Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

ja nie moge ..jakos zmienie u Ciebie .. wczoraj tez pisales/as ..ze nuda .. dzis piszesz cos innego ..zdecyduj sie ..:P moze faktycznie spacer pomoze..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nalogów juz brak wszak zwalczylem je ..:P wiec po co wymieniac ..?:D co do buciora ..no wilgachne .. a ja moge pytac?:D:D: tylko zastanów sie nad odp..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie swituchu ..skora nawet nie zaczalem switszyc ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaa..wiedzialem ..wiec skoro o numerach bylo .. zapodaj swój i nie o buta chodzi ..:D:P zgaduj zgadula..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak nie mierzylas to jak Ty zakupy robisz ..? na macanego..?:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhmmmm.na oko to moim zdaniem sciemniasz chudzizna..:D:D ale bez tez niezle pachnie:D:D:D i wyglada rzecz jasna ..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda naprwade dobre bedzie jak odpowiesz na pytanie ..:D:D i wcale smial sie nie bede ..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejde do nastepnego ..puki tego nie zrozumiesz..:P i ok ..nie zarwij nocy myslac ..:D niewarto .. dobranoc chudzinko..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo laski;) co z wami?pogielo was czy jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi co ty wyprawiasz? czytam i mnie skreca:p chudzinko saluciku:p a ta gola jeszcze wam spiewa;)co to kuzwa jest? bal emerytow? nawet robal dal drapaka az do bydgoszczy:D tam go jeszcze nie widzieli :P blizej gdzies nie mogl?czy ma tam jakas laske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na...cos Ci sie w chudzince i saluciku nie podoba?:D:D zal Ci ?:) lepiej bys mi pomogl ta zagadke rozwiazac ,bo wiesz ja jestem blond-hahaha emerytami to my jeszcze nie jestesmy ale moze TY juz .....w takim wieku..no wiesz ...i podniecasz sie naszymi wpisami....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi gdzie te wszystkie dupy co tu byly. do bydgoszczy je wywialo czy ki grzyb?ide teraz do pracy ale radze ci sciagnij je z powrotem.jak wroce ma byc po staremu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi jaka zagadke czego ty znowu nie wiesz? wal smialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje oko 75C :D:D:D jak mniej to nie mamy o czym rozmawiac :P pod tym wzgledem jestem bardzo rygorystyczny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kuzwa co on chcial ci zmierzyc? zbok jakis czy co:P:P:P czas do pracy. wiesz jak jest nie ma ratownika nie ma pluskania. a jakie tam towary czekaja na mnie;) czlowieku nie wiadomo w ktora strone lukac:D ale jak nic ciekawego sie nie trafi bede pozniej:classic_cool:buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×