Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

czesc!!!Moja wkoncu zasnela ciekawe na jak dlugo i kto ja obudzi dzwonek do drzwi,telefon czy psy . Marysiu-to dziwne ze Twoje malenstwo placze na widok cyca moja niunka sie usoakaja przy cucusiu. Aggosia-maz dopiero robi wszystkie badania wczoraj pohechal na usg.jamy brzusznej i facet przed nim schodzil z lozka po badaniu i wyrwal kabel z lozka takze dopiero badanie bedzie we czwartek i dopiero pozniej z tymi wynikami i badaniami do lekarza. Denim-wspolczuje tesciowej ja na swojej temat narazie sie nie wypowiadam bo wyjechala na wycieczke takze narazie mam luz. Isa-nie martw sie ja tez nie mam ochoty na sex takze niejestes sama :) Moja niunia ostatnio zasypia w wozku do wieczornego snu .Dziewczyny napiszcie prosze jak zalatwialyscie wychowawczy jesli juz zalatwialyscie cos. Aniu-trzymam kciuki za wytrzymalosc. A tak wogole to moja mamusia dzis poszla do szpitala na badania pewnie polezy ze 3dni juz nie moge sie doczekac az pojade do niej w nastepnym tyg.mam nadzieje ze nic nie stanie mi na przeszkodzie. Dziewczyny bardzo dziekuje za zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim-dostalas kase?ja ide dzis sprawdzic bo maja mi wyplacic za3miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi wlasnie sprawdzilam, jeszcze nic nie ma... :( oby jak najszybciej Aniu, dbaj o mame, trzymaj sie :) Jak uslysze o jakims obozie to dam ci znac :p Agoosiaa, ja juz sama nie wiem co o niej myslec, czasami mi sie wydaje, ze moze to ja przesadzam, ale wychodzi na to ze nie. Nietesciowa wkurza wiekszosc rodziny, ale nikt nie potrafi sie jej postawic, bo nie chce jej sprawiac przykrosci, z tym, ze ona nie patrzy na innych jak mowi przykre rzeczy, wiec ja sie postawilam i tepie takie zachowanie w miare kulturalnie. no i jestesmy z M. jedynymi takimi osobami, bo reszta nie potrafi powiedziec swojego zdania tylko dla swietego spokoju sie zgadza... Dosc tematu tej kobiety, bo jak o niej mysl, to mi sie humor psuje :/ Tosia dzis wspaniale spala. O 20.00 byla karmiona, po godzince niecalej zasnela i obudzila sie dopiero o 6.00 rano! Ze szpitala w ktorym rodzilam odeszli prawie wszyscy lekarze (z oddzialu gin-pol wszyscy), bo jest nowy dyrektor, ponoc nieciekawy. Dobrze ze rodzilam w kwietniu bo teraz nie wiem co bym zrobila, gdybym nie rodzila z moim prowadzacym i z tymi wszystkimi ktorych poznalam. Tosia wiedziala kiedy sie pojawic... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co nie mam sposobu..ale powoli chcemy próbowac nauki samodzielnego zasypiania chocby dlatego ze nie wiem co dalej bedzie z karmieniem..Marysiu mój tez tak czasem potrafi..najczesciej jak jest zmeczony..mam wrazenie ze chce mi powiedziec \"matka ty mnie nijak nie kumasz..nie chce jesc..chce spac!!\" ale on nie potrafi zasnc bez cyca..chyba ze mocno bujany w wózku...ale to tez kiepski sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia-nie przejmuj sie bedzie dobrze.Ale kochana jestem Ci wdzieczna za to ze przyslals mi adres meilowy na ta zabawke z duo chicco powtarzam sie kolejny raz z ta zabawka ale jest rewelacyjna wczoraj wyprobowalam Oliwia patrzy pewnie kiedys zakuma o co tam chodzi. Denim-nie warto sie denerwowac wiem ze latwo mowic ale olej cieplym moczem . Ja tez poszlam sprawdzic czy jest juz kasa i patrze a tam na koncie 270zl az mi szczeka opadla mam nadzieje ze to nie to tylko to za podatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi na pewno załąpie...mój już coraz więcej czai i lubi patrzeć na te światełka i jak mu ruszam tymi pozostałymi, kopie zapamiętale w te stópki a juz i zdarzylo mu sie podczas machania włączyć melodyjke ale to w ogole trudno myśle...bo rączkami nie sięgnie a nóżkami to musiałby mocno kopnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałłł....mała