Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

witajcie w niedzielkę denim w sprawie MAM TALENT: wczoraj napisałam na Poznaniankach: spłakałam się na końcu jak wyskoczyła ekipa iluś tam chłopa z POZNANIA! tylko w tym mieście ekipa chcąc założyc \"zespół muzyczny\" nie wyda ani grosza na instrumenty a młoda faktycznie fajnie zaśpiewała; ale Chylińska tam jest drażniąca, bo chyba chce przebic Górniakową w płaczu :-O w sprawie rozmiaru to Oli zaczynał od wyszukanego rozmiaru 45 (!)i to było mu za duże :-D a teraz 74 na styk! ja lumpki wydaję, bo juz nie planuje.... poza tym powiedzcie o co chodzi: kładę malego do łóżeczka żeby sie drzemnął a jak później zachodzę to on śpi a na poduszce nad głową są jego skarpetki; może zmienić producenta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, daj znac jaki jest ten film, bo moja mamusia to fanka horrorow wiec jej przekaze, czy godne polecenia. Lida, hehe no tak, w koncu poznaniacy to Szkoci wyganni ze Szkocji za skapstwo :), ale chlopaki przystojne w tym audiofeels i glosy maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda wyszla z babcia na spacer okutana jak za cara, zimno okropnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko wymyśliło nowy sposób przemieszczania-kula sie...z brzucha na plecy, z pleców na brzuch i tak dalej....i pokonuje cały pokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia: no własnie ucze moją,że podłoga nie taka straszana i poleżec można..z wrażenia zasnęła:D Maleńczuk ja uspał..czyli moje dziecko tez lubi horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! Ja tez uwielbiam horrory i filmy wojenne,ja tez sobie zostawilam na pamiatke dresiki i body w ktorym Oliwia wyszla ze szpitala i tak samo zostawie sukieneczke ktora ma kupiona na chrzciny bo jest piekna . Dzis kupilam kurtke niunce bo faktycznie zimno i jutro mamy zamiar wyjsc na dwor a tak wogole to jutro wybieram sie do lekarza z niunia bo jej malo co przeszlo po tych lekach a leki mozna podawac przez 7 dni te same TAK? jA tez robie na bierzaco porzadki u Oliwii bo bym tego nie pomiescila wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona -jak Luska ladnie siedzi ale nie spada ,dlugo tak posiedzi?Moja sie podciaga do siadana ale pewnie to jeszcze potrwa. A babke dzis opierdzielilam bo ja sadza.A tesciowa mnie tu juz straszy ze ona powinna sama siedziec a czytalam ze dzieci maja czas do osmego miesiaca zeby ladnie siedziec Aa aa fajny faktycznie ten program MAM Talent ale sciagnijcie sobie amerykanska wersje tego programu i posluchajcie jak tam spiewa OPERE ten facet co wygral to dopiero szok cos pieknego az zatyka w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wogóle oglądałam dopiero teraz zdjęcia z września i po prostu dzieciaczki są super. Lida fajna galeria - ładna okolica tam gdzie robiliście zdjęcia a chłopaki super! i wogóle Tosia śliczna i Antoś taki słodziak, och normalnie jakbym nie miała córci to bym się na dzieciątko na maxa nakręciła patrząc na takie słodkie szkraby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez muszę podesłać jakieś zdjęcia mojej Laury, bo ja na pewno już zapomniałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam że moja ciocia zginęła w wypadku...przez pijanego kierowce..czemu ludzie są tak pojebani żeby wsiadać po pijaku?? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia... przykro mi...:( Takim powinni odbierać prawko dożywotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia to straszne!!! Trzymaj się kochana-bardzo mi przykro:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry🖐️ Mój synuś spi dzis jak aniołek-zjadł o 0,00 i spał do 6,00 dostał jeść i dalej spi:) ale co z tego skoro ja nie spię od 6,00 a w nocy budziłam się chyba 20 razy:( wczoraj wieczorem zaczeła mnie boleć prawa pierś,w nocy bolała juz jak cholera do tego gorączka 39.00 oC i ból głowy:( jestem ledwo żywa a cycek jak bolał tak boli-wziełam appap temperatura troche spada i czytam na necie co to może być...i wychodzi na to że to zapalenie piersi i że jak do jutra nie będzie poprawy to do lekarza po antybiotyk:( Ciekawe skąd to cholerstwo się wzieło?? ledwo żyję idę do wyrka póki Niko śpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Agoosia-przykro mi Motka jak masz zapalenie piersi to przykladaj chociaz do jutra lisc zmrozony i zbity z kapusty a oczywiscie jutro do lekarza . Dziewczyny napiszcie ile sie podaje najdluzej leki czy 7dni czy dluzej? Moja niunka