Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

OyE! co do pytania: przeslij mi na mejla treść komunikatu (moze byc screenshot) i ... i wtedy pomyslimy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małrzonka
I co z tego, p. Justynaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małrzonka
Aha, p. Justynaaaa, to teraz wiem, na co zarywać panienki. Na software... Spróbuję i ja, choć przypuszczam, że u Lingnera mam nieco przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małrzonka
Powiedziałbym raczej, że Lingner mnie lubi inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małrzonka
Na co mnie można poderwać? Na inteligencję, p. Justynaaaa, poczucie humoru, umiejętność śmiania się z siebie samej oraz parę innych rzeczy, wobec których nogi mężczyźnie miękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś, ale najwidoczniej brakuje im tego czegoś, że ma jeszcze proste a nie pogięte nogi :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witanko 🖐️ Widzisz Justynko, nie mam szans u Psełdonima, niestety brakuje mi tych wszystkich cech, które wymienił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chęci są, ale nie w tym zakresie akurat. Dziś się non-stop uśmiecham, jestem głupia i tyle, ale żyję tym, co jest, nie będę się zastanawiać co będzie za rok czy dwa, żyję tym, co mam, mozliwe, ze tylko to mi pozostanie, ale nie chcę o tym teraz myśleć. Do widzonka Justynko, gdziekolwiek idziesz, miej udany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Justyś, wizyta u stomatologa nie napawa optymizmem, ale jak trzeba to trzeba :) Nie wiem Dekuś co tam wkleiłaś, bo nie chce się otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam księcia z bajki... a nawet nie jestem księżniczką...ani nawet nie wyglądam jak księżniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pewnością jak Księżniczka nie wyglądam, ale...nie o to przecież chodzi, Księżniczką jestem w sercu i duszy :) Może znajdę swojego Księcia do pary, jednak jeśli to nie nastąpi, będę nadal cieszyć się swoim życiem Księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale, bo też tak miałam jeszcze tydzień temu, dobrze robi takie oczyszczenie wewnętrzne, użalaj się ile chcesz ;) Przytulam Cię bardzo mocno Justynko :) Deko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc każda jest księżniczką na swój sposób.. co wzasadzie zależy od tego jakich miała królewskich roziców ale w genetykę wchodzić już nie będę :P:P:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys mnie doluje deczko brak pracy.. a dziś na Polsacie mowili ze jest pelno ofert pracy.. hmm no pewnie tak.. tylko tam gdzie ja chce chca dosw. a ja nie mam :(:( i się koło zamyka :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będzie dobrze, bo musi być. Ja teraz jestem wesoła, ale nie wiem co będzie za jakiś czas, natomiast obiecałam sobie, że nie będe patrzeć aż tak do przodu, liczy się to, co jest teraz. Deko, główka do góry. Justynko, będzie dobrze, mówię Ci :) A Eddiego witam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×