Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Witam gorąco!!!! Mogę wkońcu uaktualnić tabelkę:) byłam wczoraj na usg dzidzus ma juz prawie 7 cm mach do mamusi rączkami i nóżkami🌻 przezierność karkowa 1,2 więc wszystko super dzidzuś jest zdrowy jak ryba.Aha i najważniejsze na 90% będziemy mieć synusia❤️ jak to powiedział lekarz bardzo by sie zdziwił gdyby po tym co zobaczył okazało sie że nie jest to chłopak:) Powiem Wam że po wczorajszym poście dzagusi strasznie sie wystraszyłam:( ale teraz już na spokojnie oceniajac sytuację wiem że trzeba myśleć pozytywnie bo zamartwianie źle wpływa na nasze dzieciątka❤️ adamisia........Asia............26......15..........03.04... .....+2kg ali-cja...........Ala.............36.......15.........04 .04...... ..+1kg Ola31............Ola.............31......14..........07. 04....... +1,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......14.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg echo1978.......Aneta..........29......13.........11.04.. .... ..+1kg Mysiczka30.....Ola.............30......14........ 12.04.........-4 kg chanel 5.........Marlena.......21.......13....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......14....... 14.04.........+2kg Renia905........Renata........26.......12....... 14.04.........+1kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......10....... 18.04.........+0kg ........................................................ ...................... Anna_śl..........Ania............29.......14...... 09.04.........+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......12.......20.04.........+2kg to ja CC.........Anka...........25.......12.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......11.......23.04. .. ..... +4kg aniawd...........Ania............29......12....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg viki444...........Wiolka.........29.......9........28.04 .... ....+0kg Suzanke.........Iwona..........29........9........30.04..... .. .+0 kg Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
Cześć Dziewczyny, Na początku oczywiście chciałabym wspołczuć Dzagusi..Zycze Ci duzo sił.. Nie możemy sie tym stresować, musimy się oszczędzać i robić wszystko żeby jak najmniej szkodzić Dzidzi. Ja mam załamkę, bo mojej przyjaciółce skraca się szyjka macicy i ma zagrożoną ciązę, a jest w 22 tc. Więc też nieciekawie.. Pamiętacie jak Wam pisałam o bólu głowy?? Nie wzięłam w końcu tabletki, przeczytałam, że można robić zimne okłady i leżałam tak kilka godzin z recznikiem na głowie i powiem Wam, że mi przeszło!! Ja też leżę, jestem już 1.5 miesiąca na L4 z powodu wymiotów i powiem Wam, że cały czas chciałam wracac do pracy, ale teraz coraz lepiej mi w domu. jak sobie pomyśle, że mam sie stresować, dojezdzac autobusem do pracy to ja wolę w domu siedzieć. Pozdrawiam Was serdecznie i oby pojawiały się tylko wpisy pozytywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
aha.. a jak mam się dodać do tabelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alex, po prostu do nowej wiadomości skopiuj tabelkę i się do niej dopisz :). ja też od trzech tygodni jestem na zwolnieniu z powodu tych wymiotów, ale powiem Ci, ze chciałabym do pracy wracać. Taka odcięta od świata się czuję w domu , a w pracy mam kontakt z wieloma ludźmi i teraz szczególnie go doceniam. choć też zapału wielkiego do pracy nie mam. Dziś mam do zrobienia jakiś tam test ,, od dwóch tygodni się do niego zabieram, idzie mi jak krew z nosa...Ale myślę, ze spróbuje wrócić do pracy, choć do końca stycznia... Aniaśl, ale masz fajnie! Ja tez z utęsknieniem czekam na ruchy Maluszka , niby w drugiej ciąży szybciej się je odczuwa, ale u mnie na razie nic... Motka gratuluję synusia, najważniejsze, ze zdrowy! Ja tez bardzo bałam się tej przezierności karkowej, tym bardziej, ze w pierwszej ciąży miałam takie przeboje, zresztą co tu mówić, każda wizyta u lekarza w ciąży to niepewność... Suznake, a co u Ciebie, co Tobie lekarz powiedział, bo chyba też się wybierałaś? Suznake, Motka, czy Wy jeszcze jesteście na zwolnieniach, czy wracacie do pracy? Ola31 ja też mam instynkt wicia gniazda już rozbudzony i planuję zmiany w domu , choć niekoniecznie związane z Maluszkiem, bo i tak nie będzie w sypialni. Z pierwszym dzieckiem taką opcję \"przećwiczyliśmy\" i teraz też ją ponowimy, bo sie sprawdziła. A co do ciuszków...hmmm. ja mam mnóstwo malutkich,ślicznych i w ogóle nie zniszczonych, w garderobie stoją dwa ogrmne pudła + kurtki, + zamontowano nam specjalny wysuwany kosz na nie, ale i tak dokupię.Nie będę mogła się powstrzymać, tym bardziej, ze teraz już mam większe rozeznanie, jak ładnie i wygodnie ubierać Maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
