Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Witam! Jeszcze nie wiem czy do Was dołączę, choć wczoraj zrobiłam badanie krwi beta HCG i wynik był 7, w sumie nieciężarne wg normy powinny mieć najwyżej 5, więc może mi się udało. Jeśli się udało to cieszę się, ale też strasznie się boję, bo już mam 3 letnią córcię, która urodziła się TYLKO miesiąc przed terminem, bo cała ciąża to u mnie był jeden wielki dramat. No ale skończylo się super i mam nadzieję że traz też tak będzie!!!! A tak przy okazji: czy któraś z Was spotkała się z takim wynikiem beta HCG? W pierwszej ciąży mniej więcej w tym samym czasie miała 50. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Zapomniałam dodać, ze jeśli się udało to termin mam na 16 kwietnia 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bziabziułka
Ja! Przedwczoraj zrobiłam test i powiem szczerze bardzo sie martwię, po zaraz po zajściu w ciążę zachorowałam, brałam leki 5 tabletek cirrusu, dwie dawki tabcinu i dwie duomoxu (antybiotyk). Przed tym zanim wzięłam te leki zrobiłam test, był negatwyny, więc zdecydowałam się na leki, aby zwalczyć anginę, a teraz taka niespodzianka. Może któraś z was też brała leki nie wiedząc jeszcze, ze jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Zaglada tu ktos jeszcze?? Zrobilam dzisiaj USG I szok: nie jestem w 3, jak sadzilam, a w 6 tygodniu ciazy!!! ktos moze wie jak ja sie teraz ze wszystkim wyrobie??? Jak ja sie moglam nie zorientowac przez miesiac?/ Dopiero 2 tygodnie temu cos mi zaczelo switac:) Dzidzius ma 6,4 mm (CRL), rusza sie i bije mu serduszko!!! Dopiero teraz uwierzylam ze on naprawde we mnie zyje:) Jesli dobrze rozumiem z wyniku ma tez zaczatki raczek i nozek To niesamowite:):):) Nie moge przestac ryczec:) Glupia jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, ciesze sie razem z Tobą! Ja w piątek ide do lekarza, trzymaj za mnie kciuki, zeby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bede!!! Obys tylko nie trafila na takiego becwala jak ja:/ troche jeszcze nie wierzylam ze jestem w ciazy wiec to USG bylo raczej \'sprawdzajace\' zrobilam je u publicznego lekarza byl nieprzyjemny (bardzo!!!!) lezalam tak ze nie moglam widziec monitora nic mi nie powiedzal ani o serduszku ani o ruchu, palant. Sama wyczytalam to z kartki z wynikami jak juz wyszlam:( Wlasnie pisze na niego skarge i zamierzam ja zlozyc! Powinni po 300 pln zarabiac przy takim podejsciu!! Czulam sie jak ciezarna samica jakiegos zwierzecia hodowlanego A to powinno byc wspaniale, piekne przezycie:( Ale pojde jeszcze raz, prywatnie:0 Tylko boli, ze na pensje takiego pacana ida nasze ciezko zarobione pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide prywatnie, do sprawdzonego przez moje kolezanki lekarza. Mam nadzieje ze bede zadowolona! Moja kolezanka z pracy tez byla na kase chorych, to jak chciala zwolnienie tylko an te dzien wizyty, to on jej powiedział ze ciąza to nie choroba i nie dal dziewczynie 1 dnia zwolnienia! To jest chamstwo, a oni jeszce walcza o podwyzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi29
witam tak was podczytuje .... gratulacje dla zaciazonych :-) :-) :-) mam juz 4 letnia corke oraz za soba 2 poronienia, teraz mnie wzielo na 2 dziecko! chcialam w tym cyklu ale angine dostalam i w plodne zaczelam brac antybiotyki, teraz czekam na @ (14.08.) i do dziela! jak sie uda to bede majoweczka!!!!! szkoda ze nie bede kwietniowka (moja coreczka jest z kwietnia 2003 :-) ) ale... maj tez pieknie ;-) oj rozmazylam sie! ;-) a gdzie tam do moich plodnych ... liczylam owulacje bede miec 27 sierpnia! potem jade na wczasy wiec moze nie bede miala czasu rozmyslac czy mi sie udalo i nie bede szukac w sobie urojonych objawow ;-) ;-) ;-) buzka i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko gratulacje!!! Ale zazdrosze Tobie że już wiesz że z dzidzią ok i że serduszko bije. Choć nie zazdroszcze ginekologa.Dupek!!!Jak poszłabyś prywatnie to pewnie byłby najmilszy na świecie i od razu wszystko