Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Witajcie! Ali-cja...będzie dobrze, trzymam kciuki i czekam na wieści...co do studiów...my indywisualnie układamy solbie plan i to bardzo ułatwia bo wzięłam tylko jedne zajecia na II semestr, poza tym rzeczywiście plus mieszkam i studiuje w Toruniu więc mam przy sobie rodzinę co na pewno ułatwi następny rok studiów, bo teraz tzn od razu po porodzie nie chcialabym malucha podrzucac gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie:):) :) Mysiczka-umnie z badaniami wszystko dobrze,moj moj okruszek wcale juz niejest takim okruszkiem bo juz ma 6 cm,co do plci,lekarz bardzo dziwnie powiedzial,zacytuje-moze bedzie jeszcze z tego dziewczynka-wiec moj maz pyta to znaczy ze teraz to wyglada jak chlopiec?? A on mowi nie zeby nic otym niemyslec,bo naprawde jeszcze nic niewiadomo bo jak dziecko w tym tygodniu rozwija genitalia,jest tam bardziej pogrubione,wlasciwie jak ogladalam program w lonie matki to mowili to samo,ze czesto na tym etapie lekarze sie myla ze to chlopiec,nic mi innego niepozostalo jak poczekac ,a wizyte u mojego gina mam 15 pazdziernika,wiec wtedy juz napewno bedzie juz wiadomo,szkoda ze nie szesnastego na na moje urodziny. Napewno i uwas bedzie ok Mysiczka-moj maz jak byl jeszcze lepkiem to prawie stracil oko przez wirusa,musisz uwazac,a stres to poglebia,wiec niestresuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mogę do Was dołaczyć jestem w 12 tc i mam termin na 20.04 to moja druga ciąża - mam rocznego synka a teraz chyba bedize dizewczynka :). Objawó ciażowych nei ma ale w pierwszej ciaży było tak samo nic mnei nei boli ale czasem lekko mnei zemdli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u mnie nadal bez zmian czyli czuje sie rewelacyjneie jestem pelna energi i oczywiscie zadnych objawow dzisiaj zaczynam 12 tyd. jakos przestalam, sie stresowac wiem ze wszystko bedzie ok ostatnio rozmawialam z wieloma kobietami ktore poczatek ciazy tzn .pierwsze 4 miesiace przeszly przez zadnych objawow tak wiec jestem dobrej mysli do gin. umowilam sie na 8.10. wiec zostal mi tydzien oczekiwania ALICJA na szczescie co sie odwlecze to nie uciecze moze tak mialo byc moze twoj dzidzus chce pokazac ci cos wiecej powodzenia i napisz koniecznie...jakie wiesci AGOOSIAA powodzenia na uczelni i samych pozytywnych ocen nie daj sie zdenerwowac przez wykladowcow CHANEL 5 ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze i gratuluje ci twojego zdrowego 6 cm. bobaska. A tak wogole to co bys wolala chlopca czy dziewczynke, oczywiscie ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe ale moze masz jakies ukryte pragnienie? SUZANKE ty sie teraz nie powinnas denerwowac pieniadze to rzecz nabyta oczywiscie sa potrzebne ale mysle ze wszystko bedzie dobrze i tak jak pisaly dziewczyny napewno je dostaniesz MYSICZKA 30 z okiem musisz zeczywiscie uwazac ale przedewszystkim sie tym nie zadreczaj musisz sobie postanowic ze bedziesz myslec tylko pozytywnie wiem ze to nie jest latwe ale postaraj sie dla twojego malenstwa i siebie. Swoja droga ja tez juz sie nie moge doczekac mojej wizyty u gin. Trzymajcie sie cieplutko i zdrowo przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja........Ala............36.....14.......4.04.......... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....11......07.04........ .... +1kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg adamisia........Asia......26....13........03.04......... ...+2kg Umnie dzis juz 12 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisia-zapraszamy serdecznie,ciesze sie ze jeszcze dolanczaja do nas nowe twarze,gratuluje bobaska Dzagusia-wiesz z jednej strony bym chciala dziewczynke,bo sama nia jestem pewnie by mi bylo latwiej z nia rozmawiac w przyszlosci,ale z drugiej strony bym wolala chlopczyka ,zeby miec w przyszlosci mamin synka:) :) (zartuje) Mojej siostry chlopczyk jest bardzo rozbrykany,ostatnio nawet wlazl na drzewo,myslalam ze mi serce do gardla podskoczylo.Umnie zdania sa na 50% na 50% A ty ????Masz jakies wieksze checi na kogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....11......07.04........ .... +1kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg minimisia.... Agnieszka..26...12.......20.04..............+2kg adamisia........Asia......26....13........03.04......... ...+2kg dziekuję za przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) JA jestem w trzecim msc ciązy...W tyg. się pogubiłam...szczerze mówiąc...ALe w czw. mam wizytę to napiszę dokładnie. MAm 23 lata i jetsem na 5 roku. Mój termin porodu to 11 kwiecien 2008:) TO moja pierwsza ciąza i bardzo się boje porodu oraz tego zeby maleństwo było zdrowe... Na początku miałam okropne nudnosci i wymioty. Teraz już ustąpiły ale jestem bardzo senna i ciągle zmeczona... Dzidziuś był planowany:) TO narazie tyle jesli chodzi o moje relacje:) Bede tu regularnie zaglądac:) Razem bedzie razniej.Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za słowa pocieszenia i wyjaśnienia. ali-cja Myślę, że masz rację i pewnie dostanę wyrównanie pod koniec miesiąca, bo w sumie jak sobie przypomnę jak kiedyś byłam dłużej nieobecna / miałam wycinane migdały/ to też jakoś pod koniec miesiąca dostałam resztę pieniędzy. Ale co się zdenerwowałam, to się zdenerwowałam... Zaplanowałam sobie parę większych wydatków, a tu nici z tego. A marzy mi się wielka torebka... No cóż muszę to odłożyc o parę tygodni. minimisia Ja jestem na zwolnieniu dopiero 28 dni, na tyle dostałam od lekarza, więc chyba całą kwotę powinnam dostać od zakładu pracy. A tak w ogóle to witaj i dołączaj:) Gratulacje:) Mysiczka Co sprawia Ci największą radość? Zrób to, coby poprawić sobie nastrój!!! Proszę, nie przewiduj, że coś będzie źle. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Naprawdę. Trzymam za Ciebie kciuki!!! Mam nadzieję, że okulista dziś Ci pomoże i uspokoi troszeczkę! chanel 5 Ależ super, że wszystko ok z Twą dzidzią:) Gratuluję:) Dżagusia84s Ty to masz fajnie, szczęściaro, że dzidzia Cię nie męczy:) orchideaaa Gratulacje i witaj u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagusia847
ORCHIDEAAA witamy cie w naszym gronie ja rowniez mam 23 lata i dzidzia byla planowana. Życze spokojnej ciazy CHANEL 5 wiesz ja juz od dziecka lubilam zajmowac sie dziecmi sasiadow mowili na mnie podworkowa niania zawsze odkad pamietam chcialam miec chlopca nawet jak inne dziewczynki bawily sie lalkami kazda miala jakias "córeczke" a moja lala (to byla imitacja bobaska) nazywała sie Dawidek tak wiec gdzies w glebi duszy chcialabym zeby to byl chlopczyk choc musze przyznac ze odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy płeć przestala miec znaczenie i wiem ze tak samo mocno bede sie cieszyla z dziewczynki mam nawet dla niej sliczne imie - NIKOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCHIDEAAA witamy cie w naszym gronie ja rowniez mam 23 lata i dzidzia byla planowana. Życze spokojnej ciazy CHANEL 5 wiesz ja juz od dziecka lubilam zajmowac sie dziecmi sasiadow mowili na mnie podworkowa niania zawsze odkad pamietam chcialam miec chlopca nawet jak inne dziewczynki bawily sie lalkami kazda miala jakias \"córeczke\" a moja lala (to byla imitacja bobaska) nazywała sie Dawidek tak wiec gdzies w glebi duszy chcialabym zeby to byl chlopczyk choc musze przyznac ze odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy płeć przestala miec znaczenie i wiem ze tak samo mocno bede sie cieszyla z dziewczynki mam nawet dla niej sliczne imie - NIKOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchideaaa-czyli Ciebie też czekają \"ciążowe\" studia? czy tez wzięłaś dziekanke? co studiujesz? Chanel5-gratuluje 5cm maluszka...ja bede miala usg dopiero w grudniu bo teraz tzn 5 listopada lekarka mi powiedziala ze bedzie bez usg a w grudniu już przez brzuszek...