no dobra to próbuję z tą tabelką;) adamisia........Asia............26......15..........03.0 4... .....+2kg ali-cja...........Ala.............36.......15.........04 .04...... ..+1kg Ola31............Ola.............31......14..........07. 04....... +1,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......14.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg echo1978.......Aneta..........29......13.........11.04.. .... ..+1kg Mysiczka30.....Ola.............30......14........ 12.04.........-4 kg chanel 5.........Marlena.......21.......13....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......14....... 14.04.........+2kg Renia905........Renata........26.......12....... 14.04.........+1kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......10....... 18.04.........+0kg ........................................................ ...................... Anna_śl..........Ania............29.......14...... 09.04.........+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......12.......20.04.........+2kg to ja CC.........Anka...........25.......12.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......11.......23.04. .. ..... +4kg aniawd...........Ania............29......12....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg viki444...........Wiolka.........29.......9........28.04 .... ....+0kg Suzanke.........Iwona..........29........9........30.04..... .. .+0 kg Alex81...........Ola..............26.......16.......02.04..........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
no to znów mam pytanie co do tygodni.. Adamisia ma termin dzień po mnie i ma 15 tydzień a ja wg moich i lekarza wyliczeń zaczęłam 16 tydzień hmmmm czy ktoś mi to wytłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
hmm pomyliłam się z kg.. adamisia........Asia............26......15..........03.0 4... .....+2kg ali-cja...........Ala.............36.......15.........04 .04...... ..+1kg Ola31............Ola.............31......14..........07. 04....... +1,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......14.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg echo1978.......Aneta..........29......13.........11.04.. .... ..+1kg Mysiczka30.....Ola.............30......14........ 12.04.........-4 kg chanel 5.........Marlena.......21.......13....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......14....... 14.04.........+2kg Renia905........Renata........26.......12....... 14.04.........+1kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......10....... 18.04.........+0kg ........................................................ ...................... Anna_śl..........Ania............29.......14...... 09.04.........+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......12.......20.04.........+2kg to ja CC.........Anka...........25.......12.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......11.......23.04. .. ..... +4kg aniawd...........Ania............29......12....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg viki444...........Wiolka.........29.......9........28.04 .... ....+0kg Suzanke.........Iwona..........29........9........30.04..... .. .+0 kg Alex81...........Ola..............26.......16.......02.0 4..........-3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziś zaczęłaś 16 tydzień, a adamisia zacznie jutro, a ja za 3 dni. :) dzagusia, bardzo mi przykro.......................................................................................................................................................................................................... ........................................................................................... pamiętacie, jak napisałam, że czuję czasem w brzuchu takie \"Bąbelki\"? byłam przekonana, że to są nieśmiałe ruchy dzidziusia. .. a od tygodnia nie czuję kompletnie nic. trochę mnie to martwi, bo myślałam,że zaczną się nasilać, a nie cofać..:( nie wiem, co myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja Po1) może to wcale nie były ruchy dziecka, tylko cokolwiek innego ( w jamie brzusznej ze względu na ilość narządów może tam \"bąbelkować\" niemal wszystko. Jest jednak jeszcze bardzo szybko, aby już je wyczuwać. Może przypomnij sobie, czy z córką tez jej ruchy uznawałaś jako \"bąbelki\" i czy to było takie