pokazał i tłumaczył. Nasze realia są okropne! Trzeba iść prywatnie, zostawić 100zł i wtedy będziemy traktowane po ludzku.Ciekawe po co płacimy tak duże składki ZUS!!! Temat rzeka, ale wściekam się okropnie na służbę zdrowia, a szczególnie takich lekarzy.Najważniejsze, że z dzidzią ok!!!! Tydzień ciązy liczy się od ostatniego dna miesiączki, dlatego u Ciebie 6 tydzień. Kochana lepiej znajdź dobrego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę do końca i do którego będziesz miała zaufanie. To dla dzidziuli🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziu ja też idę w piątek do lekarza i też do lekarza którego poleciła mi koleżanka. U mnie będzie to dopiero 5 tydzień i pewnie nie usłyszę serduszka, ale muszę sprawdzić czy ciąża prawidłowa i potrzebuję zaświadczenie. A który tydzień będzie u Ciebie? Witam nowe mamuśki:-) Aniu mnie też brzuszek boli jak na okres i to dość mocno ok 2 razy mocniej. Nie cały czas, ale potrafi tak przez 2,3 godzinki.Z tego co się orientowałam to macica się rozszerza i dlatego te bóle. Dziewczyny piszcie co u Was, jak samopoczucie i w ogóle w kupie raźniej;-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko tc liczy się od pierwszego dnia miesiączki.Sorki za pomyłkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki!!! tak bardzo niepewnie bo to 2 lub 3 tydzień z wyliczeń wynika ale...podczas badania też za wcześnie by coś stweirdzić ale... JESTEM W CIĄŻY!!! termin 05 kwietnia 2008, pomimo tego wszystkiego przykrego czego dostałam wczoraj wieczorem od męza i dziś rano jestem najszczęśliwaszą kobietą pod słońcem! pani doktor zapisała mnie na USG prywatnie u siebie na 23sierpnia...była lekko zaskoczona moją spostrzegawczością i tym, że zdecydowałąm się na dzidziusia, mówi że taka moda obecnie panuje wśród rodziców, że mają tak duże różnice pomiędzy dziećmi...ja jej na to że to wpadka a ona puściła do mnie tylko oko...super! przepłakałam cały wieczór wczoraj i dzisiejszy ranek, dobrze że dzieci są na wakacjach bo by coś podejrzewały a na razie nie chcę nikomu mówić dopóki dzidzia nie zadomowi się \"tam\" na stałe... po tych wszystkich latach jakie razem przezyliśmy z mężem dochodzę do wniosku, że go nie znam! spodziewałam się każdej reakcji od gniewu, zesmaczenia po radość ale nie tego, że będzie mieć wątpliwośći czy to jego dziecko!!powiedziałam mu, że wszystkiego się po nim spodziewałąm ale nie tego, nawymyslałam mu od tępych chamskich prostaków, debilnych idiotów i skur...i wiecie co od razu mi jest lżej na duszy! oczywiście próbowałam potem rozmawiać ale zero przeprosin zatem olałam go totalnie, boże jaka ja byłam i jestem głupia...myślę że ta dzidzia to dar od Boga właśnie za to co przeszłam...kocham ją tak samo mocno jak moje dwa szatany w anielskim wydaniu...przepraszam ale musiałam z kims o tym pogdać, jest mi tak potwornie żle i wyję non stop dziś ma wpaść do mnie moja psiapsiółka to może chwilkę pogadamy.... wszystkim gratuluję i życzę dużo zdrówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziaki jak by któraś z WAS miała ochotę pogadać to tu jest numer mojego GG 6090575 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola31
Dziewczyny, gratuluję i przyłączam sie do kwietniówek 2008:D W niedzielę zrobiłam test, dwie kreseczki, oczy przecierałam, bo od 10 miesięcy staraliśmy się z mężem i nic... Wyliczyłam sobie termin na 11 kwietnia, ale dziś idę do lekarza dowiedzieć się czegoś więcej:) Pozdrawiam Was gorąco!! Acha... Też jem jak smok, śpię po pracy i wyrosłam ze staników;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjjjjjj
