Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Pola, serdeczne gratki, az mi sie lezka zakrecila:) bardzo sie ciesze. dziewczyny no to chyba dobra passa sie zaczela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Każda ciąża inna jest więc nie ma co porównywać. Moim zdaniem test z krwi da Ci pewność w 100 %. A swoją drogą to fanie bedziesz mieć dwójke. My tez już chcemy ale u nas nie jest tak łatwo. Przy pierwszym dziecku staralismy sie rok. Teraz zaczynamy znów powoli staranka. Znając nasze szczęscie pewnie znów nam zejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-nie wiem nie chcę się nastawiac bo jak przyjdzie jednak ta głupia @ to wtedy będzie rozczarowanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu-nie wiem co mam robic,mam dwa plany,czekac jeszcze tydzień i robic drugi test albo jechac jutro do laboratorium i zrobic test z krwi,co mi radzicie? bo ja już zgłupiałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Ja proponuje jeśli nie chcesz czekać to zrób badanie krwi i bedziesz mieć pewność. Trzymam kciuki oby sie potwierdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym jak czytam te normy HCG to powinnam już miec na tyle wysokie zeby test był wyraźny,to moze jednak ten test jakiś dziwny a ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, jak chcesz doszczetnie zglupiec to poczekaj jeszcze tydzien albo i dwa :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheheheheheheheh no masz rację ,moze się zbiorę i jutro albo nawet dziś podjade do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak się rano da to chyba po południu już jest a jak bym pojechała po południu to jutro rano będa wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde muszę się wziąc za sprzątanie,kopnijcie mnie w dupe bo mi się nic nie chce,spac bym poszła 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- poczulas??? mam nadzieje ze zabolalo i juz biegasz po mieszkanku z sierka w reku, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, ja tez chce schudnac 6 kg. zawzielam sie, ale na diete nie przechode, wczoraj 50 dlugosci basenu. troche sie zasapalam:) mam nadzieje ze dam rade, nie obrzeram sie ani nic, ale wsciekla jestem jak nie mieszcze sie w ubrania, plakac mi sie chce i wogole. pogoda u mnei marna, a ja chyba dola lapie, nie wiem czemu, ostatnio tak ciagle, dosyc mam juz. ja tez przekasilabym cos, na razie kilka chipsow, oliwek kilka oscypka, na slone mnie wzielo, ale jak ty wspomnialas o slodkim, zaczelam sie zastanawiac;) zastanawiam, sie czy prze miesiac takiego intensywnego plywania, znaczy przez 3 tygodnie, bo tyle do wyjazdu do polski, cze schudne choc troche, bo ostatnio jak bylam, nikt sie nie cieszyl ze mnie widzi, tylko od razu ale ty przytylas. przykro sie robi, ale coz, moja wina. teraz bede intensywnie plywac, nie wiem czy to przeszkadza w staraniach czy nie, teraz to juz nie wiem czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zUZIU-KOPNIAK POMÓGŁ ;-) Gosiu- Ty się wzięłaś za odchudzanie,hmmm no to teraz napewno się okaze że jesteś w ciąży.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- napewno dasz rade! wazne ze sie nie glodzisz a zmniejszazs porcje i uprawiasz sport u nas baseny sa otwarte tylko do 18tej i to mnie wkurza bo mi to wogule nie pasuje a wode uwielbiam a ty na raz przeplyniesz 50 dlugosci??? kiedys przeplynelam 60 ale zaczelam od 5, potem 10,20 i 25 i czulam sie swietnie ale na raz nie dalabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeplynelam na raz, jakos nawet strasznei zmeczona nie bylam, tak mi sie chcialo, jak patrzylam na te wszystkie laski zgrabne lazace po basenie.myslicie ze codziennie to zdrowo na basen smigac, czy nie?? na razie tylk olekko mnie brzuch na @ pobolewa i to wszystko, nawet nie boli tylko po prostu cos czuje, jak na @. i poza tym nic, a zaczelo m nie po basenie, wiec moze jeszcze przyspiesze przyjscie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25-kasia
witajcie:) dziewczyny my tez pragniemy miec dzidizusia;) i kolchalismy sie z mężem wczoraj byl 14 dzien cyklu...ale sluzu plodnego praktycznie nie bylo...okres dostaje rożnie to 25 26 dni ale osttani byl 6 sierpnia i dostalam na 28:) dzis bola mie jescze janiki tz kluja :( doradzcie:)czy moglam wczorak zajsc w ciąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25-kasia
110581 ale jezeli nie mam juz sluzu plodnego?? to jest możliwosc ze zajde w ciąże...kurde juz mnie to przerasta mialam nadzieje ze znam swoje cialo a atu help;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wogole nie mialas czy to juz koncowka?? po owulascji przyjmuje sie ze 3-4 dni sa jeszcze plodne, nie wiem dokladnie czemu ale tak jest, i to nawet jak nie ma sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia25. Kazdy cykl jest inny i owulacja może sie tez troche przesunąć. Ból jajników tez jest objawem owulacji a z tym śluzem to różnie jest. Ja raz mam a raz nie mam. Niewiem od czego to zależy. Ale tak jak pisze 110581 przyjmuje sie ze jeszcze 3,4 dni po owulacji jako płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25-kasia
110581 tak mialam 2 dni temu tzn mialam w zcwartek i piatek i rano w sobote a wieczorem juz nie bylo i nie ma...ale mam bol jajnikow;( klucie:) ale to jutro sprobujemy bo slyszalam z elepiej sie przytulac co dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej, bo wtedy plemniki maja wicej czasu na regeneracje. a z tego co kiedys lekarz mi powiedziala to okolo 48godzin, zeby pelna dojrzalos osiagnac, ale moge sie mylic. co z tego ze tyle wiem, jak zama nie moge zajsc juz tak dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu: Jeśli można wiedziec to długo się starasz? Ja starałam sie prawie rok. Z perspektywy czasu warto było. Tobie też sie uda. Trzymam kciuki :) Pola: Ty to juz prawie wszytkie objawy masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - znikaj na ten tescik z krwi wreszcie :) Wtjasni sprawe raz na zawsze - nie bedziesz chodzic i sie zastanawiac a tylko (mam nadzieje) potwierdzisz to,co juz wszystkie wiemy :) I tak sie zacznie lawina wzrastajacych brzuszkow :) Pozdrowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie uda mi sie, za bardzo o tym mysle i sie przejmuje, moze juz coraz mniej, ale jednak siedzi to w glowie, i rozne mysli cie nachodza. no ale coz moja wlasna glupota. pola przestan tyle gadac i uswiadom sobie dziewczyno ze ty w ciazy jestes, i moge sie z toba zalozyc o co chcesz, a poza tym jak jutro zrobisz ranotest z pierwszego moczu to druga kreska bedzie juz tlusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×