Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

do \"mojego\" szpitala mam 8 km,do szpitala mojego doktora mam 15 km,dodam jeszcze że szpital mojego gina ma superową opinię podobno i położne i lekarze są bez zarzutu:) Tak ogólnie to sama nie wiem nad czym ja sie wogóle zastanawiam-chyba po prostu chodzi mi o miejsce urodzenia mojego synunia....będzie urodzony w innym miescie niż mama i tata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi: masz maila na poczcie odnośnie pytania alex: smaruj się po porodzie do bólu kości i teraz najważniejsze--przyszła torba,moge się pakować:D:D i całe szczęście,bo wieczorami tak jak was pobolewa mnie kurczący się brzuch więc stres o brak przygotowania technicznego do wymarszu,już odpadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to Motka fakt nie masz nad czym się zastanawiać:) ale śmiesznie bo ja jak się zastanawiałam nad Chełmżą to moja mama też mowiła, no ale pomyśl bedzie miał wpisane urodzony w Chełmży:P a moja ginka mówiła że jej córka się na nią wściekała że urodziła się w Bydgoszczy:P więc śmiesznie...ale fakt faktem to nie ma wielkiego znaczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, ja też już wolę miec all gotowe!! jeszcze wciąż kilku rzeczy z apteki nie mam i wody....ale z drugiej strony mi przez to włączyło się czekanie..kiedy już...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz zaszaleje...już woda leci do wanny...mmm całą zimę marzyłam o kąpieli ale się bałam....ale teraz..skoro mały już gotowy to chyba mogę sobie tę małą przyjemność zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas będzie teraz pięcioro i tylko dwoje urodzonych w tym samym mieście :O każde z trojga moich dzieci gdzie indziej,ja i mąż też gdzie indziej zagadka--to kto w koncu należy do tych dwojga:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się do tej pory normalnie kąpałam ale teraz mam pana borowika w gaciach i prysznic....bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek Pipik - ja też mam termin na 27.04. i też pierwsza ciąża, ale ja wierzę, że urodzę w połowie kwietnia - nie chciałbym trafić na Majówkę w szpitalu. Ciekawe która z nas będzie pierwsza :) Ola - cieszę się, że wszystko dobrze się ułożyło Pigi - może taka kapa Ci się spodoba http://www.allegro.pl/show_item.php?item=311106355&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. choć aukcja ta jest zakończona, ale widziałam na innych to samo Nic się nie odzywałam do tej pory, bo wczoraj bardzo wieczorem rozbolał mnie brzuch - zauważyłam ,ze tak jest jak się trochę przeforsuję, dlatego dziś leżakowałam dużo, ale teraz zdążyłam Was poczytać :) Cholera a tu całe prawie pranie i prasowanie do zrobienia.... Wczoraj tylko 3 pościele wyprałam i wyprasowałam - muszę to jakoś podzielić teraz Ja muszę jeszcze te 3 tyg. wytrzymać (do końca 37tc)- potem może się rodzić :) gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka - jak bedziemy dalej takie zakorkowane to bedziemy sie pokrywac :) jednego dnia jedna marcoweczka i kwietnioweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm 1967..może jedno z Twoich dzieci i któreś z Was (Ty lub mąż)?? Już po kąpieli...mmmm cuuudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: tak..ja i moja młodsza zwana małym diabłem:D kluska: odkorkuje się ,spokojnie..sama wiesz,ze tabelka tabelką ale moze się okazać,że już tam sporo wyskoczyło tylko wy nic nie wiecie.. tak przegladałam naszą tabelke i raczej wszystkie dziewczyny sie odzywają..jedne częsciej inne bardzo rzadko ale jednak dają znaki życia a jak z tym u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę :D zajrzałam na marcówki a one właśnie powywalały z tabelki jakieś "korki" i już dwie się ruszyły :D idę stąd bo mam oczy czerwone jak ten wilk co spawał rowerek Czerwonemu Kapturkowi o jeszcze jedno--mój pies szczeka jak ktoś łazi pod drzwiami,na klatce,boje sie ,że będzie budził malucha,bo głosik ma donośny:O przegryżć mu gardełko czy co?? jak wasze tygrysy?