same... Po 2) Nawet jeśli to było dziecko, to na początku jego ruchy nie są ciągle wyczuwane a sporadycznie, dopiero potem to się normalizuje. Dlatego nie martw się na zapas. na pewni z Maluszkiem wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja na pewno wszystko jest ok, to pewnie nie bylo jeszcze to...ale jak sie martwisz to wybierz sie do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam za pocieszenie.. do lekarza dopiero idę za tydzień. myślałam jeszcze do niedawna, żeby nie robić już usg,dopiero po 20 tygodniu, ale nie wiem, czy wytrzymam... w ogóle mam dziś doła, nastrój : zerowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam USG będę robiła przy każdej wizycie, tak jak i w przypadku pierwszej ciąży.Przynajmniej zapewni mi spokój, a dziecku chyba aż tak bardzo nie zaszkodzi. Na podstawie zwykłego badania to lekarz o dziecku nic nie jest w stanie powiedzieć. Ale tez mam nastrój zerowy i to już od pewnego czasu ; to chyba przez to, ze już tak długo się źle czuje, tyle choróbsk mnie dopadło no i doszło t siedzenie w domu, zupełne oderwanie od świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka-gratuluje synka:) Ja tez bende robic usg przy kazdej wizycie Fajnie mi sie juz brzuszek zaokraglil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka gratuluje synusia :) Ali-cja z ruchmi tak juz jest ja w pierwszej ciąży poczułąm pierwsze ruchy w 16 tc potem przez tydzień nic i po tygodniu zaczęło sie na dobre także nei martw się napewno wszystko jest dobrze nasze maluszki są jeszcze tak małe że nei odczuwamy dokłądnie ich ruchów teraz też czasem czuje jak \" coś\" mi jeździ po brzuszku ale jestem przekonana że to jeszcze nei dzidzia :) Co do usg ja chce robić na każdej wizycie czuje sie wtedy spokojniejsza :) i uwilbiam patrzeć na mojego maluszka Aha wcześneij pytała któraś z Was o colę w ciaży i ja nie pije i słyszałam że dzieci kobiet które piją dużo coli są nadpobudliwe bo zawiera kofeine ale nie znam nikogo kto mógłby to potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przestałam brać duphaston dwa dni temu. może dlatego się martwię, że bez niego może się coś stać złego. ale to tylko mój wymysł. (chorej wyobraźni). zresztą, sama nie wiem, jestem po prostu przygnębiona. wiem, że może to się odbić na dziecku, ale nie potrafię wyjść z tego. w pracy dalej mi się nie układa. szefowa dyskryminuje moją ciążę.. dziewczyny, mam pytanie: do kiedy bierze się kwas foliowy? bo przecież nie do końca ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja-nowlasnie ja tez ostatnio sie nad tym zastanawialam,ja dopiero bedne pytac mojego gin w poniedzialek,a co do ruchow malenstwa,ja tez mysle ze to mogly byc ruchy nie dziecka,napewno jest ok :) A witaminy bralam juz dlugo przed ciaza,gin niekazal mi ich zmieniac,powiedzial ze sa odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weryka
Co do coca-coli to trudno..ja tam jestem uzależniona...czasem po prostu mnie skręca na widok czerwonej puszki i muszę się w nią wessać.Oczywiście,że się ograniczam,ale za cud i tak uważam rzucenie palenia w dniu odkrycia dwóch kresek. Jeśli chodzi o witaminki to ja wcinam Prenatal. Chciałabym się dowiedzieć jakie macie zachcianki..;) bo ja wcinam namiętnie: - kapustę kiszoną (sok z kapuchy mogłabym pić litrami) -sałatę z oliwą i cytryną 9prawie co dzień) -pomidory z cebulą czerwoną w oliwie -gorące mleko (najlepiej mi smakuje ok. 2.30 w nocy) Czy wy też budzicie się w nocy ze strasznym uczuciem głodu,jakbyście nie jadły 3 dni? Mnie to przeraża,bo co prawda staram się jakoś oszukać żołądek jabłkiem czy sałatą,ale to takie męczące zarywanie nocy...wystarczy że wstaję 3 razy zrobić siusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weryka-mnie tez cos ostatnio na kapuste kiszona bierze,ostatnio moje ulubione danie bylo kotlecik chabowy z kapustka,a wczoraj i dzis zupe kapusniak,ja zawsze budze sie w nocy,ale niejestem glodna,mleka tez goracego nielubie pic,zawsze mnie po nim mdli,ale wole kakao jak juz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coca-cola to jest to!! to żart oczywiście ale zdarza mi sie od czasu do czasu wypić szklaneczkę:) nie mogę sie powstrzymać szczególnie wieczorami mam taką suszę że po prostu nie ma siły:) ale ograniczam jak mogę...przed ciążą cola mogła nie istnieć....Jeśli chodzi o wstawanie na siusiu to ja wstaje raz około 6.00 ale myślę że to bardziej z tego powodu że wciąż spię na brzuchu i ucisk na pęcherz jest większy:) głód nie budzi mnie w nocy ale za to w dzień jestem cały czas głodna Mysiczka ja wciąż siedzę na l-4 i mam nadzieję że w czwartek na wizycie dostanę pozwolenie na powrót....choć powiem szczerze że lenia mam coraz większego.... pozdrówka i dziękujemy za gratulacje mam nadzieję że ten siusiaczek nie zniknie do następnego usg (wkońcu lekarz powiedział że to 90% nie 100%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
