Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

pewnie ze tak, ciagle sa takie glupie schizy, mi to juz przeszlo, ale ja to wogole oszalalam na tym punkcie wczesniej, teraz newet jak mam jakies takie glupie mysli to nie daje tego poznac po sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola jak już mówiłam ja mam wszelkiego rodzaju urojenia ciążowe jak encyklopedia pewnie w ciąży nie będe miała żadnych bo wszystko przejde przed :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola- ja jak czekalam na @, to taka staralam sie byc sopkojniutka ze az maz sie dziwil :D a jak brat w szpitalu wyladowal, to chodzilam po domu i mowilam sama do siebie: nie denerwoj sie, nie narazaj dzidzi :D, nerwami mozesz zaszkodzic malenstwu, a nastepnego dnia klapa :O nawet zakupow nie nosilam tylko meza ganialam, ale serio, wtedy to bylam na 100 % pewna ze jestem, tak okropnie sie czulam- caly czas spalam, mdlosci, zachcianki na czekolade i czeste bieganie do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio tak sutki piekly, bolaly, ze po prostu niewyobrazalne, a @ itak przyszla, glupie to, ja juz zadnm objawom nie wierze, jesli bede albo nie bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba wszystkie tak mamy, że niby udajemy że się wcale nie przejmujemy, że jak się uda to super a jak nie to nic się nie stanie, spróbujemy później. Ale każda po cichu tam sobie mówi że jest w ciąży, zaczyna się tak zachowywać, głaszcze brzuszek i wszystko inne :) Niedługo to zwariujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem ze jeszcze tak kilka miesiecy temu, to jakiejs obsesji dostala, az sama sie przerazilam i sie uspokoilam. no z ta nadzijea to tak jest, niby nic sie nie staniejak sie nie bedzie ale jednak, cos tam w srodku ma nadzieje. tak sobie wlasnie myslalam, zeczemu faceci sobia takiego topiku nie zaloza??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he poczytałabym taki męski topik,ja sobie teraz znowu nakręciałm,ze latam do kibla non-stop siku ale myśłę sobie,że jestem nienormalna bo w tak wczesnej fazie ciąży nawet gdyby się udało to nie latałabym do kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z tą temperaturą? to się mierzy normalnie pod pachą czy tam w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - zalezy ale polecają mierzenie waginalne. Zawsze o tej samej porze - najlepiej między 6 a 7 rano. Ja sobie tak własnie mierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA temperature o ile wiem mierzy sie obojętnie gdzie można pod pachą, w ustach tylko żeby to było ciągle w tym samym miejscu i rano przed wstaniem zaraz po przebudzeniu najlepiej o tej samej godzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wiecie co bo wyczytałam że podczas owulacji albo jak nastąpi zapłodnienie to temperatura wzrasta o ok 0,5 stopnia,ja sobie zmierzyłam tam i mam równe 37 hihihi,naprawdę zwariowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - przed owulacja temperatura spada, a potem musi byc wzrost temp. przynajmniej dwa razy o conajmnie 0,2 stopnia. Temperatura potem utrzymuje sie na wyzszym poziomie. W czasie ciazy tez jest około 37 stopni i powyzej. Jesli spada - to znaczy ze nie ma ciazy. To tak w skrocie. Polecam www.28dni.pl oraz www.starania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłabym coś dobrego,tylko nie wiem co,hmmmmm. Tak mnie wciągnęło to pisanie z Wami że robię dziś wszystko na raty,dobrze,że obiad mam zrobiony,jeszcze musze tylko umyc podlogi,wrrrrr a wieczorem mam roboty po pas bo będę robiła pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - jakie pierogi?? Jak ruskie to ja poproszę :D :D A ja pewnie będę malować ściany albo inne takie - bo urządzamy sobie mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się chyba wprosze na te pierogi bo uwielbiam :) aż się głodna zrobiłam ale jeszcze godzinka i do domku - NARESZCIEEEEEEEE :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruskie miała ostatnio,dziś robię z mięsem.......ale zpraszam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - podeślij jakąś szybką paczką :))) Mniam!!! Jeść !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zrobiłam ten test żeby mnie nie drażnił i gówno wyszła JEDNA KRECHA,albo to faktycznie brak ciąży albo za wcześnie żeby coś wykryc,ale jedna kreska jak byk,pierdzielnęłam tym do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżyje sie na myciu podłóg i na tych pierogach,łudzę się że to za wcześnie ale wściekła jestem jak cholera,do dupy niech se wsadzą te testy.Powinny byc testy dla chcących dzieci i dla tych co nie chcą hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - przynajmniej nie masz teraz testu który by CIę kusił ;) No niestety, ale może jednak jesteś tylko za wsześnie na test. Trzeba się czymś zająć zeby nie myśleć ciągle o tym :) Ale łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,ale przynajmniej się go pozbyłam ale kurde pewno ma rację ten test,zła jestem strasznie.Oby ta cholerna miesiączka nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - nie nastawiaj się tak od razu. Jak nie teraz to w nastęnym cyklu. CO ma być - nie ucieknie. Poza tym nie bądź zła jesczze, bo nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa-dzięki,masz rację,pozatym na teście pisze że wykrywa stężenie HCG od 25 to teraz nie będzie tak wysokie,dobra mam jeszcze nadzieję a jak nie to następnym razem się uda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - no wlasnie o taka postawę chodzi :) Na nas wszystkie przyjdzie kolej :) Nie ten cykl to następny :)) Ja tam to wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie bede taka i nie bede sie wpraszac na pierogi :D :D :D za to poprosze o przepis pola??? jak robisz pierogi??? ja dopiero poczatkujaca kucharka jestem, wole piec ciasta, rozne babeczki torty i etraz widzicie jakie my byby ciekawsie i niecierpliwe jestesmy- POLA dala przyklad :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bledow narobilam: mialo byc: i teraz widzicie jakie my baby ciekawskie i niecierpliwe jestesmy- POLA dala przyklad :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×