Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

swoja droga i tak mamy podobnie przynajmniej jezeli chodzi o gust ja uwielbiam starszych mezczyzn od siebie miedzy mna a mezem moze nie ma zbyt wiele latek bo tylko 7 ale i tak uwazam ze w takich zwiazkach jest duzo magii ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie w mlodszym zwiazkach nieudawalo,i nigdy tak do konca niebylam szczesliwa,ale i tak moj maz niewyglada na tyle,jak go poznalam myslalam ze jest po 30,ale szybko sie zakochalam,i mi juz bylo obojetne ile ma lat.Najwazniejesze jest to zeby byc szczesliwym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) mysiczka, alex, nie martwcie się, że schudłyście, lada moment zaczniecie nadrabiać. ja w ciąży z moją córką schudłam na początku kilka kilogramów, a potem przytyłam prawie ..20! oczywiście tego wam nie życzę;) lepiej przytyć tyle ile trzeba. ja dalej jeszcze biorę hormony, ale już mniejszą dawkę i chyba już sporo przytyłam. nie poprawiam w tabelce, bo nie ważyłam się ... brak mi odwagi;) dZagusia, odpowiadam na twoje pytanie. gdyby się okazało, że dziecko jest z wadą genetyczną, to możesz legalnie przerwać ciążę. witaj cc:D płci mojego maluszka nie było widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuję wszytskim za cieplutkie przyjęcie:) Myslałam,ze bede mogła wpadac na forum czesciej ,ale jednak to nie takie proste... Agoosiaa--> tak ,ciązeowe studia przedemną.Jednak to ostanio rok , wiec wiesz... Plan mam super,co drugi tydz. wolny a dodtkowo załatwiam sobie IOS. Nie przeczytalam jeszcze wszytskich postów,mam tu spore zaległosci. Dzisiaj ide wieczorem do ginekologa. Oczywiscie jak przed kazdą wizytą bardzo sie boje. Brrrrrrrr! Zdam relacje:) Widze ze wiele z Was pisze o przeróżnych badaniach.Ja do tej pory miałam badaną tylko krew. CO jeszcze wchodzi w skłąd badan ciązowych? Pozdrawiam gorąco. Teraz zabieram się za obiad:) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno... JA równiez jestem z duzo starszym mezczyzną od siebie ... Nasza róznica wieku to 28 lat... Wiem ,ze moze wydawac sie to szukujące,ale mnóstwo osób,naszych znajomych mówi ze do siebie bardzo pasujemy:) On takze nie wyglada na swój wiek. Jest bardzo przystojnym ,energicznym i zabójczo seksownym facetem. Jestesmy razem ponad rok. Ja równiez zakochałam sie bardzo szybko... Nasz zwiazek miał sie skonczy wraz z koncem ubiegłych wakacji:) Ale to nam sie juz nie udało... TO w ogole bardzo romantyczna historia:) W kazdym razie uwielbiamy się i planujemy ślub... Mimo wszytsko trzeba byc bardzo silną osobą ,zeby trwac w takim zwiazku ,bo ludzie porafią byc okrutni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orhidea-no widzisz to mamy taka sama sytuacje partnerska,niemal ze taka sama roznica wiekowa.:) Co do tych badan,wiesz mozna robic sporo,ale wiele mozna odzucic,np.ja robilam na toksmoplsmose bo mam dwa koty w domu,to jest chproba zwierzeca,mozesz tez przez niedogotowana zywnosc tez sie tak zarazic,mocz mi za kazdym razem u gina sprawdzaja,na bakterie,ale zawsze jest ok,kluja mnie tez zawsze w ucho pobieraja troche krwi,i jeszcze jakies tam,niemoge sie doczytac co to jest dokladnie bo po niemiecku w ksiazeczce zapisane jest,daj w wyszukiwarce badania w ciazy,bo napewno jest ich duzo wiecej,ale zawsze jak juz wczesniej pisalam mozna z wielu zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo pamietacie mnie :) jakis czas mnie nie było...nie miałam czasu... mniamisia... witaj, mamy podobną sytuację też mam rocznego synka i termin na 24 kwietnia :) i też mam nadzieję że to będzie dziewczynka :) mama mi wczoraj machała wahadełkiem nad ręką i wyszło że będę miała dziewczynkę :) no zobaczymy... a rodzicom dopiero wczoraj powiedziałam o ciąży :) szefom w czwartek jak sie dowiedział (a siedział za biurkiem) to walnął głową w stół, bo dopiero co wróciłam z jednego macierzyńskiego... a jak u ciebie...boisz się że nie dasz rady? ja się trochę boję...dwa urwisy :o chanel ... musze okna umyć i też się boję a muszę je muć, bo mi wstawili mi nowe i jakieś naklejki na nich są, a mam tych okien aż 10 :o zajadę się :o Mysiczka... nie mam takich jak ty objawów i serdecznie ci współczuję, bo też prze jakiś czas byłam bardzo słaba i wiem jak czlowiekowi z tym zle...nie potrafię ci doradzić, ale powiedz lekarzowi o swoich dolegliwościach może on pomoże...no od tego są...kurka wodna... ali-cja to super że masz tak dobre wyniki :) bardzo sie cieszę :) alex81 słyszałam że częste usg jest niebezpieczne w polsce robią tych badań i tak dużo w stanach na przyklad tylko raz w ciąży (chyba że jest coś nie tak) a w krajach europejskich np.niemcy, francja robią dwa razy w ciąży... agoosiaa... to smutne co piszesz...dzieci bardzo przeżywają rozstania rodziców... rosar spodziewa się bliżniaków i jeszcze ktoś, ale przepraszam nie zapamiętałam nicku...czyli mamy 3 bliżniacze ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniawd-to myj je na raty,tak jak ja,jeden dzien tyle ile czujesz ze mozesz:)Ja wlasnie przed chwila skonczylam ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeszczęśliwa! lekarz twierdzi, ze z moim maluszkiem wszystko dobrze, przezierność karkowa wyszła ok (wręcz bardzo mała grubość fałdu, 0,15), kość nosowa jest ukształtowana, (choć widział ją tylko lekarz, ale dwa razy sprawdzał, bo Maluszek ciągle sobie rączką gładził buzię. Gin tez powiedział, ze wirusy miejscowe, jak opryszczki nie maja znaczenia, gorzej np. z przeziębieniami, ale skoro nie miałam temperatury, to nie powinno być źle(wirus grypy jest groźny, bo atakuje cały organizm, ale a grypy na pewno nie miałam) Na razie nie stwierdził nic niepokojącego, tak mów. Jedynie co, to spytał sie nas, czy chcemy robić test potrójni i podwójny (choć twierdzi, ze nie ma u nas wyraźnych wskazań, po prostu proponuje każdej pacjentce, bo można je wykonać w moim mieście), które jeszcze bardziej niż to USG wykluczają wady genetyczne. Powiem Wam szczerze, nie wiem, co robić , czy Wy będziecie decydowały się na nie? No i jeszcze jedno, będę miała drugiego synka! Co do okien, to ja myłam na początku ciąży. Na raty, ale dałam radę i dobrze, bo teraz na ic nie mam siły. Przepraszam za ten chaos, ale mam mętlik w głowie ze szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huurrra Mysiczka wiedzialam ze bedzie ok,tylko czekalam az cos skrobniesz,jeju u ciebie juz plec widac noto gratuluje synalka,super. Jak lekarz juz ci dawal do zrozumienia ze niemusisz tych badan robic to nierob,mi tez tak mowil,wiesz lekarze wkoncu musza z czegos zyc,a lekarze czesto te badania sprzedaja jak kielbase na jarmarku,zeby tylko sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi82
Witam!! Wydaje mi sie że te moje pozytywne wyniki na teście ciążowym są wynikiem torbieli jajników.W necie wyczytałam , że torbiele mogą sprawiać , że testy wychodzą wtedy fałszywie dodatnie. czy któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że u mnie to 13 tydzień ciąży i mało przytyłam - tak z 1 kg. Chociaż widać już powiększony brzuch i nie ma szans na zmieszczenie się w stare ciuchy. Mysiczka, już było widać na USG, że to chłopiec? U mnie jeszcze nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg minimisia.... Agnieszka..26...12.......20.04..............+2kg adamisia........Asia......26....14........03.04......... ...