żal ze nie zobacze jak urósł w listopadzie... Co do płci to ja zawsze chcialam dziewczynke a mama i znajomi mówili że bedzie na pewno chłopiec skoro tak gadam...i teraz sie nastawiłam na chłopca:P ale cera mi sie psuje więc moze dziewczynka?? tak naprawde poczułam to co mówiły mi inne kobiety w ciąży...naprawde byleby bylo zdrowe...a jak bedzie chłopiec to chyba Staś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, trzymajcie te kciuki do wieczora za mnie;) odezwę się dopiero jutro jak było, po badaniu już nie mam dostępu do sieci. mysiczka, ty też się trzymaj u okulisty i staraj się nie denerwować. sama to sobie ciągle powtarzam.. chciałabym poznać płeć maluszka, ale chyba to jeszcze za wcześnie. tak , jak napisała chanel5. trudno, jeszcze niejedno usg przede mną. chociaż, jeśli teraz będzie wszystko dobrze, to nie chcę już tak często robić, jak do tej pory. chanel5, :):):D 🌻 to dla dzidziusia. mimisia,orchideaaa, witajcie nam! agoosiaa, dobrze pamiętam , jak sama miałam malutkie dziecko i studia. wszystko da się przeżyć. nie było tak źle.:) dzagusia,suzanke, anna-śl - pozdrowienia🌻 ........ale powiem wam, że w głębi duszy chciałabym, żeby to była dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie:) Wpadłam na chwilkę pokazać się i usprawiedliwić nieobecność... Jestem od dwóch tygodni niby na urlopie, ale opiekuję się mężem, jego małym synkiem i roboty mam sporo... Na szczęście ciąża przebiega idealnie, wczoraj byłam na kolejnej wizycie, razem z Mężem oglądaliśmy nasze maleństwo:) Ma już 68mm i fajnie pląsało:) Bogu dzięki jestem już w połowie 14 tygodnia więc to drugi trymestr:) Przybrałam od początku ciąży 1,5kg, brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony, a ja ogromnie szczęśliwa:) Poprawiam wobec tego naszą tabelkę i do usłyszenia wkrótce. ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg minimisia.... Agnieszka..26...12.......20.04..............+2kg adamisia........Asia......26....13........03.04......... ...+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orhidea-witam serdecznie:) Dzagusia-Moja siostrzenica ma na imie Nikola,przyznam ze bardzo lubie to imie. Dziekuje wam wszystkim za mile slowa :) Kochane jestescie naprawde Ja z mezem narazie mamy imiona Oliver,i Yasmin,niewiem czy na 100% tak pozostanie Alicja -trzymam kciuki,ale niemusze bo wiem ze u kazdej bedzie dobrze u Mysiczki tez musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ola witaj,ale dlugo cie niebylo,nieznikaj nam juz tak,fajnie ze u ciebie jak w najlepszym porzadku:) Ja to dzis nawet okna sie odwazylam umyc,byly naprawde w tragicznym stanie,ale niechcialam walczyc z tymi oknami zeby nic sie niestalo,ale mysle ze teraz bedzie juz ok,ale dalam juz sobie spokoj z tymi zamazami ,ale teraz slonce przeszlo na druga strone wiec niewidac juz zamazow.Ale i tak jeszcze dwa okna sobie zostawilam na jutro zeby nieprzesadzac,dziewczyny czy wy tez tak balyscie sie umyc okien??Czy to tylko ja taka panikara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi82
Witam!! Mam problem!!W tamtym tygodniu robiłam 2 testy , wyszły dwie kreski , przy czym jedna jaśniejsza.Miesiączke planowo powinnam dostać 4 10 ale dostałam juz dziś. W takim razie co oznaczały 2 kreski na tescie , bo ja juz nic nie rozumiem. Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naomi moze to bylo plamienie towarzyszące czasem zagnieżdzeniu sie jaja...? Moze zrob teraz test z krwi na poziom hormonu beta hcg..on da 100% wynik. Ja natomiast ,mialabym pytanie do Oli31 : zauwazylam ze masz termin porodu ustalony na 07.04 i piszesz ze to juz polowa 14 tygodnia.. A tak z ciekawosci- kiedy mialas pierwszy dzien ostatniego okresu? ja mialam 28 czerwca i termin mam ustalony na 03.04- czyli ze to bylby 13 tydzien skonczony+5 dni skonczone u mnie tak? czyli ze dobiegam konca 14-tego tygodnia tak????? Pliss poczytaj to i powiedz :) Uaktulniam w kazdym razie tabelke ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg minimisia.... Agnieszka..26...12.......20.04..............+2kg adamisia........Asia......26....14........03.04......... ...