innym województwie :) - lubelskie ale byłam np na rozmowie do banku i też pytali czy coś wiem o nich i nie bardzo wiedziałam, a do skoku się przygotowałam i trochę się rozgadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×