Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
Proszę udać tam gdzie była oba brana i na miejscu wszystko załatwić. Myślę że nic Pani nie zrobią :) bez obaw. Tylko proszę dopilnować zamknięcia pożyczki. Jeżeli to była pierwsza pożyczka to zostały też pobrane wpisowe za członkowstwo, nie wiem w jakiej kwocie bo nie wiem jaki to skok ( jest róznie ) i do tego założyli rachunek IKS watro zmienić do na IKS Zero bo wtedy nie są pobierane opłaty za prowadzenie a członkowstwo leci i ewentualnie może się kiedyś przydać przy brani innej pozyczki bo za staż obniżają oprocentowanie wiec warto zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zalozone jest konto iks , ja chce wogole zrezygnowac z tego czlonkostwa. Pobrali mi 13 zl jakis skladek za czlonkostwo. zwroca mi to ? jesli nie to trudno. przepadnie i podejrzewam ze 40 zl za rozpatrzenie tez przepadnie. Wypisuje sie od nich bo poprostu okradaja ludzi. Pani ktora mi odpisuje pewnie pracuje w Skoku, wiec wie ze potrafia okrasc i omamic starszych ludzi a pozniej placa staruszkowie do konca zycia 3krotnosc wyplaconej sumy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszczanka 1
Witam :) Ja wybieram się na szkolenie 2.12 :) Będę jechać z Bydgoszczy jak widać po pseudonimie ;) Proszę o kontakt tych, którzy też się na to szkolenie wybieraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wlasnie jestem na szkoleniu we Wld. Super trenerzy fajna ekipa na szkoleniu co wynagradza kiepska aure. Po pierwszym dniu szkoleniowym w miare ok ale to dopiero poczatek ale praca pelna para- testy kartkowki i natlok materialow ale trzeba dac rade. Oby do egzaminu - zdanego egzaminu. Wszyskim wybierajacym sie na kolejne zycze powodzenia. Gorace pozdrowka dla wszystkich szczegolnie dla Celinki trzymaj sie cieplo. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka w skoku wcale nie jest taka droga jak się wydaje :) wystarczy porównać z ofertami innych banków, najczęściej prowizja jest dużo wyższa, a i ubezpieczenie też. A to że oddaje się drugie tyle to jest standard. Wszędzie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja jutro idę na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Pan z którym rozmawiałam powiedział, że będzie trwała ok 2 godziny, grupowo i indywidualnie no zobaczymy. Nie wiem czy chcę tam pracować po tym co przeczytałam , wcześniejsze posty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czego jest ubezpieczenie w skoku? atut albo walor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy jedzie ktoś na szkolenie 2.12 z Małopolski, Podkarpacia, świętokrzyskiego czy lubelskiego? Jeśli tak proszę o kontakt olla282930@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ATUT od nieszczesliwych wypadków WALOR tak samo, tylko do pozyczek powyzej 60 miesiecy walor drooogie podobnie jak promesa premium i promesa standard, ale osobom powyzej 70 roku zycia innego dac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooooooooooooość
Ja się wstępnie wybieram 2 grudnia na szkolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli 1% szansy skorzystania z ubezpieczenia dla emeryta i rencisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezpieczenie dobierane jest indywidualnie. w symulacji wpisuje się date urodzenia klienta i wtedy wyskakuje ubezpieczenie jakie mozna dobrac do klienta. Najczesciej dla osob mlodych wybiera sie atut, poniewaz jest tansze. ale oczywiscie mozna dobrac takze promese premium i promese standard, na ktorym pracownik skoku zarabia najwiecej. Gdy sie splaci wczesniej pozyczke, ubezpieczenie placone z gory z kwoty wnioskowanej jest zwracane (nadwyzka miedzy splata a koncem umowy). osobiscie, jako pracownik skoku polecam oferte bez ubezpieczenia, ewentualnie ub. dodatkowe, ktore klient moze wykupic w kasie do pozyczki. Np nnw ktorego koszt zazwyczaj gwarantuje splate pozyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z gory zaznaczam ze jest to dobra opcja dla mlodych klentow, dla starszych polecam jednak te promese premium dzieki ktorej nikt nie zostanie obciazony kosztem splaty pozyczki, gdyby klientowi cos stalo sie powaznego podczas splaty pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się swojemu kierownikowi oddziału że sprzedałeś pożyczkę ba ubezpieczenia :) to Cię za uszy wytarga :) hihihihihih - chcesz zrobić na zadanie = sprzedajesz drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tu jest racja, trzeba sprzedac drogo, jak najdrozej ale niekiedy pojwaiaja sie jeszcze w czlowieku dobre chceci i poprostu chce pomoc klientowi z czystym sumieniem ;) aczkolwiek ta praca robi z czlowieka maszyne robiaca plany i nie spaca nocami bo mysli do kogo by tu jeszcze rano zadzwonic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_823456
