Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Dzieki dziewczyny ale pierwsza ciaze przenosiłam 10dni i dopiero po kroplówkach i przebiciu worka urodziłam.Wiec pozostaje czekanie .A czy wam też już odszedł ten czop mi przez pare dni odchodziła taka galaretka nawet dzisiaj troche.A ironią jest to że ja szykuje sie na porodówke a moja kumpela ktora też zdecydowała sie na dzidzi wczoraj miała zabieg bo okazało sie ze ciaża pozamaciczna i bedzie nas dzieliła tylko sciana .Pobolewania mam cały czas życze Wam oby jak najszybciej ten czas oczekiwania minął ide na kolacyjke ale najpierw musze ja zrobić bo umnie wszyscy maja 2 lewe ręce buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz kupila takiego wariata Elmo ale nie wiem komu sobie czy Oliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamaa
dziewczyny ktory termin porodu jest bardziej prawdopodobny ten wyliczony na podstawie ostatniej @ czy według usg bo ja juz sama nie wiem na ktory bardziej patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, śmieszna ale ciekawe kiedy Oliwka się nią zainteresuje?:P przyszła mama..podobno najbardziej prawdopodobny ten z najwczesniejszego usg.. Marysiu moja koleżanka idzie 15 na wizyte i też się boję bo oni się tak już cieszą a wiem że różnie to bywa i te 3 m-ce trzeba jeszcze przetrwać..ale trzymam za nią kciuki....co do czopu to możesz nie zauważyć jak odchodzi albo moze odejścieć krótko przed samym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzie piękne są porostu CUDEŃKA - w ogóle to same piękności w naszej paczce się urodziły Ale wiadomo mamy fajne, to dzieci też :)))) Pigi - ale fajna ta zabawka - się ubawiłam :) , ile to kosztuje ? Ja też mam twardy brzuch i te spuchnięte stopy i mam ciągle dużo tej gęstej wydzieliny, ale to raczej nie wody. Pigi myślę, że jak to byłyby te prawdziwe wody, to byś tego chyba nie przeoczyła - wszystkie dziewczyny tu wiedziały, że to to .... Ale Cię rozumiem, bo też się czasem patrze i zastanawiam czy to nie wody. tego jest chyba jednak sporo, poza tym jutro pogadasz z ginem - a jak masz tak malutko tego, to chyba do jutra wytrzymasz - ale w 100 % Cię rozumiem, bo ja tez mam ciągle jakieś wahania i obawy .... Do przyszłej mamy- jeśli masz regularne miesiączki i dokładnie pamiętasz datę ostatniej, to można się trzymać terminu z OM (niby z pierwszego USG z 12 tc, też termin jest brany pod uwagę) Jednak mój gin zdecydowanie się trzyma tego z OM ..... taki mam wszędzie wpisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ty się nigdzie nie wybieraj - mamy termin na ten sam dzień ;) poczekaj jeszcze na mnie, bo u mnie cisza :( Ja ma dzisiaj straszne samopoczucie, nie wiem dlaczego mam takiego doła, cały czas ryczeć mi się chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Gratuluję serdecznie wszystkim nowym mamuskom🌻❤️🌻❤️👄👄 Dzieciaczki mamy na naszym forum piekne:) Ja po wczorajszym wieczornym i dzisiejszym porannym dołku czuje sie juz troszke lepiej,wziełam prysznic i jestem jak nowa:) Dziewczyny z tym czopem to naprawdę różnie bywa mój odszedł(wprawdzie nie wiem czy cały czy tylko fragment) na 2 tygodnie i 4 dni przed porodem a w dniu cesarki miałam rozwarcie na 1 ciasny palec...Mysle że wasze dzieciaczki wyjdą wtedy kiedy same uznaja to za stosowne:) ale wiem jak ciężko czekać.... Musze lecieć Niko się budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek coś ostatnio te złe nastroje nas dopadają, może to pogoda...ja zbieram sie do łóżeczka..dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie się tymi nastrojami:)też teraz tak mam,że wystarczy,że rysie w telewizji pokażą a mi się robią mokre oczy :O,bo takie maleńkie bezbronne ..... już się wierci..lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Isa-ten Elmo kosztuje 120zl.tylko ze on kupowal w sklepie.Ale est fajny Oliwia pewnie predko nie zwroci na niego uwagi teraz to