Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Misia - właśnie o tym samym pomyślałam :) Ze każda by opisywała swoje objawy i odczucia z każdego dnia i by było porównywanie i zażarta dyskusja czemu ja nie mam a Ty masz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do przedmowczyn sie dolacze bo strasznie mi sie to imie Pola podoba:) ja jakos nie mam, strasznych oczekiwan, probujemy staramy sie ale jak sie nie uda to nic sie nie stanie, bo wtedy bede miala w koncu ten zabieg wymrazania tej glupiej nadzerki. czy mialyscie to robione czy to bolalo? moze wlasnie ona nie pozwala mi zajsc:( ciagle mialam zawsze z nia problem, to tak jak wada wrodzona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam nigdy nadżerki- wiec CI Gosiu nie pomogę... nie wiem czy Wam pisałam ale śpiewam w zespole.. nazwijmy to \"półzawodowo\"... i nie zgadniecie, jaki mam pseudonim:> przywarł do mnie jakieś 5 lat temu i teraz wszyscy znajomi tak do mnie mówią... sesese... kiedyś (jeszcze z mężem;)) byliśmy wychowawcami na koloniach i dzieci po turnusie ułożyły mi napis z szyszek... wielki jak słoń: LOVE P.OLA (mam na imię Ola) tylko że za kropkę robiła mała szyszeczka i prawie jej nie było widać... i zostało POLA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581 ja miałam wymrazana jakis rok temu nic nie bolało tylko takie dziwne uczucie że coś sie tam dzieje a Ty nie widzisz później było uciążliwe jak to wszystko co sie goiło wypływało około tygodnia takie czyszczenie :D jak okres bez krwi :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy dwie POLE,hihihi>Dziewczyny brzuch mnie boli cholera jasna,przy dotyku,kurde mol. Gosia-fajne masz podejści,że jak się nie uda to nic się mie stanie,podoba mi się to bo ja to się już denerwuje skad te bóle bo ja to bym już od razu chciała zajśc w ciążę,hmmm a jeszcze mi tu psiapsiuła mówi że ona jak zaszła to w pierwszym cyklu po odstawieniu tabsów i ze właśnie pierwsze co to bolał ją brzuch tylko ona jest z tych wypadków co to tabletki podziałały tak ze ma bliźniaki i to parkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie przestraszylam, na sama mysl sie boje:( najgorsze ze nie wiem od czego to sie zrobilo, lekarz mi powiedziala ze niektore kobiety sa po prostu podatne. bo slyszalam ze nadzerka ginie niby w ciazy albo co, ale ona mi powiedziala ze ta nie zginie, bo cos tam. i po tym zabiegu tez seksu nie mozna uprawiac ze 3 tygodnie, przeciez ja sie zamecze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581 wiesz co ja miałam laserowe i nic nie bolało też coś koło 3 tygodnie seksu nie było ale przynajmniej przy laserówce nie skraca się szyjka macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - wyleczysz ładnie tą nadżerkę i dopiero zaczniecie szaleć :D :D Ja nie miałam - ale powinnam iść do gina na badania.. Pola - mojemu się marzą bliźniaki! Ale ja się obawiam, ze jako niedoświadczona mama nie dam sobie rady z dwójką na raz :) Więc poproszę jedno na początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zawsze mazyly blizniaki:) lekarz powiedziala ze wypalanie sie juz nei stosuje, tylko cieklym azotem wymraza. bo wypalanie pozostawia blizne, ktora moze potem utrudniac zajscie w ciaze, lub nawet zablokowac cale ujscie:( ja w pracy siedze, udaje ze pracuje:) wiece co, chcialam sobie pomierzyc tem, ale chyba cos mi sie powalilo, przez to przeziebienie, i teraz nie wiem czy mam jajeczkoanie, znaczy owu czy nie. troche pobolewa brzuch i wogole, ale jakos nie wiem, jutro bedziemy sie znowu starac, zbaczymy, ale przez to przeziebienie, nie rokuje nadzieji, szkoda, ciagle cos wypada, ostatnio nie rokowalam, bo nie bylo jak probowac, bo w czase owu, jechalismy samochodem 18 godzin, jak wracalismy do polski, ciagle pod gorke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi a mi się też zawsze marzyły bliźniaki ale mam córkę i teraz też ciądle tam sie gdzieś przewija myśl o bliźniakach ale trójka małych dzieci w domu toż to szok,ale małego dziecka się już nie obawiam ale dwóch ,hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa, lekarz powiedziala zebysmy