Luśka ma za soba pierwsze samodzielne przewrócenie sie z pleców na brzuch..teraz to nie mozna jej nawet na łozku zostawic samej o przewijaku juz nie wspomne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja niunia jeszcze nie potrafi dopiero ootwiera raczki ale czytalam ze dzieci do 3mies.maja czas i w sumie jak rozmawialam z ta rehabilitantka to mowila ze 10tydz,jest najwazniejszy jak dziecko sie uklada i kazala mi nakrecic na kamere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Adas ostatnio znowu dal czadu, bo pozwolilam sobie na pomidora. 2 dni z glowy. Darcie maksymalne. Dzisiaj juz spokoj, w ogole przez ta pogode, to duzo spi. i dzisiaj pierwszy raz przespal prawie cala noc. ale to dlatego ze zasnal dopiero przed 24 i spal do 7! W ogole sporo zmian ostatnio zauwazylam. miedzy tymi darciami po pomidorze juz coraz czesciej potrafi sie zajac sam soba. jeszcze na krotko, ale juz pare razy lezal sobie sam w lozeczku i sie rozgladal. coraz wiecej \"gada\" i w ogoel jak sie na niego patrzy to wyglada jakby byl bardziej kontaktowy. wczoraj bylam na drugim szczepieniu i lekarka powiedziala, ze jak za dwa tygodnie przyjde i nie bedzie nadal podnosil sie na raczkach to mi da skierpwanie na rehabilitacje. no to dzisiaj wzielam go w obroty. jak go ustawilam na tych raczkach, to trzymal glowke, on tylko nie kuma ze te raczki ma. bo do karuzeli tez jeszcze nie siega zeby dotknac zabawki. zobaczymy co to moje maltretowanie da, tylko nie bardzo wiem jakie cwiczenia moge z nim robic. kazala babka klasc przed nosem zabawki, ale on je ma gdzies...jak pokaze sie mu ze strony noska to tez mnie olewa. moze mi poradzicie co moge jeszcze robic? a w ogole juz maly dobija do 6kg! wyjdzie na to, ze w 3 miesiace podwoil swoja wage urodzeniowa. kawal kloca z niego. a wlasnie, nastepne szczepienie mam na sierpien a planujemy wyjechac na caly miesiac i babka mi przypomniala, ze zanim wyjade musze wypozyczyc karte szczepien, bo bez niej nie zrobia mi szczepionki gdzies indziej. zupelnie o tym nie pomyslalam, wiec tak pisze, jakby ktos mial jeszcze taka podobna sytuacje. podczytuje Was na raty, ale cos trudniej jak zwykle z pisaniem. ostatnio jeszcze bylam chora, to nieraz mi humor poprawilyscie :) historie z wiszacymi cyckami i takie tam mistrz :) akurat jak czytalam fotrum, sama siedzialam z wywalonym cycem :) nie bardzo sie moge odniesc do Waszych wpisow, bo sie tego nazbieralo tyle, ze nie moge tego objac. napisze zatem tak bardziej ogolnie. Na pewno trzymam kciuki za wszystkie ktore tego potrzebuja i wszystkim przesylam pozdrowienia! powodzenia Mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-........Luka......05.04.......2600/2460....10tydz ...5000...51cm/? pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....7tydz ...4900... 54... ? alex81........Oskar.....17.03......3930.........9tydz.....6000....58cm/63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....7tyd.....5160...60cm/67cm no wiec mama.......11.04....3029/3235....9tydz..5690....56cm...?cm isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z.... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080...11tydz.....5720.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...8tyg.....4840.....53/60cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450....7tydz.....4920....51cm..? marysia78...Kubuś.....16.04......4640/4450...5tydz....6800.....59/65 Brzuchata...Adaś......01.04......2900/2730...12tydz..5850...