+2kg echo1978......Aneta.....29.....13........11.04.............+1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopadła mnie opryszczka kiedys mialam ją czesto ale odkad zaczelam ja leczyc zoviraxem nie pamietam juz kiedy byla ostatni raz........a teraz znowu ja mam najprawdopodobniej zarazilam sie od bratanicy bo wczoraj dala mi buzi na przywitanie a dopiero potem zaowazylam ze ma krostki na ustach :( ORCHIDEA daj znac jak po wizycie u gin. choc napewno wszystko bedzie dobrze MYSICZKA gratuluje zdrowej dzidzi, widzisz nie bylo sie o co martwic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze raz! Już trochę ochłonęłam, nawet zadzwoniłam do szefowej i powiedziałam, ze dostałam zwolnienie do 29.10, bo na wadze nic nie przybrałam, mam nadzieję, ze na razie ostatnie, choć moja szefowa jakoś ze spokojem to przyjęła. I tak już mój referat rozparcelowany, nie wiem, czy jeszcze coś zdołam poprowadzić od początku do końca, nawet jak wrócę do pracy na te kilka miesięcy . Ania wd, oczywiście, ze Ciebie pamiętamy. A jak Twoi rodzice przyjęli informacje o kolejnym Maleństwie? Dzagusia, tą opryszczką, to ja sie w tamtym tygodniu bardzo martwiłam, ale i lekarz ogólny i dziś mój gin powiedzieli, że ona nie ma wpływu na dziecko, bo to jest wirus działający miejscowo, groźniejsze są takie, które infekują cały organizm. Echo, no u mnie było już widać płeć, co mnie zresztą zbytnio nie zdziwiło, bo w pierwszej ciąży też w 14 tygodniu dowiedziałam się, ze będę miała synka. teraz podobnie :) Ale cieszę się :) :) Echo, kiedy robiłaś ten test Paapa, czy jak on się nazywa, dlaczgo sie na niego zdecydowałaś, napisz coś bliżej, bo nie wiem, czy na ten podwójny i potrójny iść, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
Cześć Dziewczyny! Dzisiaj okropnie się czuję, od rana głowa mi pęka nie byłam w stanie sama wstać z łóżka. Bałam się wziąść tabletki, chociaż czytałam, że niby Apap jest bezpieczny, ale po co się karmić lekami. Pomogły mi dopiero zimne kompresy na głowie, mąż zmieniał mi je co chwile i w końcu teraz pod wieczór mi przeszly te bóle. Mysiczka.. nie zauważyłam wcześniej o jakiej opryszcze piszesz.. ja po kolejnych nocnych wymiotach byłam tak osłabiona, że oczywiście nad ranem pojawiła mi się opryszczka na ustach. też się zmartwiłam, ale ginekolog przepisał mi maść i mam smarować i się nią nie przejmować, bo taka opryszczka nie jest niebezpieczna. Co to testu potrójnego, to robiłam go w tym tygodniu. A co mi tam, płaciłam 63zł i myślę, że na takie badania nie powinno się oszczędzać, skoro w razie czego można wady wcześniej zauważyc i je wyleczyć. Bardzo proszę o dodanie mnie do tabelki:) przytyłam 2kg i jestem w 15tc;) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
Cześć Dziewczyny! Dzisiaj okropnie się czuję, od rana głowa mi pęka nie byłam w stanie sama wstać z łóżka. Bałam się wziąść tabletki, chociaż czytałam, że niby Apap jest bezpieczny, ale po co się karmić lekami. Pomogły mi dopiero zimne kompresy na głowie, mąż zmieniał mi je co chwile i w końcu teraz pod wieczór mi przeszly te bóle. Mysiczka.. nie zauważyłam wcześniej o jakiej opryszcze piszesz.. ja po kolejnych nocnych wymiotach byłam tak osłabiona, że oczywiście nad ranem pojawiła mi się opryszczka na ustach. też się zmartwiłam, ale ginekolog przepisał mi maść i mam smarować i się nią nie przejmować, bo taka opryszczka nie jest niebezpieczna. Co to testu potrójnego, to robiłam go w tym tygodniu. A co mi tam, płaciłam 63zł i myślę, że na takie badania nie powinno się oszczędzać, skoro w razie czego można wady wcześniej zauważyc i je wyleczyć. Bardzo proszę o dodanie mnie do tabelki:) przytyłam 2kg i jestem w 15tc;) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex81
