Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Polu spoko:) ahhh amsz sliczna córeczkę;) buziaki dla niej:**** no ja też tępiara jestem tym bardzij ze nigdy w ciąży nie byłam..ty juz mozesz sobie cokolwiek porówniac;) zobaczymy do @ tydzień pozostaje..czekamy wytrwale...czy macie szanse miec bliżniaki...ja podobno mam duze szanse bo moja mama jest z blizniaków..z ciocią...wiec babunia mi mówi zebym jak coś to ona mi pokaże jak sie zajmowac dziecmi...hehehe ona zajmowlaa sie 46 lat temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia25-kasia-------> i ja nie pomogę:( po prostu nie znam się na tym:O Najgorsze jest to, ze jak pytałam koleżanek, które już są mamami czy czuły coś, tak intuicyjnie, że już są w ciąży, to każda mówi mi, że NIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabella
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Roswitha..........25............3miasto...........1..... . ...19.08.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......25.08.07 smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, bo w sumie to jak kazdy mam inaczej, czasem to wyglada jakym miala tylko takie plaminia, czasem taki jak to niektorzy mowia ze skrzepami. u mnie to tak dziwnie. mam na cos ochote do zjedzenia tylko nie wiem jescze na co:( cos dobrego. wczoraj myslalam ze mialam ochote na bulki takie z serem, ale jak mi zasmierdzialo to przeszlo wszystko od razu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIaPL
Gosia...ja nie chce nic mowic, ale na Twoim miejscu tak dla pewnosci - zrobilabym sobie tescik :) Tak - by sie upewnic i wiedziec, ze ta "dziwna" miesiaczka jest jak zwykla dziwna miesiaczka i te "checi" na rozne smaki tez tak bez przyczyny no i te zmieniajace sie "zachcianki" tez bez konkretnej przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u gory to ja oczywiscie :) Nie wiem czemu na pomaranczowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-Ola ma rację bo ja np.przy Milence miałam smaka na kawę ale jak ją zrobiłam to normalnie myslalam że będe wymiotowac,potem jak tylko czułam zapach kawy to się oddalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce nic mowic ale wydaje mi sie ze to podswiadomosc. berdziej reagujemy na najmniejsze zmiany. za mna tez cos chodzilo, wczoraj mialam smaka na kawalek czekolady, dzis na orzeszka, chociaz mam okres.oststnia @ tez bylo takie bardziej palmienie no ale gosiu- to ty zadecydujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jak to sie potoczy. ale to jest bardzo rzadki przypadek zeby okres wystepowal w czasi ciazy znaczy na poczatku, zdarza sie ale baaaardzo rzadko. nie wydaje mi sie zebym byla wlasnie takim przypadkie. czasem pierwszy dzien @ jest zawsze malutki, nie wiem, dostalam 1 wczesniej. mam nadzieje ze mi sie nie poprzestawialo nic. a tak na marginesie to ciagle sikam:) ale pije duzo wiec sikam:) moze zmierze temp jutro rano, albo dzis wieczorem czy spadla. wiecie co baby to maja okropnie, jak przyjmujemy nazwisko meza to tylko klopot,tyle papierow do zmienienia, wszedzie lazic zalatwiac, a faceci co, nic nei musza. nie sprawiedliwe, moglam zostac przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe kolezanki :-) Ja wlasnie wrocilam z miasta. Ale sie cieplo zrobilo. Musialam kupic prezenciki dla mojej chrzesnicy dzis ma 5 urodziny. Mam do was pytanie. Czy tez tak mialyscie?? Dzis jak juz wspominalam mam 26 dzien cyklu i pomimio ze nieraz pobolewa mnie brzuch to sluz mam nadal przezroczysty i wodnisty i musze nosic wkladke bo mi bielizna przesiaka. Do pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze to moze dzialac podswiadomosc. Tez tak mialam... wiecej siusiania, zmienne nastroje, niechec do kawy i brak \"smaku\" do fajeczki z rana :) A pozniej okazalo sie, ze to bardziej \"urojona\" byla. Ale mimo wszyatko lepiej sobie zrobic tescik... tak dla pewnosci :) Przynjamniej ja tak zrobilam... po co \"urajac\" sobie przez dluzej i sie zastanawiac.. :) Tak mamy niebiesko na bialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo dziewczyn ma tak jako objaw ciazy, ale nie przesadzam. zuzia masz racje, na pewno to bardzie podswiadomosc niz tam jakies cos. a jak ma sie @ to tez czestko ma sie zachcianki, ja czesto mam ochote naslodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- dla mnie zmiana nazwiska byla \"zeslaniem z Nieba\" bo panienskiego tu w DE nikt wymowic nie potrafi :D samo \"wski\" jest dla niemca trudne, ale