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04.....3510/3200...8tydz..5380..56 cm/60cm Liliankas.....Laura.....15-04.....3240/3060...9 tydz. .5740..53cm/62cm ali-cja........alicja......11.03....3200/2800...12tydz....4900....56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........7 tydz. .......5090.....68cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....? Suzanke...Vincent...3890/3770...7tydz....5350....56/60cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja miałam przeje....y dzień ale widok rozanielonego, gaworzacego na głos kubusia przy cycu wynagrodził mi wszystko! miałam chwilkę i oto dzieło z przyczynku Kubusia... ŁOBUZERSKI BŁYSK MAM W OKU, GDY MAMA Z GOŁYM CYCEM POJAWIA SIĘ NA WIDOKU, GDY SIĘ DO MAMINEGO CYCA PRZYMILE, PRZEDE MNĄ WSPANIAŁE CHWILE, WNET UCIEKAJĄ ME TROSKI DALEKO, GDY Z NIEĘGO POPŁYNIE PYSZNE, SŁODKIE MLEKO, JAK SIĘ NAJEM I PEŁEN MAM BRZUSZEK, MAMA DO MNIE CZULE MÓWI ===KOCHANY OKRUSZEK=== CYC JEST MIĘKKI, CIEPLUTKI, MILUTKI, NAJLEPSZY POCIESZYCIEL NA WSZYSTKIE ME SMUTKI, OGÓLNIE FAJNE ME ŻYCIE JEST, MAMA I CYC SĄ THE BEST! p.s kochane mamy karmiące cycem i butlą duża bużka! aha PIGI15 Dorota wszystkiego najlepszego!!! STO LAT rudamaxi i wszystkie \"zaliczone\" GRATULACJE!!! MOTKA Aniu jak Nikodem ze swoją alergiczną skórą?ja od dziś Kubusia kąpię codziennie i kropka! stosuję Oilatum i czekam na poprawę... Kubuś już śpi po kąpieli i cycu...zatem wszystkim nieśpiącym lub marudzącym życzę spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosienka przysypia w lozeczku a ja kibicuje Niemcom! :) Aniu sliczny wierszyk, wrzucam Tosiową poezję(na jej prrywitanie) \"jestes wreszcie na swiecie rodzicom dalas moc wzruszen ze nigdy nie mieli dzieci? ToSię musza nauczyc Poswieca grosze ostatnie nie beda przez Ciebie spali nawet gdy sily im braknie ToSię beda starali beda twym przyjacielem pomoca, rada najlepszą gdy bedzie trzeba dla ciebie ToSię zawsze poswieca czy bedziesz dobrym czlowiekiem radoscia, spelnieniem marzen czy dasz sobie rade w swiecie ToSię doipero okaze...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-rewela!! się uśmiałam..podziwiam Twój optymizm:) ale te uśmiechy...nawet mój zbój mnie co chwilę roztkliwia...słodziak na całego..jak nie beczy...:P teraz śpi...ja sie doje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi on tak reaguje tylko jak jest bardzo zły to samo jak u agoosi a dzisiaj dał niezły koncert ale teraz spi.Aniu niezły ten wierszyk a wogóle jakoś poetycko u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! OOOOOOO widzę kącik poetycki nam się tu zrobił:) śliczne wierszyki-ja niestety nie potrafię:( Aniu_śl było juz lepiej Nikosiowi prawie znikła ta cholerna wysypka-od wczoraj mamy ja znowu:( podejrzane jest mleko sojowe które dodaję sobie do kawy.......na brzuszku pleckach rączkach i nóżkach wyskoczyły nowe skupiska wysypki:( jak Nikosiowi jest gorąco to robią się czerwone ehhhh....było już tak dobrze-trzy tygodnie beznabiałowej diety szlag trafił-zaczynamy od początku...kąpiemy się w oilatum i skóra jest fajniejsza-nie taka sucha. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bo nie pytalam, a teraz mnie jakos naszlo, bo mylse nad przyszloscia: kim jestescie z zwaodu i gdzie pracujecie/pracowalyscie przed ciaza. tak z ciekawosci. bo ja to bym chciala byc pania tlumacz,a przed ciaza pracowalam w hotelu w palacu na recepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka, mam nadzieje, ze Nikosiowi zejdzie wszystko ladnie i blyskawicznie 🌼 od cioci Ani dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajowe wierszyki - może kiedyś jakieś tomiki poezji wydacie ;) Pigi - o jakiej zabawce mówisz, rzuć jakiegoś linka, to może też kupię mojej myszce :) a na co trzeba zwracać uwagę w tym 10 tyg. przy układaniu - napisz coś więcej proszę Agosia, Suzanke- musiście jakoś próbować zainteresować łóżeczkiem te Wasze Dzieciaczki - może rozwieście jakieś zabawki nad łóżeczkiem, no nie wiem jakiś głaskanie, coś co lubią - żeby i m się dobrze kojarzyło - choć łatwo mówić, a life is brutal ;) ale może ktoś tu wreszcie wpadnie na jakiś fajny