probowali. powiedziala ze jedyny problem z ta nadzerka w czasie ciazy, ze np czasem jak sa plamienia albo krwawienia, to lekarze nie sa pewnie czy to z nadzerki, bo tak cos sie rozciaga itp czy to z innego powodu. wiec probujemy, tylko powoli troszke zaczynam sie martwic, bo generalnie wszystkie moje kolezanki z pol, no moze nie wszystkie, ale wiekszosc nie miala zt ym problemu. i moja mama tez nie miala z zajsciem,sama nie wiem teraz. staram sie optymistycznie do tego wszystkiego podchodzic, ale czasem chyba kazdy dola lapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia... ja też mam problem zdrowotny... w tamtym roku w lipcu okazało sie że mam... uwaga uwaga będzie trudne słowo;) przepuklinę żołądkową rozworu przełykowego przepony... kawałek żołądka mi wchodzi nad przepone... miałam mieć operację 11 lipca ale ze względu na strajk lekarzy- nie wiem czy się załapie na ten rok:( operacja sama w sobie nie najgorsza ponoć... ale potem przez kilka miesięcy papki... cały czas mnie muli od tego żołądka, zgaga i inne takie hiciory... i bądź tu człowieku radosny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581 nie martw sie,napewno wszystko będzie super i będziecie mieli upragnionego dzidziusia,a doły kazdy łapie i to jest normalne ja nie mogłam się doczekac dziecka a potem jak urodziłam załapałam baby bluesa-okropnośc,nic mnie nie cieszyło,ani świat ani dziecko ale przeszło,takze doły to normalna sprawa ale głowa do góry-trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola pewnie masz racje, zawsze jakos tak jest. Smutna o mdlosciach to ja moge cos powiedzie, ja mam takie problemy z zoladkiem, badali i badali i nie wiedza. zgaga to na pozadku dziennym mam, rano nie moge zjesc bo wymiotuje, czasem nawet w ciagu dnia mie takie mdlosci nachodza, ze okropienstwo, zaprcia, potem jakies przeczyszczenia, a do toalety to moge chodzic co 15 minut, nie wiem czemu, nie mam zapalenia pecheza, ale czesto tak ze po prostu ciagle mi sie siku chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA zobacz dobre strony :) przez 3 tygodnie Ty sie wyleczysz a armia twojego męża nabierze sił :) i dopiero będzie sie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj lezalam z tylkiem w gorze z godzine. Pola bo ty masz dziecko, czy jakos sie szczegolnie staraiscie, i jak to wyglada? dziewczyny co sie staraja, czy to tak wszystko od razu wylatuje, czy jakos trzeba trzymac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - no ja włażnie też praktykuję to leżenie \'po\' z nogami w góze :) Albo na ścianie :) Nie zaszkodzi a może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włażnie - jakie ładne nowe słowo :)) Miało być właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze tylko ja taka glupiutka jestem:) tak sobie wlasnie myslalam, szkoda ze suzi odeszla, i ze sie pogniewala, w sumie to troche przeze mnie, ale nie chcialam jej urazic:( mam nadzieje ze sie jej uda i wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja starałam się o pierwszą dzidzię 6 miesięcy,praktykowałam różne rzeczy też właśnie leżenie z nogami do góry albo jak kochaliśmy się wieczorem to trzymałam aż do drugiego dnia ale wkońcu sie wkurzylam i normalnie szłam sie umyc po bo rozmawiałam z moim lekarzem i on mówi że plemniki od razu idą w tą stronę co powinny i jego zdaniem nie widzi powoidu żeby leżec z nogami do góry ale teraz jak sie kochamy z męzem to też leże chwile żeby sobie plemniczki mogły pójśc tam gdzie powinny hihihi a przy pierwszym dziecku to tak jak mówię 6 miesiecy starań i udało się,żadnych objawów ciąży nie miałam oprócz zatrzymania miesiączki i bolącego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z zoladkiem to tez niemalo przezylam, milam alergie na \"glutene\", tz. nie moglam jesc rzeczy zawierajacych make, tak wiec zero chleba, ciasta, ciastek, slodyczy, pizzy itp. bylo starsznie, wtedy bylam nawet szczupla, bo malo jadlam :D z czasem jakos samo przeszlo, oganizm chyby mialam bardzo ospabiony bo duzo slodyczy jadlam. zadne badania nic nie wykazaly- tylko polski Bioenergoterapeuta powiedzial ze jak nie przestane