Cześć Dziewczyny! Dzisiaj okropnie się czuję, od rana głowa mi pęka nie byłam w stanie sama wstać z łóżka. Bałam się wziąść tabletki, chociaż czytałam, że niby Apap jest bezpieczny, ale po co się karmić lekami. Pomogły mi dopiero zimne kompresy na głowie, mąż zmieniał mi je co chwile i w końcu teraz pod wieczór mi przeszly te bóle. Mysiczka.. nie zauważyłam wcześniej o jakiej opryszcze piszesz.. ja po kolejnych nocnych wymiotach byłam tak osłabiona, że oczywiście nad ranem pojawiła mi się opryszczka na ustach. też się zmartwiłam, ale ginekolog przepisał mi maść i mam smarować i się nią nie przejmować, bo taka opryszczka nie jest niebezpieczna. Co to testu potrójnego, to robiłam go w tym tygodniu. A co mi tam, płaciłam 63zł i myślę, że na takie badania nie powinno się oszczędzać, skoro w razie czego można wady wcześniej zauważyc i je wyleczyć. Bardzo proszę o dodanie mnie do tabelki:) przytyłam 2kg i jestem w 15tc;) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weryka
Witam wszystkie kwietnióweczki. Mój termin to 23.04.08 Chciałabym częściej do was zaglądać i dzielić się z wami nowościami z "wodnego świata" Widzę,że tylko ja tak ostro przytyłam, bo aż 4 kg,ale to dlatego,że gdy tylko dowiedziałam się o ciąży -rzuciłam palenie. Pozdrawiamy wszystkie przyszłe mamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dzis znów siedzę z bratanicą bo w piątki nigdy nie mam zajęć tylko się w niańkę bawię:) Ja szczerze mówiąc nie wiem czy cos przytyłam ale mieszczę się we wszystkie swoje ciuchy zastanawiam sie czy powinnam się martwić? brzuszka nie widać, tzn ja nigdy nie mialam płaskiego no ale raczej mi narazie nie urósł...narazie nie ma szans na kupowanie ciążowych ciuszków..ale z drugiej strony się cieszę ze nie tyje i mogłoby tak zostac tzn cos utyje na pewno ale zeby nie 15-20:/ buziaki dla wszystkich Ps. GRATULUJE Mysiczka!! Wiedzialam że bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mnie tez czasem pobolewa głowa, juz ze trzy dni mnie bolala a przed ciążą to juz nie pamietam kiedy tak....czy to moze byc jakos niebezpiewczne..? z cisnieniem o ile wiem mialam zawsze w porzadku ale nie mierzylam od tygodnia..a czytalam ze to normalne w ciąży bóle glowy -ale ze w pierwszym trymestrze pod wplywem hormnonów a tak juz na koniec 14 tygodnia...? w ogole wiecie co- nie wiem czy mam lepsze samopoczucie, chyba caly czas podobnie,niby nigdy nie wymiotowalam czasem bylo mi slabo mialam jakas niechec do czegos ale teraz w sumie tez tak jest a mialo to niby juz w 12 tyg powoli mijac.....a ja juz skonczylam wczoraj tydzien 14 wiec dzis wpisuje na nowy tydzien nową cyferkę w tabelce -15 ty tydzien :) Przytylam ok.2 kg do tej pory...a kiedys myslalam ze uda mi sie pierwszt trymmestr na zerze...a i tak przeciez zaczna dopiero leciec... mojm marzeniem jest zmiescic sie w +12 kg :) ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg minimisia.... Agnieszka..26...12.......20.04..............+2kg adamisia........Asia......26....15........03.04......... ...+2kg echo1978......Aneta.....29.....13........11.04.......... ...+1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka, ja robiłam USG genetyczne w poradni genetycznej.Miałam tam skierowanie od lekarza (pochodzę z rodziny lekarskiej, więc mam ułatwioną drogę). I na to skierowniae \"przysługiwał\" mi test PAPP-A. Wszystko robiłam 1 października, czyli w 12t4d ciąży. NIe było jakichś szczególnych wskazań do tych badań, bardziej poszłam za owczym pędem - teraz chyba taka moda na te badania. Na to skierowanie mogę zrobić jeszcze ten test z krwi w 15-16 tygodniu (chyba potrójny - tak jak piszesz). On jest podobno mniej wiarygodny