pomysł, co Wam pomorze - co tyle głów to nie jedna w końcu pozdrawiam, buziaki - ide szlafenować :) oby niemcy przegrały hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Widzę że u nas sprzeczne obozy piłkarskie :P ja to w ogóle bym chciała żeby Hiszpania wygrała :) Mały jeszcze śpi w łóżku u nas a ja już nie moge..bez sensu..:P Co do łóżeczka to nie jest tak że on tam w ogóle nie leży, ma karuzelkę i codziennie troche tam sobie na nią popatrzy, potem śpi pierwsze dwa nocne sny a dopiero ok 5-6 biorę go do nas szczerze mówiąc trochę z lenistwa bo jakbym go nakarmila to pewnie też mogłabym bez problemu odłożyć...no ale to wtedy z godzina prawie schodzi a tak to po kwadransie śpię..zależałoby mi na tym żeby umiał sam zasnąć tzn nie podczas karmienia i nie po \"ubijaniu\" w wózku...no ale póki co ciężko..a problemem jest właśnie to że nie używa smoczka, śpi na brzuchu no i nasza wina..nie nauczyliśmy go tego od pierwszych dni... Denim ja jak skończę socjologie to zapewne nic nie znajdę :P a najgorsze jest to że nawet nie do końca wiem co chciałabym robić :/ chcę zrobić jeszcze psychologię biznesu zaocznie w Poznaniu a potem to jedyne co do głowy mi przychodzi to otworzyć coś własnego...myślałam o knajpce jakiejś dostosowanej dla matek z dziećmi...mam jeszcze taką dodatkową wizję w głowie ale z drugiej strony troche się boję bo tak łatwo splajtowac i wdać się w długi...zobaczymy...na szczęście mój M ma dużą szanse na lepszą pracę i już teraz dorabia w domu... My dziś wypuszczamy się na zakupy do Galerii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry kochane! kutwa gebelsy wygrały szok! a ja tak kibicowałam Turkom...chyba zacznę studiować okultyzm czy jakos tak i praktykować VOODOO ;) żadna poetka ze mnie czasem mam takie \"przebłyski\" i przy kawie jakiś limeryk wypoce... ja od pazdziernika podejmuję studia w Krakowie na Hodowli Koni.. to ja CC wreszcie zrealizuję część odwiecznego marzenia, potem domek na wsi (chrzestny bezdzietny musi przepisać gospodarke by dostać emeryturę a brat zginął i zostałam tylko ja :( Motka Aniu u mnie wyspka znikneła na buziulce ale ma szorstkie ramiona i nikt nie we co to i od c zego...stosuję Emolium i widzę poprawę a buzuilkę smarowałam Hydrocortizonem1xdziennie. Kubuś wczoraj poszedł spać po kąpieli i cycu przed 20tą i spał do 1.45 szok cyc i dalej spanie do 4.30 a potem o 8.15 teraz leży w łóżeczku i gada z żyrafami na pościeli...wywaliłam karuzelę bo nijak nie pasowała Kubusiowi... kochane miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa22 Mój Vic ma w łóżeczku zabawki, karuzelę i nic, nienawidzi go i już:( Jak go tam kładę to wrzask nieziemski:( Głaszczę, przytulam, mówię, całuję, trzymam za rączkę i nic... Na brzuszku, na pleckach, na boczku i nic... Może on musi do tego dojrzeć?!:( NAprawdę nie mam już pomysłów. Generalnie zasypia w wózku i tam śpi dopóki w nocy się nie obudzi na cyca i wtedy biorę go do naszego łóżka. Dziewczyny, dziś niesamowity sukces - Vicul spał od 21 do 5 w nocy!!! Byłam w szoku! Wczoraj od 21 do 3, więc moze już mu tak zostanie??? Jeju , byłabym najszczęśliwszą ( i wyspaną) mamą:) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to chyba nasze dzieciaczki usłyszały nasze biadolenie, bo moja spała od 21 do 5.30 :) chyba bedzie śpioszek jak mama i tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke a jakVicek ma dobry humor i np bawi sie grzechoitka to moze wtedy próbuj..ma jakis widok przez szczebelki?? moze z czasem bedzie lepiej...a np na Waszym łózku lezy sam?? mój spał od 21 do 0.30 potem do 5 a potem do 8..nie jest zle choc kazdy dzien inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke Isa napewno będzie coraz lepiej z tym spaniem, dzieciaczki nam dorastają ;) Kurcze mecz emocjonujący ale nie wiedzialam komu