co tam :P mimi- ja temperature chce zaczac mierzyc od dzis, rano mialam 36,5 a co do twojej temp. sie nie wypowiem bo ciemna jeszcze w tym jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - tempka przed @ jest zawsze na poziomie wyższym, ok. 37 stopni. Jeśli spadnie - to raczej znak, że @ nadchodzi. Jeśli będzie się utrzymywać przez cały cza a @ nie będzie - to teścik trzeba zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... ostatni dzien wprzed kilkoma dniami wolnego i juz sie leniwa w pracy zrobilam ;) Nie moge sie doczekac jutra rana...ruszamy w swiat :) Wiem, ze glupia jestem, ale z nudow ogladam...pierscionki zareczynowe :) Mam moje slonko, ale jeszcze nie jestesmy zareczeni. A i tak planujemy dzidzie :) Jak widac ze staran moze byc tak,ze bedziemy 10 latek po slubie i bez dzidzi... coz. zobaczymy :) Ja chce do domu!!!!!! buuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - to mamy dwa wspólne cele ;) Ja też chcę dzidzię!! I też chcę już do domu!! A tu trzeba siedzieć :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis do 17tej, buuuuhhhh :O potem na zakupy bo sie mezusiowi piwko skonczylo, hehhe, nie nie,m tok przy okazji tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
hej laseczki! kurde nie nadążam za Wami!!!! Tak to jest jak nie mam czasu na neta!!!! Ale czytam dzielnie wasze wpisy ;-) pewnie powiecie ze glupia jestem ale ... ide jutro do wróżki, dlaczego? Bo mam kilka nurtujących mnie spraw np. zapytam o to czy bede jeszcze raz mama i kiedy! Czy uda mi sie w tym cyklu (moze dowiem sie?) chce zapytac bo jak wiecie mam corke ale jestem tez po 2 poronieniach i cholernie sie boje ze jak mi sie uda to znow strace dzidzie, wiec lepiej nie byc wcale :-) dzis mam 9 d.c. - musze zbalamucic meza na staranka! to juz nie bawem! ;-) ;-) ;-) od jutra mierze tempke, zobaczymy kiedy bedzie spadek! ps napisze jak tam u wróżki (jest przed 80) a ktoras z Was byla???? aha, jak sie zaczernic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze ciekawa wrozek bylam, ale niestety nigdy nie ulozlo sie tak zebym poszla do jakiejs. jakby sie nadazyla okazja to poszlabym chetnie,tak dla sprobowania. przessadna tez nie jestem, ale co tam:) wiecie co ja tez chce isc do domu. albo gdzies gdzie moglabym pojsc spac, bo w domu remont i pieprznik ze hej, kuchnia cala w salonie, nie mozna gotoac ani jedzenia robic:( i dzis chyba pizza bedzie na obiad, odmrazana w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku. Zdążyłam obrać ziemniaczki i teraz mam chwilkę. No to Gosia ja zapraszam do siebie:) Co prawda kucharką nie jestem ale gulasz w domu mam i ogórkową. Ja tez do wróżki chętnie bym poszła ale ten mój to mi nie pozwoli. Stwierdził ze głupot mi nagada a ja jeszcze w to uwierzę i będę wracać do jej słów. Może coś w tym jest. Choć ciekawa jestem jak diabli co by mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he... Kiedys poszlam do wrozki... trafilam na prawdziwa wiedzme :) klela jak szewc, papierosy odpalala jeden od drugiego i generalnie patrzec na nia sie balam a juz w ogole cokolwiek sie odzywac :) Ale nie powiem...wywrozyla mi, ze z moim ex nie bede, ze poznam moje slonce (miala racje z wyjazdem za granice).... oby cala reszta tez sie ulozyla.. ale co do dzieci to dat choroba jasna nie podala...szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika....Twoj maz ma racje z tym,ze sie do slow wrozki wraca :) Swieta ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
nie, nie, nie jestem przesadna...ale tak jakos - kazdy kto byl (z tych co znam) to jakos wszystko z przeszlosci sprawdzilo - wiec czemu nie wierzyc w wywrozona przyszlosc? nie powiem boje sie jak cholera ze powie np zeby uwazac na tiry bo mnie trzepnie na ulicy czy tym podobne, ale jej powiem ze nie cchce wiedziec nic zlego! cche tylko zeby zobaczyla w tych swoich kartach czy bede miala jeszcze 2 dziecko, czy bede do konca mych dni z moim mezem (roznie bywa), czy .... roznie bywa.... sama kiedys wysmiewalam takie osoby, ale jak tu nie isc kiedy wsyztskim prawde mowi z przeszlosci ?????????? ... maz nie wie, ze ide... a po ma wiedziec! buzka ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika- dzieki!!! ja do wrozki bym nie poszla, co ma byc to bedzie a tak to bym sie tylko zamartwiala i dociekala DLACZEGO TAK MA BYC Roswitha- odezwij sie, co u ciebie??? jak tescik??? odezwe sie jutro z ranka, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×