Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna... jedyna

stanik - temat nr 10000000000000001

Polecane posty

chodzi mi o rozstaw miseczek, bo staniki 75 A mam zbyt luźne, a 70 A maja jakby zbyt blisko miseczki i wtedy czesc piersi od strony zewnetrznej jest troche przecinana przez fiszbine co tez jest niewygodne, czy tylko jak mam taki problem czy producenci poprostu robia cos nie tak w małej rozmiarowce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, że nie rozstaw miseczek jest tu problemem, tylko w ogóle niewłaściwy rozmiar. Zmierz się: pod biustem ciasno i na wYdechu, w biuście luźno i podaj co Ci wyszło, będziemy dobierać :) PS. 75A jest nie tylko szerszy w obwodzie, ale i ma większą miseczkę od 70A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgh
Spróbuj 70B. Prosta zsada - zmniejszasz obwód, zwiększasz miseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
Z takimi wymiarami to raczej 65D, DD. Obwód powinin być mniejszy niż obwód Twoich żeber mieżonych sztywna nic a nic nie elastyczna miarką , bo jednak stanik jest elastyczny, a od uzywania dodatkowo sie rozciaga, i taki szeroki będzie tylko jezdził po twoim biuście. A twardy, zle dobrany stanik przesuwajac sie w gore i w dol, jak hebel po desce, rownie skutecznie wygladza wszelkie nierownosci ciala czyli biust. I przy 65 D czy DD napewno miseczki byłyby osadzone blizej siebie (bo w koncu projektowane na węższa klatke piersiową) +miseczki byłyby na tyle duze zeby objać całe piersi. A gdybyś sie juz upierała przy 70 to miseczka B lub być moze C. (B jest na 84 w biuście a C na 86.5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) gdzie tam moj malutki biuscik miseszka D ;) sprawdze jak wyjdzie 70 B w sumie nigdy nie mierzylam ale tylko i wylacznie z powodu braku takiego rozmiaru w sklepach, jakby sie przede mna pod ziemie zapadaly ;) a rozmiar 65 tez trudno znalezc, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
Ale przeciez miseczka D miseczce D nie równa. W 65D wejdziesz bez probelów natomiat w 90D to pewnei byś mogła cały tyłek wsadzic:) Isnieje kilkanaście róznych B. A tak naprawdę to B od C (i wszystkie sasiadujace literki) dla tego samego obwodu róznią sie jedynie o 2,5cm czyli dla patrzacego róznica jest nei do wychwycenia. To mit ze A jest małe, B jest średnei a C jest duze. Owszem moze tak byc gdy A bedzie wylicoznbe z małego obwodu a zC z dózego a jak na odwrót to C bedzie większe. Zobacz sobei jak wygląda biust 65F czyli wiekszy od twojego http://stanikomania.blox.pl/2007/06/Biust-tygodnia-po-raz-czwarty.html#ListaKomentarzy Czy jest taki strasznie wielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
Szybko pisałam i oczywiście masa literówek i jakaś niejasność się wkradła. Miało być ze jak C będzie wyliczone z małego obwodu (np. 60) to oczywiscie będzie o wiele MNIEJSZE od A wyliczonego z wiekszego obwodu (np 75)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
I 70 na bank będzie na Ciebie za luzne. Powinno się miec obwod mniejszy niż zebra, bo obwód sie naciaga. Jakbyś sie zmieżyła miarką wykonana z gumy o podobnej naciagliwosci jak materiał stanika to byś miała mniej niz 70:). No ale jak sie bardzo upierasz to i tak bedzie lepsze niz 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