niż PAPP-A, ale razem z PAPP-A łącznie oblicza się ryzyko. Tyle, że to statystyka - nie dowiesz się na 100%, a jedynie poznasz prawdopodobieństo ryzyka - czyli dalej nic nie wiesz. Jeśli na USG lekarze u ciebie stwierdzili,że z dzidzią OK - to chyba nie ma sensu. No chyba, że takie badanie cię uspokoi. dzagusia84s opryszczką się nie przejmuj, bo twój niepokój gorzej zaszkodzi maluchowi niż opryszczka. Ja też przechodziłam i to w 8-9 tygodniu ciazy. Obdzwoniłam wszystkich znajomych lekarzy, przeszperałam chyba cały internet. Grozna jest opryszczka narządów płciowych i to przy porodzie najbardziej. A jak taka twoja uroda, że miewasz opryszczki (ja w taki sposób np. choruję - już nie pamiętam kiedy miałam grypę - tfu tfu), to organizm umie walczyć. Ja smarowałam opryszczkę sodą oczyszczoną (mokrego, ale czystego palca maczasz w sodce i nakładasz na zmianę na ustach). NIby zovirax i inne leki stosowane miejscowo nie są niebezpieczne, ale wolałam domowy sposób. I o dziwo zeszła po 7 dniach (a zawsze mam co najmniej 2 tygodnie). Moja teściowa (jest lekarzem) mówi, że przez jej gabinet przewinęło się wiele ciężarnych z opryszczką i mają zdrowe, fajne dzieci. Także głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dopisuję się do tabelki. Zostało mi jakieś 12 dni leżenia. Jak na razie to wytrzymuję zaskakująco spokojnie. Nie ma to jak laptop i net . ali-cja........Ala............36.....14.......4.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg aniawd........Ania.........29.....9...... 25.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg minimisia.... Agnieszka..26...12.......20.04..............+2kg adamisia........Asia......26....15........03.04......... ...+2kg echo1978......Aneta.....29.....13........11.04.......... ...+1kg to ja CC.......Anka.......25.....12........22.04...........- 1,5kg Trzymajcie się, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka to super że u ciebie wszystko ok... ja mam badanie przyzierności karkowej dopiero 23 pażdziernika :o i już wiesz że będziesz miała 2 synak...szybko, może mój lekarz jak do niego pójdę za 2 tyg. też dojrzy płeć będę już w 14 tc rodzice dobrze przyjęli wiadomość mój ojciec sie cieszył (co było do przewidzenia) i powiedział no ile będziecie czekać z drugim dzieckiem :o a mama nic nie powiedziała kompletnie, po minie nie wiedzialam czy się cieszy czy nie, po jakiś 5 min. przemówiła i mówi ...a jak się czujesz...powiedziałam że dobrze...znowu zamilkła na jakieś 5 min :o i potem dodała no będzie wam ciężko macie kredyty :o ...ja jej mówię mamo nie kredyty ale jeden kredyt na dom, poza tym jakbyśmy nie mieli kredytu to i tak musielibyśmy płacić za czynsz...no nie wiem chyba się cieszy na swój dziwny sposób :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątałam trochę w tabelce :) adamisia........Asia......26....15........03.04......... ...+2kg ali-cja........Ala............36.....14......04.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....11.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....10...... 09.04............-2kg echo1978......Aneta.....29.....13.......11.04.......... ...+1kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....11.... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 11......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......7..... 18.04.............+0kg Dżagusia84s...Gosia.....23....12.......18.04............ .+0kg Anna_śl.......Ania.........29......7...... 19.04.............+2kg minimisia.... Agnieszka..26...12.......20.04..............+2kg to ja CC.......Anka.......25.....12........22.04...........- 1, aniawd........Ania.........29.....12...... 24.