Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

A i wytłumaczcie mi jak sobie najlepiej obliczyc owulacje,które to dni bo ja nie wiem,cholercia,a w tych internetowych to ciężko bo tam cykle od 26 dni sie zaczynają a ja mam 23 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny musimy miec dzidzie w maju bo to miesiąc miłości,mówię Wam uda sie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - ta z grubsza owulacja jest 14 dni od KOŃCA cyklu. Jak masz 23 dni to owu powinna być około 9 dnia cyklu. Ale jak to jest z kobietą - nigdy nic nie wiadomo. MOże akurat raz Ci się cykl wydłuży i po liczeniach ;) Ja bardzo chcę urodzić wmaju - tak sobie już załozyłam długi czas temu. Ale jak urodzę w czerwcu lipcu albo później to się nic nie stanie :) Najfajniej by było jako prezent na rocznicę ślubu hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to postanowione wszystkie zgadzają się że w maju :) więc nie ma wyjścia tak musi być :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w maju tez mam rocznice slubu:) i urodziny, ale by bylo, dzialoby sie ze nie wiem:) Pola zgadzam sie zlouisa, ze plodna powinnas byc wg mnie od 8-10 dzien najbardzie prawdopodobne dni. wiesz co fajnie jest z jednej strony miec krotkie cykle bo czascie masz owu i wiecej razy niz dziewczyny co maja np ok 30 dniowe cykle. ale z drugiej strony tak czesto miec ten okres okropny, hmmmm, ja mam co 26 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie tak źle i tak nie dobrze,no to z moich obliczeń jak miałam owulację to się kochaliśmy ale czy te plemniki coś podziałały to nie wiem,kurcze nie wiem czy ten test robic,nawiedzona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wiesz co ja zrobilam, tak, lezal test i lezal, i ciagle o nim myslalam, do @ jeszcze troche czasu, to dla swietego spokoju sobie zrobila, zeby potem mnie nie korcilo:) teraz nie mam testu i nie mysle o tym zeby go zrobic:) ja jestem strasznei ciekawska, i po prostu nie wytrzymalm:) maz sie smial ze mnie, oczywiscie pokazalo 1 krech, jak walnelam tym testem wqrzylam sie, a jeszcze jak bardzo sie przygladalam, i wymyslalam sobie ze ta druga kreska jest ale jej prawie nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi no tak,ale tydzień przed miesiączka to chyba za wcześnie,ja to jak robiałm test i zobaczyłam dwie krechy to tak mi się łapy i nogi trzęsły że nie mogłam dojśc do pokoju do męża żeby mu o tym powiedziec,mąż jak zobaczył jak się trzęsę to już wiedział jaki jest wynik testu a potem już tylko lekarz potwierdził.Chciałabym to przeżyc kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia już nic nie mów o zwidach ja ostatnio test oglądałam chyba z kazdej strony i pod każdym katem i niestety i tak została jedna kreska 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola zbyt krótki cykl
może być oznaką braku owulacji lub niewydolności fazy lutealnej. Od kiedy masz 23 dniowe cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj na meza;) ja mialam taki test co nawet4 dni prze wykrywa, ale wszystko zalezy od kobiety, niektore bardzow czesnie i duzo tego hormonu co testy wykrywaja wytwarza a inna kobieta mniej, ze nawet po terminie spodziewanej @ nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - ja bym poczekała jednak do terminu @. Nie wiadomo czy już się zagnieździło jajeczko i wynik może byeć teraz negatywny a dopiero za kilka dni dwie krechy będą. Poczekaj cierpliwie te kilka dni jeszcze!!! Co ma być to już jest :) A Ty powinnaś unikać huśtawki nastrojów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja testu w domu nie mam, czy bede robic w tym cyklu, niewiem :D znajac siebie, napewno ciekawosc zwyciezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola jak ja ci zazdroszcze tych emocji :) kiedy ja tak będe się cieszyć i denerwować naraz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze i nie mam żadnych problemów zdrowotnych,mam już jedno dziecko i niezdrowe cykle to poniżej 21 dni,tak mówią lekarze,do wiadomości jestem zdrowa,potweirdzone przez lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekam jeszcze te kilka dni,hihihi,fakt faktem ze co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój test o nazwie Amil leży i uśmiecha się do mnie,ciekawośc mnie zżera no,szlag by to trafił ale wezmę i zakopię go gdize między ciuchy,moze o nim zapomnę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzi, mowila ze tez podobno ujscie do pochwy ciemnieje, tak jak sie zobaczy lusterkiem, nie chodzi o wwargi. powiedziala ze miala tak z poprzednia ciaa i teraz tez. mozesz spradzic jak chcesz. ja tez czytalam ze narzady kobiety sinieja jak jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od razu czy po jakimś czasie?w pierwszej ciąży nie patrzyłam bo nie wiedziałam o tym,patrzyłam tylko jak urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o sinieniu ale czesto troche później nie na samym początku ciąży sinienie sutków i pojawienie się kreski na brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam ze jesli chodzio narzady to we wczesnej mozna tez i ta rozpoznac. lub podejrzewac. a sutki i kreska na brzuch u to pozniej i tez nie u kazdej kobiety, pewnie do wszystkiego jest tak ze nie u kazdej. ale co strona pismo ksiazka to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi trzeba będzie wszystkie możliwe objawy na kartce spisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta lista bedzie taka dluga, ze chyba bedzie lepiej spisac moze co na pewno nie jest objawiem ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będąc w ciąży opiszemy wszystko dokładnie w książce i zbijemy na niej firtune hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co przed chwila wyczytalam?? kiedys do \"wykrywania\" ciazy uzywali zab. wstrzykiwali zabom krew lub mocz kobiety i jesli po 12 lub 24 godzinach sklöadala ikro, znaczylo to ze kobieta jest w ciazy serio, tak wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie też tak że chodzicie po domu i czujecie się jakbyście były w ciąży a za chwile znów a to nie możliwe napewno nie jestem?Ja to sobie takie dziwne sytuacje montuje,raz szczęśliwa i przekonana że się udało a za chwile wątpię i przekonana jestem że sie nie udało.bleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×