20.07] 16:06 Magdziaa83 Dzieki dziewczyny! Z jedenj strony sie ciesze a zdrugiej sie boje! tez tak miałyście? Poza tym ślub mam 1 września, mam nadzieje ze jeszcze nic nie bedzie widać! czemu masz nadzieje ze nie bedzie widac wstydzisz sie tego ze jestes w ciazy?Wiec po co zakładasz topik o niej i piszesz ze sie cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Melduje się następna kwietniówka 2008r Wczoraj byłam u lekarza ale to jeszcze za wcześnie aby cokolwiek stwierdzić na 100 %.Narazie mam wcinać duphaston i leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć:( Nastepna wizyta 21 sierpnia wtedy powinnam wiedzieć coś więcej:) Pozdrawiam Kwietniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zapisuję. W poniedziałek zrobiłam test - no i jestem ;-) Coś o mnie? Mam 26 lat, o dzidziusia mieliśmy się starać za dwa miesiące, ale widać bardzo niecierpliwy jest, więc niech mu już będzie :-) Do zapłodnienia doszło 20 albo 23 lipca - czy możecie mi powiedzieć jak mam sobie wyliczyć termin porodu, bo niezorientowana jeszcze jestem. No i kiedy powinnam pójść do lekarza, żeby mógł potwierdzić wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamocha :-) Wychodzi na to, że dzidziuś pojawi się po 10 kwietnia 2008. Jak na razie jestem chyba bardziej skołowana tą wiadomością niż szczęśliwa. Chociaż dzisiaj rano czułam przez chwilę wielką radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Mamocha, przykro mi... ja po teście cały czas bałam się, że to pomyłka, że okres nadejdzie... 10 miesięcy starań i co miesiąc rozczarowanie, a tu nagle niespodzianka:) Wczoraj byłam u lekarza, no i jest na razie \"mała czarna kropeczka\";) - cytuję panią doktor:) Terminu na razie nie ustaliła, dała skierowanie na badania i za trzy tygodnie na następną wizytę:) Dopiero wczoraj do mnie dotarło, że to nie sen, że naprawdę się udało:):):) Piszcie dziewczyny, jak się czujecie? Jakie imiona planujecie dla maleństw? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja nadal nie mogę w to uwierzyć i chyba nie uwierzę dopóki nie zobaczę bijącego serduszka na monitorze USG.Ja starałam się o tą ciążę 1,5 roku dwa miesiące temu miałam laparoskopię i wkońcu się udało:) Jeśli chodzi o samopoczucie to narazie nie odczuwam prawie nic oprócz bolących coraz bardziej piersi i biegania do toalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina.majka
Czesc Dziewczyny,co u Was? Ja mam dzis 5tc i czuje sie ok,tylko chodze niewyspana,corka wstaje o 7 rano,mamy szczeniaka labradorka wiec tez sporo pracy ;-) Czekam na popoludniowa drzemke corki zeby chociaz godzinke sie kimnac ;-) Poza tym caly czas bol piersi,ktore juz sie powiekszaja ;-) Znow z C na D juppi :-) Zamierzam sobie kupic na ebay'u monitor serduszka maluszka w brzuszku :-) Na usg ide dopiero okolo 10-12tyg. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nieśmiało pozdrawiam. MAm nadzieję do Wad dołączyć:) Robiłam dziś test, wynik wyszedł raczej \"niepewny\", więc jak mąż wróci z pracy zrobię drugi. To będzie moja druga ciąża. Mam już 12,5 miesięcznego cudownego synka. Pozdrawiam (i trzymajcie kciuki🌻)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dołączam się do was trochę nieśmiało. wiem o ciąży od 2 tygodni,ale od wczoraj wiem też, że moje maleństwo ma 3,5 mm, serce bije i wszystko jest ok. czytałam was od początku. ale postanowiłam , że napiszę dopiero po usg, jeśli wszystko będzie dobrze. W ostatnim roku dwa razy byłam w ciąży i dwa razy poroniłam . powodem było właśnie brak akcji serca. lekarz pociesza mnie, że tym razem mam prawidłowe objawy ciąży, nie plamię, jak poprzednimi razami, dzieciak rozwija się dobrze.no i usg to potwierdziło. zażywam profilaktycznie duphaston. to chyba tak , żeby chuchać na zimne. tym razem o mojej ciąży wie tylko mąż i córka. nie chcę trąbić o tym wszystkim, bo potem bardzo przykre są te współczujące spojrzenia. pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo:( przeglądnęłam ostatnie strony i... tak rzadko dziewczyny piszecie.. tak bym chciała z kimś pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ja narazie mało sie odzywam a to z tego względu że boję sie zapeszyć. Mam za sobą poronienie i z tego samego względu co Ty Ali-cja wolę narazie siedzieć cichutko:) Do lekarza idę 21 sierpnia wtedy też mam nadzieję że będę miała się czym pochwalić:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×