protestuje nie chce jesc z cycuszka czy to mozliwe ze jej nie smakuje ju moje mleko :(ostani raz jadla w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi nie martw się że nie chce jeść,mój Niko też często nie chce jeść po przebudzeniu czasmi dopiero po godzinie dwóch... Nie wiem jak to jest z innymi lekami ale antybiotyku trzeba zawsze wziąść całą serię nie wolno przerywać. Z moim cyckiem:P troszkę lepiej przystawiam Nikosia jak najczęściej do tej bolącej piersi a po karmieniu robię 20 minutowe zimne okłady potem wyjdę do sklepu to kupię kapustę:) Najważniejszeże temperatura już mi spadła i czuję się juz trochę lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mialam jeszcze napisac zeby czesto przystawiac do tej bolacej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka, przed karmieniem koniecznie rób cieple okłady, a po zimne. No i uważaj żeby Ci piersi nie p-rzewiało. Ja przerabiałam zapalenie w pierwszym m-cu srednio raz na rydzień. Bez przerwy mi się robiły zastoje. Trzymam kciuki by obylo się bez antybiotuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie piszę na kafe bo najnormalniej w świecie brakuje mi juz czasu na to, wiecznie coś jest do zrobienia, wiecznie ktoś cos chce ode mnie, coś jest do załatwienia i tak w koło panie pierdoło... kuba popsuł się ze spaniem...spi bardzo delikatnym snem, wydaje mi się nieraz że jakby płakał przez sen, obraca się w koło a najlepsze jazdy są wtedy gdy spi na brzuchu rece ma podkurczone pod piersi a nogi ugiete jak u zająca ;) i jak w nocy zabuja się tzn wyprostuje nogi to głową uderzy w wezgłowie łózeczka i jest ryk,budzi się bardzo często , często ssie pierś...no właśnie koniec pisania Kubę a raczej pijawkę obudził domofon..kutwa kutwa kutwa agoosiaa wiem co przezywasz....trzymaj się dzielnie i pamiętaj ze stres może wpłynąć na laktację zatem uważaj kochana na siebie i Stasia... odezwę sie o ile mi na to czas pozwoli póżniej.... miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, Agoosia przykro mi z powodu Cioci, mam nadzieje, ze jakos sie trzymasz. Przez pare dni bylam u Mamy i mam znowu zaleglosci... Haa Adasiowi wyszly juz dwa ząbki! pewnie dlatego sie tak popsul ze spaniem. Ostatnio to normalnie jak u noworodka. Budzil sie nawet co 20 minut w nocy. Znowu bylam niezywa jak na poczatku. Byle odglos go budzil, a jak juz wreszcie zasnal przy bujaniu na rekach, to przy kladzeniu do lozka znowu sie budzil z rykiem - masakra. po dluzszym czasie takich atrakcji dzisiaj nagle przespal cala noc. nie wiem co sie stalo. moze juz wreszice nie swedzialy go dziasla i zimno sie zrobilo w mieszkaniu to lepiej sie mu spalo. Ogladalam zdjecia :) widze, ze dziewczyny, to juz porzadnie siedza! i rzeczywiscie podobne do siebie :)Adas to tylko na lezaczku sie czasami podciaga do siedzenia i na kolanach siada, bo mu ladnie [pupa wpada miedzy moje nogi i mu latwiej, ale sie jeszcze chwieje na wszystkie strony. Lida sliczna seryjka. To musisz sie jeszcze o jedno postarac, zeby w koncu po Tobie ktos odziedziczyl te piekne wielkie oczy! heheh Antos i zdjecie z kielbasa mistrz - co za wzrok! :) ale zimno dzisiaj! normalnie mam rece z lodu! ide po kawke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek tak wodzi wzrokiem za wszystkim, czego mu nie wolno, a najbardziej za kubkiem z kawą:) Ale najlepszy jest jak go karmię a on gada sobie ze smokiem:) Do mam butelkowych: przestawiałyście może już swoje maluszki na mleko następne? Ja stopniowo zaczęłam kilka dni temu, a od dwóch dni jest już na samej dwójce i dziś zrobił brzydką ciemnozieloną kupę. Mam nadzieję że to tylko reakcja na nowe mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Adasiowi ostatnio dalam mleko modyfikowane, bo myslalam, ze moze sie nie najada, jak sie tak budzil co chwile w nocy i tez walnal ostatnio takie dwie oblesne cimnozielone kupska. chociaz do konca nie wiadomo czy to przez mleko, bo jeszcze dawalam mu rozne sloiczki. w kazdym razie, juz mu chyba przeszlo, bo ostatnia kupa znowu byla zolta. to po prostu moze na zmiany tak reaguja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to na pewno od mleka. moja na jedynce robila ciagle ciemnoziolona paskudna kupe, dopiero jak wprowadzilam dwojke i jakies obiadki to zaczela robic takie bardziej brazowe... cudny temat.. nie moge przy malej nic jesc, bo patrzy, wodzi wzrokiem za lyzka i czasem placze, ze nie dostaje:/ maly szantazysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×