To znów ja;) Więc ja się pytałam mojego lekarza do kiedy brać kwas foliowy, a on mi powiedział, że do końca ciązy. Że od niego się nie uzależnia, a zawsze może pomóc. Powiem Wam, że ja mam dawkę tego kwasu ogromną 15mg ( Acidum Folicum) i dodatkowo od początku ciązy biorę Feminatal N, który tez zawiera kwas foliowy. Od niedawna mam też brac magnez, bo jestem osłabiona tymi wymiotami. Ja nie mam jeszcze ruchów, ale z tego co się dowiadywałam, to przy pierwszej ciązy pierwsze ruchy pojawiają się ok 19-20tc, więc mamy jeszcze na nie czas, więc nie stresujcie się proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ja mam ciągle ochotę na pomidory(potas) i biały ser(wapń). mogę jeść to na okrągło;) do kibelka też biegam po kilka nawet razy w nocy! to bardzo męczące. ale od kiedy mam łazienkę na górze (czyli obok sypialni) to już nie zahaczam o kuchnię;) . to był koszmar chodzić na dół po ażurowych schodach. a jak już znalazłam się na dole, to obok łazienki jest ...kuchnia... i namiętnie podjadałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zjadła wiele potraw, szczególnie mięsnych, bo przecież od dwóch miesięcy jestem przymusową wegetarianką!Przez ten cały czas jedyna potrawą z mięsem jaką zjadłam były..gołąbki, po prostu rzuciłam się na nie, jak sie zorientowałam, ze normalnie pachną. A teraz tak za mną chodzi lasagnia, ale co z tego, pewnie jakbym ją poczuła, to zaraz wylądowałabym w toalecie. I jestem tak wygłodzona, ze w nocy też się budzę z głodu, zresztą w pierwszej ciąży też tak miałam. Wtedy cole piłam litrami, a dziecko mam właśnie bardzo spokojne. Teraz nadal nic nie mogę pic oprócz wody.... Ali-cja, jak masz tak ciężką sytuację w pracy to może lepiej idź na zwolnienie. Przecież nic Ci z tego powodu nie zrobią, a przynajmniej odpoczniesz psychicznie!Ja też nie wiem, co mnie w pracy czeka; w pierwszej ciąży byłam oszczędzana, ale wtedy miałam dwóch szefów- facetów, teraz jest szefowa. Jak z nią rozmawiam, to każe mi odpoczywać, nie martwić się, ale nie wiem, jakie ma dla mnie niespodzianki i co do końca będę robić, to znaczy czy przypadkiem nie coś, co w ciąży mogłoby być utrudnione. Poza tym przez moją ciążę i to zwolnienie koło nosa przeszło mi przejście do jednostki wyższego rzędu. U mnie to się sprawdza powiedzenie \"nieobecni nie mają racji\", ale chyba przez to tez mam tego permanentnego doła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kwasu, to przed ciążą, go bralam długo, potem prenatal , ale w ciąży to tylko na początku (tak do 6 tygodnia), bo potem to mój żołądek nic już nie przyjmował. Dokładnie tak jak za pierwszym razem. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi, a on na to, żeby sie nie przejmować, a te dane, są jak zwykle tylko statystyczne , w tym wypadku opracowane rzez Chińczyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! Mysiczko, już mi się tu proszę usg nie denerwowac! Obejżysz sobie jak dzieciak rośnie i macha łapkami i tyle. Potraktuj to rozrywkowo! Jak możesz to weź tatusia niech sobie popatrzy, mój kochany bardzo się cieszy jak widzi co się tam u mnie w brzuchu dzieje (widział już 2 razy). Ja na razie nie biorę nic prócz kwasu foliowego, rutinoscorbinu i dusphatonu. Chciała bym wogóle nie brać żadnych sztucznych witamin, bo czasem od tego te dzieciaki za duże rosną (po 4kg) a w moich wyobrażeniach 3,5kg to już olbrzym. Ja nie miałam nawet 3kg i zdrowa byłam. Pozdrawiam, CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CC, ja się USG nie denerwuję, mam je robione przy każdej wizycie i nie mam wątpliwości o słuszności tego , właśnie ono mnie uspokaja, tak pisałam. Może mnie z kimś pomyliłaś :) A mój mąż na każdą wizytę do lekarza idzie ze mną i patrzy jak nasz Maluszek rośnie , zresztą jak byłam w pierwszej ciąży było podobnie. Kładę się już teraz, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa22