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha zgadłam:)) a co do psa...to myślę że dziecko jak się przyzwyczai do tego dźwięku to go nie będzie budziło, są dzieci co śpią tylko przy odkurzaczu...ja wychowana z psem i moj brat też o szczekał i się nie budziliśmy, tylko mama mówi że lekkiego wstrząsa dostawaliśmy i dalej w kimę:)) więc luzik moim zdaniem..nie podcinaj mu gardła!!! Już mi biedaka żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, zagladam znowu na moment i wracam do lektury, jak mi sie nie chce juz studiowac to jest po prostu nieporozumienie, nie wiem jak dalej bedzie z uczelnia, czy dam rade, bo sily nawet sa, ale lenistwo mnie dobija no nic, ja dzisiaj mam umowionego fryzjera, chyba ostatni raz przed porodem i jestem ciekawa co mi tym razem wyczaruje na glowie, bo raczej am zawezone pole do popisu, bo zapuszczam wlosy na wesele brata mojego Mateusza (we wrzesniu). Motywacje do zrzucenia nadwagi po ciazy rowniez bede miala, bo ajkos trzeba wygladac na takiej imprezie :) no nic, zmykam do mojej Skandynawii :( trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszce tylko wam powiem, ze wg kalkulatorow zakladajac ze fajtycznie mialam bardzo dlugi cykl:38 dniowy, wychodzi ze termin mam na 25 kwietnia, musze podpytac mojego gina, czy to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze tylko tabeleczke wkleje gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04/25.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanna addicted :) ja się kąpię codziennie przez całą ciążę! na początku to nawet 40 minut spędzałam w pianie .ale zawsze towarzyszy mi rybka-termometr ;) mały chyba to lubi bo przeważnie śpi, czasem tylko się leciutko wierci w wannie. czuje chłopak co to relaks :) tak naprawde....po prostu nie przetrwałabym zimy bez ciepłego wymoczenia. nieprzystosowana jestem :( może mam jakiś afrykańców w drzewie genealogicznym ? :P miłego pochmurnego dnia idę się pobawić (potrenować;) ) z bratankiem :) ps. to na koniec anegdotka właśnie o nim: mój brat(lat 32) i Jaś(2) rozmawiają o szopce którą dostał Jaś przed Bożym Narodzeniem: B: hej Jasiu a kto był w stajence? J: Maryja B: pięknie i kto jeszcze? J:Józef B: ślicznie. a wiesz kto tu siedzi na dachu tej stajenki? J: aniołek B: on tu siedzi i pilnuję Pana Jezusa wiesz? J: żeby nie uciekł (uśmiech satysfakcji od ucha do ucha) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laseczki! dzieki za odpowiedz.Tak mi te wyniki poprawily humorek ze dzis chyba tez wskocze do wanny i sie pomocze ,bo do tej oiry kombalam sie owszem ale jak dowiedzialam sie ze mam te bakterie w moczu to odrazu pomyslalam ze to moze od kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to tylko ja taka strachliwa że się nie kąpałam??:P no ale jak mi moja lekarka powiedziałam że moge ale do takiej ciepłej wody to jak dla mnie szajs..mnie to musi na początku tyłek parzyć:) no wczoraj to może aż tak nie przegięłam, ale własnie wypróbowaliśmy nasz termometr do wody-hipcia i działa:P od razu też kazałam mojemu kochanemu łokieć zamoczyć co by się temp nauczył:)) Dziś rano dzwoniła do mnie moja bratanica, w końcu zaczęła chodzić, rozmawiać, czyli temp spadła..nawet humor miała...ciekawe kiedy puszczą je do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszek ten Toj bratanek no wiec mama Agoosiu dobrze ze juz Twoja siostrzenica wraca do zdrowia A u nas wdomu szpital babka chora ma zapalenie pluca w tym wieku to juz niebezpieczne a przypominam ze ona ma 90lat i tesciowa tez chora ma skierowanie do szpitala ale musi sie teraz wyleczyc z zapalenia i ma ogromne problemy z sercem ale to juz od urodzenia ale ona niestety woli jechac na wycieczke niz sie leczyc no ale nie moja zdrowie wiec sie nie wtracam jedyne co to moge doradzic. U nas dzis w koncu ruszy malowanie ale idzie to jak krew z nosa jakbym mogla to sama bym pomalowala. Ja tez do tej pory sie kompalam dzien w dzien ale tak jak mowie te bakterie napedzily mi stracha ale dzis nie odmowie sobie tej przyjemnosci zmieniam posciel i bedzie cuuuuuuuuuuuuuuudownie a teraz ide sprzatac ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was jak zwykle po długiej nieobecności. Widzę, że im bliżej terminów, tym więcej wpisów i dyskusji. Dużo ciekawego można się od Was dowiedzieć. Gratulacje dla Alicji!!! Cieszę się i zazdroszczę jednocześnie. U mnie nic jeszcze nie wskazuje na rychły poród, chociaż brzuch mi się podobno obniżył - ja tego nie widzę :-( Nie mam żadnych bóli, skurczy, czy twardnienia brzucha. Tylko puchnę niemiłosiernie :-( Dzisiaj rano ręce miałam tak spuchnięte, że pięści nie mogłam zacisnąć. Czy to woda się zatrzymuje w organiźmie, czy co??? Jak się pozbyć tej wody? Tabeleczka jeszcze: gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04/2 5.