Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

oj Pola bidulko nie stresuj sie...to są faceci...ja poprostu jak moj mąż mnie zdenerwuje...to sie smieje bo myśle sobie ze oni ciągle tacy dziecinny...no coż są inni od nas;P dziewczyny bardzo bym chciala być w ciąży...i wiecie co od wczoraj mam duzo sluzu gęstego białego tzn takiego kremowego..albo bardziej białego:) a w tamtym miesiacu wydaje sie mi ze przed okresem 6 dni miałam przeżroczysty taki ciagnący jak w dni płodne a teraz biały:P a wy jaki macie przed okresem? wiem z ekazda kobieta ma inny organizm...ale..:P aha i zawsze przed okresem ok tyg miałam chętke na słodycze ateraz brzoskiwnie i banany:P nie wiem cos sie mi odmienilo...pewnie sie nakręcam no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja stawiam że jesteś w ciąży,mogę sie założyc,ale fajowo!!!!!!!A ja Ci powiem że ja właśnie też taki biały śluz miałam i mam cały czas,przy córce też tak miałam także Kasieńko przygotuj sie na 2 kreseczki i idziesz w dół tabeleczki.Hehehehehe nawet mi sie zrymowało. Aha i chciałam powiedziec że narzekałam na to że mnie piersi nie bola,no to od wczoraj bolą.Już nie mogę sie doczekac poniedziałku,a w internecie to każdy kalkulator pokazuje mi inną datę porodu,ten na naszym bloogu też,no ale lekarz mi powie konkretnie. A gdzie podziała się nasz Gosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pola chciałabym zebyc miała racje...wierze w to..ale bedzie jak bedzie...:)tylko te piersi nie bola cały zcas..al ebola a najgorzej jest jak bigne ..i nigdy tak nie miałam:/ aha dziewczyny w piatek i w sobote wieczorem miałam 37,3 kreseczki...ale w niedziele juz nie mierzyłam...kurde nie wiem...jak cos to dipero jest 8 dni od przytulanek..wiec wątpie zeby byly juz objawy..no zobaczymy jescze 6 dni do @ale 3 majsie kciuczki.. Pola 3 maj sie ...mąż wroci to wymasuje..o ile mu dasz dotnąć hehe buzialki:* jade na budowe bo kierownik dzwonil ze cos tam maja problem na budowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Widze ze Twój mąż jest identyczny jak mój więc mogą sobie ręce podać. Ja mu z 10 razy powtarzam, on sie denerwuje ze ciągle mu powtarzam a finał finałów i tak zapomni. Kasia: Ja też miałam taki śluz przed ciążą ale nieraz zdaża mi sie też i przed okresem. Nie wiem od czego to zależy. Ale ja trzymam kciuki aby Tobe sie udało Louisa: mam nadzieje ze będą to skuteczne blokady :) Zmykam dalej do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja idę sprzątac,ale co się dzieje z Gosia,ona zawsze o tej porze już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie ten jest na bloogu i tam mi wychodzi 22 kwiecień a na innych póżnioej nawet 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - i tak pewnie wszystko okaże się w kwietniu :) Może dzidzia będzie chciała posiedzieć dłużej, a może nie :) Ale ten kalkulator jest chyba w miarę dokładny, koleżanka sprawdzała i tak też jej lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie ma mnie bo mam dzis wolne i zaraz sie szykuje, bo jedziemy do ikeikuchnie kupowac, w koncumoze sie cos ruszy z remontem, mi juz @ przeszla od 2 dni, i tylko brazowe plamki lekkie. ja mam zawsze krociutkie dzis u nas tak jakby swieto wiec nie bedzie mnie raczej caly dzien. weekend mi sie udal, wesolo bylo, goscie, poimprezowalismy poplilismy a dzis juz do porzadku dziennego przechodzimy a jutro do pracy:( odezwe sie wieczorkiem. usciski dla poli:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć @ jeszcze do mnie nie przyszła ale chyba przyjdzie jakoś na twarzy mnie wysypało jak ostatna naiwna w sobote zrobiłam test i oczywiście 1 krecha może za wcześnie ale jak by nie spojrzeć jest jedna Gosia mój mail to monika1_26@o2.pl wiem że któraś dawała już taki pomysł może napiszemy kilka słów o sobie nasze meile i takie ogólne informacje i poprosimy mike żeby umieściła je na blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Misia dobry pomysl z tymi informacjami na blogu. Ja juz mam @ 2 dzien ale mysle ze wrzesien bedzie owocny, chociaz obawiam sie ze mozemy z mezem nie w celowac w owulacje bo od 3 wrzesnia wyjezdza i bedzie przyjezdzal na weekendy tylko bedzie za malo przytulanek. Mam nadzieje ze ten wrzesien bedzie owocny dla nas wszystkich :-p Uzupelniona tabelka: STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... ........22.