Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Śląsk
hej hej kto jedzie do Władysławowa na szkolenie od 1 lipca ??? ja jadę z Sosnowca może razem pojedziemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade 1 lipca, z Wrocka, ale ktorym chcesz jechac pociagiem? z przesiadkami? czy bez? a ktorym wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, może mi ktoś powiedzieć coś o SKOKU Wielopolskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka2013
Cześć dipsi07. Ja też jadę z Łodzi na szkolenie do Władysławowa 1.06. Moje gg to 31655872. Jak coś to pisz. Pozdrawiam. I mam jeszcze pytanie do wszystkich czy ktoś wie jak wygląda socjal w SKOKU tzn. czy są bony na święta, trzynastki, wczasy pod gruszą, itp??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiówka
mam pytanko odnośnie szkolenia. W jakich godzinach odbywa się przez te 2 tygodnie? jest to od rana do wieczora czy jest trochę wolnego? i jak z weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA ŻADNEGO SOCJALU. To możesz wybić sobie z głowy. Szkolenie trwa od rana do ok 17. pozniej siedzisz np do 23 i rozwiązujesz zadane zdania. To nie będą wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo-lcia-
Hej jestem tutaj nowa, byłam na dwóch etapach rozmów w skoku i wczoraj Pani zadzwoniła do mnie, że chcą mnie wysłać na szkolenie tylko czekam na wiadomość kiedy mam jechać, albo od 1 lipca albo na kolejne dopiero. Jestem z okolic Bełchatowa więc będę jak coś jechać z Piotrowa albo z Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo-lcia-
Hejka właśnie dostałam potwierdzenie, że zaczynam szkolenie od 1 lipca. Dziewczyny, które będziecie jechać z Łodzi razem się umówimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka.. ja jade na szkolenie do Władysławowa, ale zaczynam 15 lipca..mam zamiar jechac z Krakowa.. czy jest ktoś jeszcze? moj e mail: tygrysek19891@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć. jadę na szkolenie w połowie lipca i jestem ciekawy jak to wygląda, czy może ktoś opisać ten wyjazd, od której do której są szkolenia i czy jest wolny czas na imprezki integracyjne czy raczej całe szkolenie jest na sztywno ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, pomarz sobie o imrezkach, szkolenie jest od 8, 8:30, do okolo 16, 17, potem do 21, 23 robisz zadania na dzien nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy na jaka grupe trafisz.. jezeli bedzie zgrana to z zadaniami sie uwiniesz;) a jezeli kazdy sobie rzepke skrobie to bedzie gorzej;) jedzie ktos z was z krakowa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy sobie pomogaja w grupie w zadaniach, ale z 20 zadaniami nie da sie szybko uwinac lol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie piszecie że zadania w salkach robi się do 22-23 ??? to jakiś obóz pracy jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powaznie, ale to przeciez szkolenie, a na szkoleniu trzeba sie uczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sobie żartujecie że od 8:00 do 21-23 nie ma przerw oprócz przerwy obiadowej i na kolację po 30 min. Może ktoś kto był na tym szkoleniu opisać jak to wygląda ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na szkoleniu. zajecia trwaja od 8-15.30 w tym 45 min na obiad. a snaidanie jest rano chyba od 7.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po 15:30 mieliście już wolne czy były jakieś warsztaty do późna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajecie do 15,30 a pozniej robi sie zadania. to jest szkolenie wiec czasu wolnego nie ma za duzo. a poza tym jest sporo do zrobienia na drugi dzien. kolacja jest o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 15.30 masz wolne. a kiedy bedziesz robila zadania to juz zalezy od ciebie. mozesz zostac i robic je odrazu albo przyjsc pozniej. i nie ma zadnych warsztaow po zajeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo czasu dziennie zajmują te zadania ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zalezy jak szybko wszystko zrozumiesz. ale zadan jest duzo i trzeba je robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ją też jadę
Część. Mam pytanie jedzie ktoś na 15 lipca do Władysławowa? Ją jestem z okolic Katowic i nie wiem z kim mam jechać a chce aby było razniej '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej byłam na szkoleniu we władysławowie w tamtym roku w sierpniu. szkolenia są od 8.00 rano do 16.00 lecz codziennie były zadawane zadania z którymi się siedziało do 20.00 a nawet nie którzy do 24.00. ale następny tydzień był lżejszy te same godziny lecz zadania powtórkowe z którymi też się siedziało ale nie tak długo. ale co najważniejsze pracuje rok a od 2 miesięcy jestem na tabletkach uspakajających bo bez nich nie dałabym rady chodzić do oddziału. złożyłam wypowiedzenie kilka dni temu i każą mi płacić 4000 tys.zł po roku za lojalke którą pospisujecie na 2 lata. mobbing mobbing mobbing!!!!!!! zastanówcie się bo nie warto niszczyć sobie zdrowia a wasza rodzina będzie przechodziła to razem z wami. jeszcze jedno pierwsze 5 miesięcy było supeeer ale później pokazują na co ich stać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia do jakiego oddzialu idziesz i z jakimi ludzmi pracujesz... wiekszych miastach jest o wiele gorzej bo oddzialy bija sie miedzy soba o klienta...kazdy owar ma swojego odbiorce.. polak lubi tylko narzekac iwiecznie nic mu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zadnej lojalki. kiedys byly a teraz juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jaki jest adres tego ośrodka? Pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Czy był ktoś wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej w Skoku Stefczyka w Szczecinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SA NADAL LOJALKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×