Witam Was serdecznie - dzis po raz pierwszy :) Tez będę mamą w kwietniu 2008 i strasznie sie cieszę - i oczywiscie nie mogę juz doczekać W piątek ide na USG (na pierwszym byłam w 7 tyg i mogłam zobaczyc bijące serduszko - niesamowite uczucie :) ) Obecnie jestem 2 tydz. na L4 ze względu na wymioty, które męczyły mnie strasznie. Teraz to juz 5 tydz. od kiedy je mam. Choć juz ostatnio nie wymiotuje, tylko rano targa mnie jak na wymioty, moze juz przechodzi, bo strasznie mnie to wymęczyło i schudłam w ogóle. Co do zachcianek to różnie, raz mi sie chce ogorka, raz cos słodkiego , czasem mam wielką ochotę na jakąs potrawe, pichcę ją jak szalona a jak jest juz przed nosem to robi mi sie .... niedobrze Własnie zjadłam ryz zapiekany z jabłami, który chodził za mna od rana Aha i ma wręcz wstręt do mleka - choc na samym początku piłam dużo, teraz na samą mysli juz nie mdli To straszne co napisała Dżaga - bardzo współczuje Jak się będę dobrze czuła i na USG będzie wszystko ok to chyba wrócę do pracy - może jeszcze na miesiąc - a potem pójdę juz na dobre na zwolnienie trochę mi sie już nudzi w domu .... . Z drugiej strony boję sie, żeby praca nie zaszkodziła dziecku. Jednak wyniki mam wszystkie dobre, poza wymiotami nie mam innych dolegliwości - a zobaczę co lekarz powie w piątek Robiłyście badanie na różyczkę ? Mnie trochę lekarz nastraszył i dla świętego spokoju zrobiłam, ale na szczecie już przechodziłam Za to toxoplazmoze i cytomegalie nie miałam i nie mam - wiec trzeba baardzo uważać Ale sie rozpisłałam :) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa22
adamisia........Asia............26......15..........03.0 4... .....+2kg ali-cja...........Ala.............36.......15.........04 .04...... ..+1kg Ola31............Ola.............31......14..........07. 04....... +1,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......14.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg echo1978.......Aneta..........29......13.........11.04.. .... ..+1kg Mysiczka30.....Ola.............30......14........ 12.04.........-4 kg chanel 5.........Marlena.......21.......13....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......14....... 14.04.........+2kg Renia905........Renata........26.......12....... 14.04.........+1kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......10....... 18.04.........+0kg ........................................................ ...................... Anna_śl..........Ania............29.......14...... 09.04.........+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......12.......20.04.........+2kg to ja CC.........Anka...........25.......12.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......11.......23.04. .. ..... +4kg aniawd...........Ania............29......12....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg viki444...........Wiolka.........29.......9........28.04 .... ....+0kg Suzanke.........Iwona..........29........9........30.04..... .. .+0 kg Alex81...........Ola..............26.......16.......02.0 4..........-3kg Isa22.............Ewa.............29.......12.......27.04 .......... -1,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa22
adamisia........Asia............26......15..........03.0 4... .....+2kg ali-cja...........Ala.............36.......15.........04 .04...... ..+1kg Ola31............Ola.............31......14..........07. 04....... +1,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......14.........09.04.. ..... .+0kg Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg echo1978.......Aneta..........29......13.........11.04.. .... ..+1kg Mysiczka30.....Ola.............30......14........ 12.04.........-4 kg chanel 5.........Marlena.......21.......13....... 13.04.........+0kg Motka...........Ania............28.......14....... 14.04.........+2kg Renia905........Renata........26.......12....... 14.04.........+1kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......10....... 18.04.........+0kg ........................................................ ...................... Anna_śl..........Ania............29.......14...... 09.04.........+2kg minimisia....... Agnieszka.....26.......12.......20.04.........+2kg to ja CC.........Anka...........25.......12.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......11.......23.04. .. ..... +4kg aniawd...........Ania............29......12....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg viki444...........Wiolka.........29.......9........28.04 .... ....+0kg Suzanke.........Iwona..........29........9........30.04..... .. .+0 kg Alex81...........Ola..............26.......16.......02.0 4..........-3kg Isa22.............Ewa..............29.......12.......27.04..........- 1,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×