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a powiedz mi czy jakis tydzien od przytulanek miałas takie kłucie na wzgórzu łonowym? takie ciągniecie?? ni cały zcas..ale co jakiś moment:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... ........22.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....21.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04. Kasia25: Ja miałam takie kucie przy Natali :) Wiedz chyba ciąża :):):) Gosia udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA27 nakręcam sie coraz bardziej...ale to nie mam cały czas...dziewczyny i mam dziwne uczuicie suchosci w buzi..i taka gorycz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu- kochana zycze tobie i wszystkim dziewczynom ciazy z calego serca ale nie nakrecaj sie tak, lepiej sie mile zaskoczyc niz rozczarowac, to normalene ze szukasz objawow, ja w pierwszym cyklu tez mialam takie objawy i sie rozczarowalam- czego nikomu nie zycze. nie mysl o ciazy, zajmij sie czyms i bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia23 własnie ze caly zcas zajeta jestem, bo na budowie , to w biurze caly robota, pilnowanie budów, betonairni, ale bol piersi jest coraz silniejszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - trzymam mocno kciuki :D :D :D Kasia - za Ciebie też :) Niech się ten nasz dół w tabelce rozrasta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
no to mika trzyma nas w niepewnosci juz ponad pol gozinki ;-) nie chce Ci siusiu mikusiu ? :-) trzymam kciukaski za 2 kreseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika- napij sie wody albo herbaty i do kibelka kiedys ogladalam program (taki komiczny) i jedna babka test ciazowy miala zrobic i pila i pila..... kolezanka do niej, \"idz do toalety\" ona: \"nie moge, nie chce\" dalej pije kolezanka znow: \"idz do toalety zrob siusiu\" ona znow\" ale mi sie niechce\" na to kolezanka w nerwach : \"kobiety zawsze moga siusiu!!!!!\" hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
zuziu - ;-) moj maz tylko tyle - ja nic nie wiem o zadnej kobiecie, ja nic nie wiem ;-) i dowiesz sie prawdy??? powiedzial tylko zeby ta wrozka prawde przewidziala i zeby ten syn wyszedl - no okaze sie za 2 tygodnie :-) mikusia- no pisz, bylas juz w tym kibelu (tak mowi moja corcia - mamo ja chce do kibela ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska- moze zrobisz mi prezent urodzinowy, :D :D :D :D ja do meza mowilam ze jeszcze przed slubem moge zajsc, szansa jest ale bym sie cieszyla- bylabym w siodmym niebie :D nastepna @ mam dostac 18.09 a slub 10dni pozniej ale by sie dzialo :D (takie moje "male" marzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
zuzia - badz pozytwnie nastawiona :-) musi sie udac, musi!!!!! ;-0 a ja mam obawy ciekawe czy sie udalo! wczoraj 12 d.c tempka spadla na 36,4, dzis znow 36,4 i chyba musimy sie poprzytulac jeszcze bo jak jutro bedzie skok w gore tzn ze to juz po !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki na mnie juz czas, koniec pracy uwazajcie na siebie, nie stresujcie mika- dawaj wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku obiad gotuje. Głowa boli mnie dziś jak diabli, chyba z nerwów. Podświadomie już denerwuje się poniedziałkiem. Żal mi Natalii do żłobka oddawać. Z pracy nie dam rady sie zwolnic a z opiekunkami tak rożnie bywa wiec nie ma rady trzeba będzie sie przyzwyczaić. Mika23 :Trzymam kciuki z całych sił za dwie kreseczki. Cho namawiam na test rano bo wtedy wynik wiarygodny. Zuzia23: No to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci dwóch kreseczek na wrzesień. Byłby to chyba wtedy najpiękniejszy wrzesień dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika23: Skoro sie na jednym pojawiła druga kreseczka wiec szanse są. Dalej będę trzymać kciuki. Coś mi intuicja podpowiada ze chyba jednak ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - to pewnie ciąża :D Ale poczekaj do rana! Wtedy chyba jest najwyższe stężenie i należy robić test! Ale fajnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselkowa
najczesciej na opakowaniu testu pisze do ilu minut powinno sie czekac :) zycze Ci by to byla ciaza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×