my sie smiejemy jak mam dola wlaczam warita i smieje sie sama do siebie pomaga! Ide na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do nowej mamy-u mnie lekarz bierze jednak pod uwage termin z ostatniej miesiaczki ale dzieciaczki same maja ustalony termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten niedzielny pogodny poranek:) Pigi u mnie dietka, zrobiłyscie mi ochoty na te pierogi, a wiadomo,że truskawki mogą uczulać, więc sobie tylko moge usta oblizać:( Uważam na wszystko co jem, najgorzej ze słodyczami. Nie wolno czekolady wiec jem WSZYSTKO co nie zawiera czekolady;p Wczoraj zaryzykowałam z pomarańczą mimo, że cytrus, ale lekarka powiedziała, że warto zaryzykować i sprawdzić, bo sok z pomarańczy jest bardzo wartościowy. Na razie spokój.. Obiady gtuje nam mama bo ja na nic czasu nie mam. Wczoraj Oskar jak się obudził o 9 to zasnął dopiero po 15;/ Na szczęście w nocy zasypia ładnie. Chyba już wie kiedy jest noc a kiedy dzień:) Gosiu byłaś na usg bioderek już? My tak, na szczęście wszystko ok! buziale dla Was ciężarówki i rozpakowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kolki:(:( od 22-giej do 1-szej w nocy drze się jak syrena portowa i kleksuje pampersy..jem kaszę manną na wodzie,suchary,wodę butelkowaną,gotowane cycki z ryżem i odrobiną warzyw i NIC to nie pomaga... pilnuję ,żeby jej się zawsze odbiło i też NIC a w dzień je i śpi z tym,że jeść potrafi godzinę z przerwami na odbicie i zmianę cycka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-biedactwo...ehh te kolki to jakieś przekleństwo, często podobno nie wiadomo od czego są...trzymaj się, masz jedno szczęście-doświadczenie..:) ja się boję takich nocy...tzn głównie pobudek co godzine..bo jak juz wstane to pól biedy...ale zobaczymy...narazie czekam na tego szkraba co to mu się na ten świat nie spieszy wcale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: jak widać każde dziecko jest inne,bo poprzednie nie miały takich dolegliwości..może dlatego,że jest malutka i trudniej jej przystosować układ nerwowy i pokarmowy do tej pozałonowej rewolucji?? pocieszam się,że kiedyś się to skończy..jak zasypia o wpól do drugiej to śpi do wpół do siódmej:) czyli mam 5 godzin snu..jakoś dam radę,bo w dzień nie umiem zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 - Moja znajoma miała ponoć bardzo dobre krople na te kolki z Niemiec, nazywają się LEFAX - ponoć rewelacyjne, bardzo pomagały Może jak masz możliwość ściągnąć je jakoś z Niemiec, to warto byłoby spróbować Mi mama je już załatwiła, ktoś jej przywiózł, bo akurat była okazja - mam nadzieję, że nie będą potrzebne, ale w razie \"w\" ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967, u mnie przez 2 tyg małą męczyły kolki. byliśmy tym wyczerpani! teraz jest lepiej. ale marudzenie jej zostało:( oczywiście też uważałąm co jem, a mimo to były. teraz jem już parę rzeczy \"niedozwolonych\" i kolek nie ma. poinformowałam was, że ola31 urodziła, a nie przeczytałam, że wcześniej już ją wpisałyście:) nie mam czasu zawsze czytać wszystkiego. mała budzi się w najmniej odpowiednich momentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo jest dobry taki wariat:) Ja wrocilam z ktg.wszystko gra dzis mnie troszke boli brzuszek ale nic wielkiego za trzy dni mam sie wstawic nan nastepnym ktg.Agoosia i Marysia a wy co ile chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo super! my dzisiaj zaliczylismy pierwszy 20-minutowy spacer. mala ma kolki, ona placze i ja razem z nia, ale pani z apteki dala nam jakas herbatke i udalo sie zrobic kupe. nie myslalam, ze jedna mala kupka moze mnie tak ucieszyc. dziewczyny, jak to robicie ze wasze brzdace spia tak dlugo? moja sie budzi regularnie jak w zegarku co 3 godziny, czasem nawet co dwie... :/ nie odrozniam dnia od nocy bo co te kilka godzin i tak musimy do niej wstac, przewinac, nakrmic i polozyc do lozeczka. jestem