jesc macznych rzeczy wyladuje na wozku inwalidzkim :O oj ciezko bylo, ciezko na temat nadzerki nie moge sie wypowiedziec- bardzo niewiem co to jest, moze mnie oswiecicie?? pola- gosia to wogule wszystkich na duchu podtrzymuje, optymistka jak chole... :D u nas w rodzine chodza plotki o tabsach, kuzynka ma bliznikow- jedno jest bardzo chore, inna miala trojaczki a urodzila tylko jedno :( ja postanowilam ze odstawie i pozwole aby organizm sie unormowal- odstawilam w lutym, staramy sie od niecalego miesiaca pola- piszesz ze mialas baby bluesa, wlasnie tego najbardziej sie boje, ze nie bede miala tyle cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baby blues nic fajnego ale ma go wiele kobiet ja załapałam na 5 dobę po porodzie ale mąż obdzwonił swoich znajomych,położną i dbał o to żebym sobie porozmawiała z koleżankami które też to przechodziły i kazął mi tylko karmic i przewijac dziecko i cały czas spac,jak dziecko leżało czy zasypiało to nie pozwalał mi na nic tylko zebym spała i regenerowała siły żebym się oswoiła z dzieckiem,potem powoli zaczęłam dochodzic do siebie i przeszło ale trzeba uważla żeby baby blues nie przeszedł w depresję poporodową bo wtedy bez psychologa się nie obędzie.Ale nie kazdego to dopada a jak już to trzeba dac sobie czas na dojście do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzerka, jest to tak jakby ranka na szyjce macicy, dziewczyny jak cos napisze zle to poprawcie mnie (tylko sie nie nasmiewajcie-jak na blond jest chyba nawet madra;)) powstaje np po jakis zapaleniach, infekcjach, ja mam od nie wiem ilu lat. nadzerka czesto objawia sie bolami, a najbardziej popularne to uplawy. ja mam juz wiele lat nadzerke, bo kiedys jak bylam mlodsza duzo chorowalam i ciagle antybiotyki brala, i prawie zawsze mialam infekcje pochwy czy cos tam od antybiotykow, no i sie zrobilo, i tak mi zostalo i zadne leczenie nie pomaga, znaczy tabletkami globulkami itp itd. ale tez niedobrze miec nadzerke, bo moze w koncu, nieobserwowana, prowadzic do zakazenia komorkami rakowymi. dziewczyny, musi byc ladan pogoda na weekend, bo chce nad morze, zeby sie zjarac na mahon, zanim zajde w ciaze:) uwielbiam slonce i morze, woda lodowata, ale co tam:) mam nadzieje ze wyzdrowieje tez:) a co do cierpliwosci do dzieci, to ja mam anielska, mi wogole nie przeszkadza, mialam praktyke, jak zostawalam ze swoja chrzesnica:) od malego, a teraz ma juz 8 lat;) duuuza babka, strasznei wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbyśmy zaszły wszystkie naraz to terminy coś na maj by były tak?hihihi a co trzeba miec nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego pojscia plemnikow w odpowiednia strone, no przeciez one musze pod gore lesc, a co z grawitacja? mysle ze trzeba lezec, moze wiedza gdzie isc ale z grawitacja nie zwycieza. ja to myslalam, ze najepiej jak przy ujscia, to facet wyceluje, wiec wtedy nigdzie nie musza isc bo beda na miejscu, a czytalam ze sperma wytryskiwana jest z predkoscia okolo 60-70 km/h ale moge sie mylic, moze to jakas glupia strona byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym teraz zaszla to bym sobie prezent na urodziny zrobila bo mam w maju. to wielka szczesciara z ciebie Pola, bo masz wspanialego meza, ktory zrozumial i zaopiekowal sie prawidlwo toba. to bardzo wazne zeby miec wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda,on się strasznie bał o mnie że wpadnę w depresje,był miły jak aniołek.A co do tej spermy to my np.jeszcze z mężem lubimy tak ze jak sie pokochamy to jeszcze chwile sobie tak razem leżymy to moze te plemniki wtedy nie mają innego wyjścia jak właśnie iśc w stronę jajników bo maż je blokuje przed wyjściem hihihi ale mamy fantazję,ale żeby miec dzidzię to wszystkiego człowiek próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam ochotę zrobic sobie test ale kurde to chyba za wcześnie,jak uważacie?za tydzień dopiero miesiączka,nie no sama nie wiem ,kupiłam sobie wczoraj i trzymam go w torebce,he he he,nie wiecie który najwcześniej wykrywa ciążę?Bo są podobno takie co po 72 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×