+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Adamisia!! Dodam jeszcze że zaraz po ostatniej miesiaczce dostałam krwawienia które trwało 11 dni , lekarz powiedział mi że śluzówka mi się do końca nie złuszczyła. Sama juz naprawdę nie wiem czemu mi te testy pozytywnie wychodziły.Ale chyba na bhcg się wybiorę dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Witam! To znów ja.Przeczytałam w necie że pozytywne wyniki testu ciażowego moga wystapić także przy torbielach jajników.Wiec z tego wynika że nie jest to jednak ciaża :(bo torbile ginek mi stwierdził i kazał przez 3 miesiące brać regulon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i nasze dotychczasowe brzuszki i \"nowe\"! Super, ze coraz więcej osób do nas dołącza. Jednak nie ma to, jak urodzić dziecko wiosną! Najpierw słówko do wszystkich dziewczyn na studiach. naprawdę was podziwiam za decyzję o dziecku w takim momencie, ale macie rację, co wiem ze swojego doświadczenia. Ja się zbyt bałam, odwlekałam decyzję o macierzyństwie i ostatecznie synek urodził sie ponad siedem lat po naszym ślubie, a to już za długo. No i fajnie jest mieć młodych rodziców - z perspektywy dziecka to idealne rozwiązanie. Ja wczoraj byłam u okulisty. Wada wzroku powiększyła mi się w stosunku do dotychczasowej, poza tym mam opryszczkowe zapalenie spojówek, ale lekarz mówił, żeby nie martwić sie o maluszka, tym bardziej, ze u mnie to nie jest raczej o podłożu wirusowym (dziwne, przecież miałam opryszczkę!) , a jako efekt niedożywienia. Niedługo będę miała choroby dzieci z Afryki:). Ale tak naprawdę, to zaczynamy sie martwić, ja dziś kończę 13 tydzień, a nadal mam 4,5 kg mniej i nic jeść nie mogę, bo wszystko mi brzydko pachnie,sam zapach powoduje, ze ląduje w łazience. Nawet deserki dla dziecka, nie mówiąc o normalnych potrawach. mój mąż zaczyna sie tym już poważnie niepokoić , stąd moje pytanie: czy Wy tez tak macie? Przecież ja jestem tak słaba, że siły nie mam na najprostsze czynności domowe , bo po prostu jem tylko chleb z dżemem i ketchupem. I drożdżówki, których nie cierpię! Od okulisty dostałam tez już zaświadczenie do cesarki , powiedział, ze ja bezwzględnie nie mogę podjąć nawet próby porodu naturalnego. Nie zdziwiło mnie to tym razem, skoro przy pierwszej ciąży, gdy wadę wzroku miałam mniejszą było podobnie. Ale najgorsze, że mój dwuletni synek też już ma -1,5 dioptrii, co tez nas aż tak bardzo nie zdziwiło (oboje z mężem mamy duże wady), choć wysokość była dla nas pewnym zaskoczeniem. Nasze drugie Maleństwo też sie na pewno \"urodzi w okularach\", wiec mąż stwierdził, że może naprawdę lepiej dla tego dzieciaczka, aby to był chłopiec. Wiadomo jak to jest jak dziewczynka nosi okulary, a tym gorzej, gdy ma wadę nie do zahamowania, tak jak ja. Ali-cja odezwij się dziś koniecznie, napisz jak było na badaniu!Na pewno ok, ale więcej szczegółów. Ola31 gratuluję, że wszystko dobrze z Twoim Maleństwem, no i Twojego dobrego samopoczucia. Ja nadal mam brzuch zupełnie płaski, nie wiem, gdzie to dziecko, ale fakt, że przy pierwszej ciąży tez byłam szczupła, jak zostałam przyjęta do porodu, to nikt w to uwierzyć nie mógł. I powiem Wam, ze przez to potem dobrze sie czułam, dziecko mnie nie uciskało, nie byłam ociężała. Ale na razie jest makabra! Trzymajcie, się, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka-naprawde przypkro mi z powodu twoich dolegliwosci,mnie tam tylko troche mdli,jak mam cos zjesc do mnie odrzuca ,ale jem,zamykam oczy i mi przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki444
ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....11......07.04........ .... +1kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg witaw was, chciałm się dowiedzieć czy robiłyscie już może USG 3 d bo moja ginekolog zaleciła mi zrobienie go w 12 tygodniu żeby wykryć wady genetyczne chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg viki444.......Wiolka......29.....7........20.04......... ....+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg adamisia........Asia......26....13........03.04......... ...+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki444