Chciałam ostrzec tych,którzy chcą do nich wysłać swoje CV! ?Rekrutacja to cyrk...W mieście, w którym miałam pracować przeszłam 4 etapy rekrutacji...2 rozmowy z Dyrektorem Regionalnym, napisanie Biznes Planu + rozmowa telefoniczna z HR z Mysłowic, która z udzielonych mi wcześniej informacji miała być ostatnia! Dzień po niej dostałam pozytywną odpowiedź i zaproszenie na szkolenie.Do Mysłowic mam prawie 500 km.wstępnie miałam miałam mieć zakwaterowanie od niedzieli, trzy dni przed (kiedy miałam już bilet) przesłano mi informację,że hotel jest od poniedziałku od godz.14...Stwierdzono,że "zmieniły się procedury"!!! W e-mailu napisano,że szkolenie rozpocznie rozmowa indywidualna...Ale gdybym wiedziała,że od niej zależy "być albo nie być" na pewno bym tam nie pojechała! W oddziale, w którym miałam pracować kazano mi odebrać skierowanie na badania (zrobiłam je, 60 PLN), miałam zabrać ze sobą zaświadczenie o niekaralności (50 PLN!), bilety ok.150 PLN.w dwie strony + garderoba, o której napisali w jakiej trzeba być każdego dnia szkolenia!!!! A więc koszty niemałe...Rozmowa była z trzema osobami....mówiłam,mówiłam i mówiłam...i myślę ,że dość dobrze(może za dobrze,bo chyba szukają jeleni, którym można "dmuchać w kaszę"!!!za najniższą krajową oczywiście....) po czym,mi podziękowano-i rób sobie co chcesz.Ale może dobrze się stało...wystarczy poczytać opinie o pracy u nich!Nie mam ochoty na wizyty u psychiatry...mam nadzieję,że to co napisałam trochę Was ostrzeże i poczytacie więcej o pracy u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko Ania_823456 mylisz firmy i nie wprowadzaj ludzi w maliny. Ty rekrutowałaś do Skoku Wesoła a to nie jest jedyny Skok. Tutaj większość ludzi stara się dostać do Stefczyka, a to 2 różne firmy pz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_823456
tak...ale wcześniej była też niejednokrotnie mowa o Wesoła ! Rzeczywiście nie skonkretyzowałam...choć z tego co wiem to są teraz Kasy Stefczyka a nie Skok Stefczyka...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda rekrutacja jest inna. wszysctkie czasami bywaja zalosne, ale w stefczyku nie jest zle. nie siejcie propagandy! ja pracuje juz 7 lat,ide do pracy robie co domnie nalezyy, wykonuje plany, dostaje niemale premie,niejednokrotnie przewyzszajace podstawe, jezdze na imprezy integracyjne, jest fajnie. Stres ? jak wszedzie. nigdzie nie ma kolorowo! stresuje sie nawet pani na kasie w sklepie i to za najnizsza krajowa, wiec bez przesady. jak ktos chce nic nie robic to niech wciska sie na sile do urzedu skarbowego. tam sie pije kawe i pierdzi w stolek. nikt nikogo do pracy w skoku nie zmusza. jak ktos lubi taka prace to sie sprawdza i nie marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powyzej musial napisac jakis kierownik, ktory w ciagu pracy wychodzi na obiady do restauracji, zadaje pytania dlaczego nie ma sprzedazy, a reszte dnia rozmawia przez telefon z innymi kierownikami. ot praca w sprzedazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M15M wracając do Twojego podsumowania rozmowy w Tarnobrzegu - nie masz racji. Skoro siedziałaś jak mysz pod miotłą i ani słowa się nie odezwałaś to wcale nie oznacza że inne osoby mają parcie na szkło jak to określiłaś ... tylko są odważne wygadane i wiedzą że takie rozmowy są po to aby się pokazać ... skoro tego nie rozumiesz to rzeczywiście lepsze będzie bezrobocie dla Ciebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt osoby której wybierają się na szkolenie 2 grudnia 02.12 z Katowic i okolic ! a_karon@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wiec coś na temat rekrutacji w Żywcu a Dworcowej, jeśli tak to proszę o informacje, może kogoś już przyjęli a ja czekam na telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kto jeszcze jedzie na szkolenie do Władysławowa 2 grudnia proszę o kontakt krysia1457@interia.pl ja jadę z Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszczanka 1
Również wybieram sie na szkolenie 2.12 z Bydgoszczy :) Proszę o kontakt tych, którzy również jadą;) majka1592xx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Częstochowa
hej wybieram się na szkolenie 2.12 do Władysławowa będę jechać z Częstochowy. Proszę o kontakt makowska.kamila@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaa w
Hej :) kto jedzie na szkolenie 2 grudnia z Pruszcz Gdańskiego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Pomóżcie proszę. Bylam na rozmowie w oddziale warszawskim we wtorek. Kierowniczka powiedziała, że o tym, czy mnie zatrudnią dowiem się najpóźniej następnego dnia do 14. Brak telefonu = brak zainteresowania. O 14 nikt nie zadzwonił. Kierowniczka zadzwoniła dopiero po 15 i zaprosiła mnie na jeszcze jedno spotkanie na poniedziałek (2.12.), tym razem z dyr. regionalnym. Po co spotkanie z regionalnym, skoro szkolenia rozpoczynają 2 grudnia? Czy to nie jest na zasadzie "mamy już upatrzoną jedną, ale z pozostałymi 4 musimy się spotkać" - i ja jestem tą jedną z 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Na poniedziałek zostałem zaproszony na rozmowę do Kasa Wybrzeże w Lęborku. Chciałbym się dowiedzieć czy to jest ta sama firma o kótrej tutaj piszecie, bo już się z tymi skokami, Stefczykami gubię co do czego należy. Może mi ktoś odpowiedzieć jak wygląda rekrutacja u nich, jakie sa warunki, czy jedzie się na kilkudniowe szkolenie itp. z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa Wybrzeże to inna Kasa, ale warunki są praktycznie identyczne jak w Stefczyku, łącznie ze szkoleniem we Władysławowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×