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......7.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20.....10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29.....7........28.04......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.....9........30.04.............+0 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia........Asia........26....15........03.04......... ...+2kg ali-cja........Ala............36.....15......04.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....14.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....14...... 09.04............-2kg echo1978......Aneta......29.....13.......11.04.......... ...+1kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....12..... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 12......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......12..... 18.04.............+0kg Dżagusia84s...Gosia......23.....12......18.04........... .+0kg Anna_śl.......Ania.........29......12..... 19.04.............+2kg minimisia.... Agnieszka..26......12......20.04.............+2kg to ja CC.......Anka.......25......12.......22.04..............- 1, aniawd........Ania.........29.....12....... 24.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......10.......25.04.......... ...+1kg a2_el..........Magda......20......10.......23.04......... ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29........9......28.04.......... ....+0kg Suzanke......Iwona......29.........9......30.04..............+0 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia........Asia........26....15........03.04......... ...+2kg ali-cja........Ala............36.....15......04.04...... .... ...+1kg Ola31.........Ola...........31.....14......07.04........ .... +1,5kg agoosiaa.....Agnieszka...22....14.......09.04........... .+0kg Kaśka31......Kasia.........31....14...... 09.04............-2kg echo1978......Aneta......29.....13.......11.04.......... ...+1kg Mysiczka30..Ola...........30....13..... 12.04.............-4 kg chanel 5......Marlena.....21.....12..... 13.04.............+0kg Motka.........Ania.........28.....12..... 14.04.............+2kg Renia905.....Renata......26.....12..... 14.04.............+1kg rosar.........Ania..........26.... 12......16.04.............+0kg gregia.......Justyna......25......10..... 18.04.............+0kg Dżagusia84s...Gosia......23.....12......18.04........... .+0kg Anna_śl.......Ania.........29......12..... 19.04.............+2kg minimisia.... Agnieszka..26......12......20.04.............+2kg to ja CC.......Anka.......25......12.......22.04..............- 1, aniawd........Ania.........29.....12....... 24.04.............+2 kg Bogdanka.....Ania........26......10.......25.04......... . ...+1kg a2_el..........Magda......20......10.......23.04........ . ...+2,5kg viki444.......Wiolka......29........9......28.04........ .. ....+0kg Suzanke......Iwona......29.........9......30.04............. .+0 kg witajcie dziewczyny!! troche mnie nie bylo gdyz przeprowadzilam sie do Norwegii i troszeczke mialam chwil zalamania tesknota straznie dobija!!! Pomimo ze w Polsce nie jest za ciekawie to starsznie juz za nia tesknie!!! Chcialam sobie zrobic badanie tutaj na przeziernosc karkowa ale niestety tutaj krzycza niesamowite kwoty za to badanie a mnie na nie nie stac, dlatego bed zyc nadzieja ze tez jestem mloda moze troszke starsza od chanel 5 i tak jak ona pwiedziala ze jstesmy mlode wiec jest male prawdopodobienstwo na jakiekolwiek powiklania genetyczne. Ale na penwo zrobie badanie 4D bo to niesamowita pamiatka, i mam takie pytanie czy np jezlei dziecko ma zespół Downa to to widac na badaniu 4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×