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia 905 ja tez puchne niemilosiernie, paluszki u rak jak serdelki, zreszta u nog tez, natomiast kostek swoich to juz dawno nie widzialam, czasmai rano sie pojawia cos na ich ksztalt, ale szybko znikaja jak chwile pochodze, dobrze ze chodze w sportowych butach bo zadnych innych bym nie wcisnela. nie wiem wlasnie czy to woda czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czasami jest za duzo w organizmie soli dlatego tak sie puchnie a pewnie wody tez robia swoje.Ja naszczescie nie puchne no moze czasamie ale delikatnie a najszczesciej jak mam nogi zmeczone .Wogole jest dobrze trzymac nogi wyzej jak sie siedzi albo lezy wtedy krazenie sie poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj zaczal odchodzić czop- tak myslę:) no bo galaretkowaty śluz ze mnie wypłynał, że aż się wystarszyłam! ale to moze oznaczać poród dzis albo za 2 tygodnie;) ja chce szybko i zaczynam miec przeczucie, że na świeta wyladuje w szpitalu! Dziś znów bede piec ciasto, Aniu gdzie jesteś z tym przepisem?? Renia, denim,ja mam to samo i na to nie ma podobno sposobu. mąż mi masuje nogi i rece poza chwilowa ulga zadnej poprawy nie ma, nawet nogi w gorze nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chciałam to co Pigi poradzić żeby nogi wyżej trzymać...a poza tym to chyba w ciąży się zdarza, może w necie coś będzie, wiem ze sól powoduje zatrzymanie wody ale w ciąży chyba tak po prostu bywa... Pigi...kurcze to babcie trzeba by opukiwać bo to się kiepsko może skończyć...w sumie moja babcia od zapalenia płuc ostatecznie zmarła..podobno dobrze jak by np balonik dmuchała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie Alex...ale Ci zazdroszczę...no ale fakt to moze byc juz albo za 2 tyg...ale dawaj znać..i zycze zeby albo do czwartku albo po poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - no to chyba będziesz druga po Alicji. Mnie trochę wkurza to puchnięcie, ale co zrobić :-) jeszcze miesiąc to chyba wytrzymam. Idę pakować torbę do szpitala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna-śl
witam brzuchatki.... ja już zaliczyłam pierwsze skurcze przepowiadające....ale miałam ubaw, zapomniałam ze to tak boli...a mąż jaka miał panike w oczach ;) ale przeszło po dwóch godzinach... zmobilizowało mnie do prania ciuszków bo czekałam na stosowna porę...chyba już nadeszła ale tak bym chciała dotrzyamc do kwietnia...no ale ;) alex81 wedle życzenia proszę : 3szkl.mąki, 1szkl.cukru, Kasia, 2jajka, 1łyżeczka proszku do pieczenia...wszystko zagnieść i 1/3 włożyć do zamrazarki a resztę wyłożyc na blachę i podpiec przez 20min w międzyczasie przygotować budyń: 2śmietankowe na 0,5litra mleka, wyłozyć na ciasto ciepły budyń na to wyłozyć albo pokrojone banany, albo brzoskiwinie z puszki, albo wedle uznania...na to zetrzec resztę ciasta z zamrazarki i do pieca na 30min. potem tylko palce lizać... ja miałam wczoraj wersję "co mi wpadnie w rece" i był budyń karmelowy do którego wrzuciłam rodzynki, zamiast owoców były orzechy włoskie a wszystko polałam stopiona gorzką czekoladą... mam pytanie do dziewczyn które biorą żelazo...też macie mdłości i wymioty? mi dokuczają strasznie... dziubaski zmykam zagłebic się w lekturę tego co napisałyście... duża bużka i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGOOSIA-myslisz ze ona da sie opukiwac przecierz ludzie w tym wieku sa najmadrzejsi nie wiesz o tym. Ja biore zelazo BIOFER 3tabletki dziennie(tzn.ja biore naraz)ALE DOBRZE SIE PO NIM czuje gorzej jak wsiade do samochodu to mnie na wymioty zbiera no to nie zlego stracha mezowi napedzilas . Wam wychodza ciasta w ciazy?bo mi nie i juz sie poddalam za kazdym razem zakalec nawet jak robie to z paczki a wczesniej tak nie bylo nawet na swieta nie bede piekla bo wstyd tylko kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) A ja dzisiaj wybieram się z męzusiem na zakup kamery cyfrowej. Jak planujemy Paweł ma być przy porodzie, no ale to zobaczymy czy się uda ;) bo może być reanimowany ;) i chcemy od początkowych chwil naszego maluszka na świecie mieć to uwiecznione. Mój brat tak robił i jest super, bratanica ma teraz 4 latka i mówię Wam jak ona to przeżywa jak ogląda takiego małego dziubaska, jakim była :) POzdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×