Taka jedna zależy z jakiego miasta jesteś. w Warszawie i Pznaniu jest taki sklep http://stanikomania.blox.pl/2007/07/Swieze-Avocado-juz-w-stolicy.html ardzo ładne staniki i w przystępnej cenie. Z tańszych tez: http://www.melissa.com.pl/ W sklepach stacjonarnych czasem mozna znalezć równiez Panache i freyę, ale ządaja sobei te sklepy po 200 zł za stanik wiec chyba taniej wychodzi zamawiac przez internet prosto ze sklepów brystyjskich. Zwłasza z zakładek typu sale:) Można też zamawiac z polskich sklepów internetowych ale generalnie taniej wychodixz z brytyskich. Na wyprzedazach mozna znalezć cudeńka za 70zł a jakosc tych firm jest naprawde super. Mozna powiedzieć ze to staniki niezniszczalne:) Zamawiajac stanik przez net pamiętaj ze zamawiasz zawsze zeby obejrzeć; przymierzyc; pochodzic sobei w nim. Jak cokolwiek Ci sie nie podoba, odsyłaj bądz wymieniaj na inny rozmiar. Mozna zamówic np. kilka staników w róznych rozmairach czy fasonach a potem zostawic sobie jeden. (albo i zadnego, gdyby zaden nie byl trafiony) zapraszam równiez a forum biusciaste.prv.pl gdzie omawiamy rózne modele, wiec przed zamówiniem mozna poczytac recenzje innych biuściastych:), czy poradzić sie w sprawie jakiegokolwiek problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
Generalnie Freya ma moim zdaniem najładniejsze i najbardzije młodzieżowe a w dodatku w super jakości. Duzo lepsze niz triumph, wiec polecam polować. Oto strona producenta http://freyalingerie.co.uk/default.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
dziewczyny poradzcie mi. Mam optycznie duzy biust i ostatni stanik ktory nosilam z triumpha (lezy dobrze) to 75 D. Chcialam zamowic sobie stanik przez net i kurcze jak sie zaczelam mierzyc to zglupialam. Pod biustem wychodzi mi 79 cm a w biuscie 93. To za cholere nie wychodzi miseczka D. I jeszcze jedno pytanie, ze wzgledu na duzy biust niestety obwisa mi on troche. Przy podniesionym rekoma biuscie obwod od razu rosnie do 96 cm. Jak de facto mierzyc obwod biustu, w naturalnej jego pozycji czy w staniku, a moze na lezaco???? Poozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
w najlepeij leżacym staniku wynik jest najbardziej miarodajny. Należy mierzyć dość luzno i na srednio-dużym wdechu. Natomiast pod mierzymy sie na wydechu i najciaśniej jak się da (bo miarka się nic a nim nie naciaga w odróznieniu od stanika) 75D jest włąśnie na około 94 w biuscie wiec wychodzi Ci właśnie taka miseczka:) Jesli pod biustem zmierzyłaś się ciasno i na wydechu to wychodzi ze rozmair powinnas miec ok. Ewentualnie tych bardziej rozciagliwych (triumph moim zdaniem sie strasznie rozciaga moglabyś brać 70E w brytyjskich(majacych miseczjki kolejno D,DD,E,) i 70F w polskich (które nie maja rozmiaru DD tylko przeskakują D,E,F) Oczywiscie zapraszam na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++_+++
świerszczowa 1--to racja, ze z tymi oznaczeniami literowymi to mit, ja mam maly biust, no niewielki, i bardzo dlugo szukalam wlasciwego stanika, zwykle nosilam 75 B, z czasem stawal sie za luzny bo obwod mialam za duzy a miseczka, coz zwykle nie obejmowaly calych piersi, a druty wpijaly sie w biust, gdyz moje piersi sa dosc szeroko rozstawione, w koncu trafilam do normalnego sklepu z bielizna i tam przemila pani kazala mi zmierzyc rozmiar 70 C na co ja sie oburzylam, gdyz w zyciu nie sadzilam ze moge miec taka miseczke, co sie okazalo kupilam 70 D bo lezal najlepiej i czuje sie w nim rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
A mierzyłąś obwód 65 z odpowiednio przeliczona miseczką? to by wychodizło 65E/F. Możliwe ze to by był strzal w 10:) A moze nawet 60 F/G/H. :) Polki są zgrabne! Nie dajmy sobei wmawaic ze mamy grube żebra:) (obwód 70 pasuje osobie która ma w żebrach 75-80, ciasno zmierozne na wydechu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj zle zle zle
ale mnie nie stac na stanik za 100 zł :( czyli musze nosic zbyt luzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś polską Melissę? Tam mają staniki z obwodem 65, cena ok. 60-70 zł. A jakość bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×