witaw was, chciałm się dowiedzieć czy robiłyscie już może USG 3 d bo moja ginekolog zaleciła mi zrobienie go w 12 tygodniu żeby wykryć wady genetyczne ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....11......07.04........ .... +1kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg viki444.......Wiolka......29.....7........20.04......... ....+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04........... ..+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg adamisia........Asia......26....13........03.04......... ...+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, napiszę może coś później, bo dziś wróciłam do pracy po urlopie i za cholerę nie wiem w co najpierw ręce włożyć... Viki444, nanies proszę zmiany na nowszej tabelce... oki? Pozdrawiam Was ... bardzo gorąco:) Acha... Mysiczka, bądź dzielna, może wkońcu uda Ci się zjeść coś więcej... ale wydaje mi się, że na tym etapie powinnaś coś z tym zrobić, dziecko teraz potrzebuje coraz więcej i więcej.... Chanel:) Ja okna myłam w sierpniu, skakałam po drabinie, żeby powiesić firanki, teraz kąpię 5-latka, sprzątam, odkurzam, wyrzucam śmieci... wszystko na mojej głowie i naprawdę Bogu dziękuję że mam tyle siły i że moja ciąża jest tak silna... Oki, zmykam, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
Cześć Kwietniówki;) Jestem tu po raz pierwszy i mam nadzieję, że też przyjmiecie mnie do swojego grona;) Ola31 i Adamisia!!!! Ja miałam ostatni okres 27 czerwca i mam teraz wyliczone przez lekarza 14tydz i 2 dni, czyli rozpoczął mi się 15tc, widzę, że u Was jest troszkę inaczej. Dzidzia moja rośnie jak na drożdzach, wczoraj miałam robione usg, ale nie spytałam się o wymiary, wiem tylko, że Dzidzia jest o 2 tyg większa niż powinna być w tym tygodniu ciąży, dlatego wg okresu termin porodu mam na 2 kwietnia a wg usg na 23 marca, czyli na Wielkanoc;) Całą ciąze wymiotuję i od początku schudłam 5kg, ale w ciągu ostatnich 2 tyg udało mi się przytyć 2kg, z czego bardzo sie cięszę;) Pozdrawiam wszytskie Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj alex, od razu z zapytaniem występuje do Ciebie, bo mam problem podobny. Ja schudłam tez 5 kg, ale odrobiłam dotychczas pół, nie byłam w stanie żadnego pokarmu zatrzymać w organizmie ani płyny. dlatego lekarz przepisał mi diphergan, który jednak brałam w bardzo małych dawkach, żeby jakoś funkcjonować w pracy. Prawie trzy tygodnie temu jednak go zupełnie odstwaiłam,bo wymiotuje już mniej, ale nic jeść nie mogę nadal , bo od wszystkiego mnie odrzuca. Może tez tak miałaś, ze zapach potraw powodował u Ciebie odruch wymiotny. Ja termin porodu wg @ mam na 12.04, wg USG które miałam robione cztery tygodnie temu maluszek był większy o tydzień. Stad moje pytanie: co Twój lekarz na top wszystko mówi, na Twój spadek masy ciała i konsekwencje tego dla dziecka i czy brałaś jakieś leki oraz czy możesz jeść wszystko i czy też byłaś tak uczulona na zapachy? Ali-cja- odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jestem:) ....bardzo szczęśliwa:) badanie wyszło bardzo dobrze. wszystkie wymiary prawidłowe. widziałam żołądek i pęcherz (oba były pełne). przezierność karkowa 1,8. to bardzo dobrze. do 3 jest ok, 2,5 - to już jest bardzo dobrze, a ja miałam jeszcze mniej. nosek też ok (nie jest płaski), widziałam przepływ krwi na kolorowo, pępowina dobrze ukształtowana. a dzidziuś wyczyniał akrobacje! najlepsza jego zabawa to odpychanie się nóżkami i skakanie w górę. drapał się po twarzy, otwierał usta... jest po prostu słodziutki!! liczyliśmy też paluszki w rączkach. w nóżkach nie można dokładnie zobaczyć bo są jeszcze za malutkie. później się jescze odezwę. pa,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pażdzierniku
alicja---bardzo się cieszę,ze wszystko u ciebie w porządku...trzymaj teraz za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×