kibicować! Turcja (przecież to wcale nie europejczycy dajcie spokoj) a niemcy....nie lubię jakoś :P ale tak jak Agoosia jestem za hiszpanią ! :) wierszyki pięknę, dajcie więcej:) widziałyście nowe fotki na poczcie? ;) miłego dnia ps. denim ja też jestem po filologii, tylko rodzimej ;) jak odchowam Ignasia mam jeszcze zamiar zrobić logopedię i pracować z dzieciuchami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studia studiami a życie życiem,bo skończyłam profilaktykę społeczną i resocjalizację,potem jeszcze oligofrenopedagogikę a handluję częsciami samochodowymi :D więc nigdy w zyciu nie nastawiajcie się na to,że wybrany i skończony kierunek studiów to wasza jedyna droga przez życie..ale uczyc sie trzeba i warto ,ten fakt jest niepodważalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki !!! A mój adasiek ani sie nie przewraca z boku na bok choc czasem mu sie zdarzy bo jak go położe w łóżeczku wzdłuż to budzi sie w poprzek a ogólnie to na brzuchu leżeć nienawidzi wiec nie ma mowy o przewracaniu sie z brzuszka na plecki albo odwrotnie !!! Ogólnie gaworzy sobie noszenie na rękach to standard w łóżeczku śpi ale najpierw nosze go do uśpienia marudny jest to też trzeba nosic i wtedy świat ogląda w wózku masakra w samochodzie w foteliku też kończy sie tym ze go trzymam na rękach i modle sie żeby policji nie było ogólnie znów mu wzrosły bakterie w moczu e.coli i teraz zaczynam dawac antybiotyk no i wszystko by sie zgadzało bo zakażenie układu moczowego to dziwna wysypka skórna na twarzy i lęki i wzdęcia brzuszka wiec my juz znaleźlismy powód owych kolek którymi nie były ehh same problemy w poniedziałek jade do urologa z małym zeby jakies wady wykluczyc i modle sie żeby nic nie znalazł bo jade profilaktycznie i tak też ma być !!!! kiedy wreszcie będzie tak że usiąde z małym i powiem mały człowieczku jesteś zdrowy jak byk !!! wiec znów mam doły i ogólnie wyć sie chce ze takiego małego wszystko sie czepia jak sie uporałam z jednym to drugie sie pojawiło co do mnie to ide na wychowawczy do listopada jak mały przejdzie na butle i słoiczki i wkraczaja babcie w opieke az sie boje ale co zrobic, skończyłam agh w krakowie i jestem fizykiem medycznym i pracuje w szpitalu uniwersyteckim i tak chyba pozostanie pracuje przy izotopach wiec karmienie piersia odpadnie na bank dlatego przedłużam sobie wczasy we wrezśniu bedzie rok jak poszłam na l4 jak zleciało heh ... buziole laseczki kochane a jak tam wam sie podoba mój adasiek na zdjęciach !!!!!!!!! bo nic nie pisłayście ważymy juz 5530 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kwietnioweczki jesli podoba Wam sie tomi to oddajcie swoj glos :) dziekujemy www.malimistrzowie.pl/contest/ranking/newest/video/?cpid=9146&page=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu 00-ja pisalam Adasiek super a jak moja Oliwcia ladna kobitka czy brzydula z niej? Olenka kazdy ma swoje problemy ja tez dzis na 16 jade na usg.przez ciemieniuche i taz sie modle zeby bylo oki.A moze kup taka zabawke co sie wiesza i do fotelika i na wozek i na spacerowke to jest firma TINYLOVE JA KUPILAM DZIS OlIWia patrzy zawsze to jakies zajecie jest ona jest z melodyjka nie mam zadnego linka do niej bo kupilam w sklepie Isa-my z Agoosia kupilysmy zabawke z DUO CHICCO wpisz tak w wyszukiwarke i szukaj zabawka gimnastyczna dlamnie ta zabawka to bomba . jA ZALATWILAm Oliwii wejscie na basen zwiazane z rehabilitacjami tak mi podpowiedziala ta rehabilitantka i zaczynamy chodzic jak wroce z mazur juz nie moge sie doczekac A ISA-NIE WIEM OD CZEGO TO ZALEzy zeby obserwowac ten 10tydz.tak mi powiedziala ta reh.Kazala nakrecic na kamere i ona wtey zobaczy jak Oliwia sie uklada. Dzis zlozylam na becikowe i jeszcze musze zlozyc papoery na drugi tysiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×