permanentnie zmeczona. moj ukochany ma teraz jeszcze tydzien wolnego, ale nie wyobrazam sobie zostac z tym malym bobkiem potem sama w ciagu dnia... dzisiaj bylam na sciagnieciu szwow ale nadal mnie boli caly brzuch i wisi do ziemi, ewidentnie mozna by nim zamachac, taki sie z niego flaczek zrobil... trzeba bedzie zaczac robic brzuszki, jak juz bede w stanie. Tosia skonczyla dzisiaj tydzien no i wlasnie mykam do niej bo slysze jak piszczy pod nosem pozdrowienia dla wszystkich rozpakowanych i dwupakow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim -uwazaj z tymi brzuszkami zebys sobie nie zaszkodzila poczekaj jeszcze az Ci sie wygoi wszystko dokladnie i tak narazie pogody nie ma to bikini nie zalozysz a do lata bedziesz biala ladny zgrabny brzunio bez opony. Ale mnie boli gloea a co najgorsze nic nie moge wziac przeciwbolowego az mnie na wymioty zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko! Dawno mnie tu nie bylo ale to przez tego maluszka-ssaczka, jest absorbujący mocno, mimo ze sporo spi. Motka ja tez juz mialam chwile zalamania-wczoraj i przedwczoraj.Czulam sie podobnie jak ty.. Dzis juz bardziej optymistycznie patrze na swiat,w koncu moge powiedziec ze sie w miare wyspalam. Bylismy tez na pierwszym dzis 15 minutowym spacerku :) Karolek przedwczoraj skonczyl 2 tygodnie wiec juz najwyzszy czas byl na spacerek. Ale z ta pogoda u nas róznie. Brzuch po cc mam jeszcze duzy... Ubylo 12 kg, zostalo jeszcze 5 kg na plusie a brzuch duzy i w ubrania sprzed ciazy sie nie mieszcze:( krwawienie bardzo niewielkie..czy to oznacza ze macica slabo mi sie kurczy....??A kiedy mozna zaczac jezdzic na rowerku stacjonarnym-po cc..? ?............ Calusy sle, lacze sie w radosciach i smutkach pierwszych dni i tygodni macierzynstwa:) a dla oczekujacych dziewczyn-->trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem nadal ja Pigi jeszcze ani razu nie miałam ktg a jak coś mnie niepokoi i dzwoniłam czy moge przyjechać to kazą mi na oddział sie kłasc.Ja w środe rano nadczo ide na kroplówki pa miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..ja po długich spacerach dzisiaj...ale chyba to nadal małego nie wytrzęsło na zewnątrz:P co do ktg to miałam w czwartek a teraz jutro idę...oj jak bym już chciała mieć to za sobą, dziś taka piękna pogoda, wszyscy z wózkami a ja z brzuchem...no ale co zrobić...gardło mnie zaczęło w nocy boleć, płuczę wodą z solą zobaczymy czy pomoże...Pigi a nie możesz sobie Apapu wziąć? po co się tak męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiu- nie chce faszerowac sie tabletkami trudno przemecze sie boli mnie nadal chyba pierwszy raz w cizy mnie az tak boli glowa.Ty mowisz ladna pogoda a u nas tak sobie troche zimny wiatr wieje mam nadzieje ze jutro bedzie ladnie bo sie umowilam z kolezanka na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam raz apap, wlasnie jak mnie piekielnie glowa bolała,bo zasnać aż nie mogłam...No a mój mały-no comment..niby chłopcy lubią się zasiedzieć:P ale przeraża mnie ta myśl wywoływania...podobno po oksytocynie bardziej bolesne skurcze i w ogole ja mam alergie na szpital a skoro mojego lekarza tam nie ma to wiesz jak to bedzie, na obchodzie podejdzie taki, zarządzi kroplówke i pójdzie a ja się będę męczyć...no ale co zrobic.... co do pogody to u nas pierwszy ładny dzień..a na jutro znów deszcze zapowiadają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w wielkopolsce też piekna pogoda Agoosiu ja miałam porod wywoływany kroplówką i moge powiedziec tyle że że bóle trwały 2,5godziny i wcale tego źle nie wspominam a mnie dzisiaj znowu pobolewa wczoraj 3 h bolu ale przeszło a dzisiaj znowu coś kręci może mały chociaż na imieniny mamie zrobi bo jutro mam a jak nia to ja wole kroplówke przynajmniej krócej cierpieć bede a rozwarcie to ja tydzien temu miałąm na 3 palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×