Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Widze,że tu wszystkie wróżki,hihihihihi,no oby sie Wam sprawdziły Wasze wróżby ale jak się nie sprawdzą,to złożę skargę hehehehehehehehehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika dzieki, wlasnie wykonalam tel do meza i kazalam mu kupic;) dwa razy:):) bo w anglii 7 testow kosztuje okolo 23 funtow, raz kupilam, lipa wyszla z tego i wiecej nie kupowalam a widze w polsce taniej to bedzie mozna sobie poeksperymentowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia hehehehehehe no mam nadzieję ale ....................jak sie myli to...skarga na piśmie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co,piersi to powinny mnie już bolec,przy córce bolały i każda mówi że ją bolą zaraz na początku a mnie nie.......ja chcę bolące piersi hihihihihi.Mam dziś dobry humor,wiec jak komuś brakuje humorku to chętnie się podzielę. Roswitha a jak u Ciebie z tymi piersiami bo pisałaś coś że Cię pobolewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA o tym nie myśl nawet 🌻 lepiej zastanówmy sie jak możesz nas zarazić dużym grzuszkiem ❤️ wcześniej była mowa że zapoczątkujesz a my zaraz po Tobie więc pierwsza część planu jest wykonana czekam na drugą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi111
Hej dziewczyny. Ja tez chcialabym zajsc w ciaze. Jestem rok po slubie. Prawde mowiac nie jest to idealny czas na dziecko bo mieszkamy u moich rodzicow i ja nie mam pracy (bo nie moge znalezc), ale ostatnio odezwal sie do mnie instykt macierzynski. W mojej sytuacji trudno sie jest zdecydowac na dziecko i najlepszym rozwiazaniem bylaby wpadka. Ostatnio kochalam sie z mezem w dni plodne bez gumki ale nie do konca. Czy teaki sposob mozna zajsc?? Pare dni po baraszkowaniach pobolewal mnie brzuch i piersi, mam duzy apetyt co chwile jestem glodna i nieraz mnie odrzuca od zapachow. Poza tym pare dni temu zrobilo mi sie slabo albo jak zjem boli mnie zoladek. Czy to moga byc objawy ciazy?? Do konca tego tyg powinnam dosatc okres. Testunie chce narazie robic, bo nie chce sie rozczarowac. Cos dzis mnie brzuch pobolewa jakbym miala dostac @. Trzymajcie kciuki oby nie. Od paru dni mierze tez temp i rano mam 37,1/2 a wieczorem 37,5/6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika-no dzięki,ale szlag mnie trafi jak druga krecha się jednak nie pojawi,mężowi się oberwie,wrrrr a co,ktos musi byc winny hihihihihi, najśmieszniejsze jest to ze teściowa ma mi przywieśc test po pracy bo ma wpaśc na kawę,ale ja mam spoko teściową więc powiedziała że nie ma problemu tylko smiac się zaczęła,że babka w aptece pomyśli,że to dla niej. Więc chyba nie wytrzymam i zrobię go dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Dla pewności to ja bym do rana poczekała bo wtedy bardziej wiarygodny. Widze ze masz super teściową. Taka to rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Moja koleżanka mi powiedziała własnie (gadałyśmy przez telefon) że napewno w ciąży nie jestem bo ta druga kreska jest zawsze lekko widoczna pod światło.Co o tym myślicie?Kurna no pocieszyła mnie jak diabli,ale może ona ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi111
Widze , ze tu tak samo jest jak na pozostalych topikach. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - ciężko jest coś powiedzieć, bo niektóre nie miały w ogóle objawów ciążowych a były w ciąży,a inne wręcz odwrotnie - czuły mdłości, piersi rosły, bóle brzucha - a ciąży nie ma. Często same sobie wmawiamy objawy. Jedynym wyjsciem jest zrobienie testu. A podejście - że nie robisz bo się nei chcesz rozczarować - daleko nie prowadzi. Zrób test - będziesz wiedziała na czym stoisz. Organizm kobiety płata figle i często ciąża zdarza się w warunkach w których niby nie powina być. A jak ma idealne warunki to jakoś nie chce Fasolka się zadomowić :) Zrób test sobie. Inaczej mozemy gdybać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - moze to byc objaw ciazy, a ktory to twoj dzien cyklu?? rozne sa objawy, ale tez moze byc to objaw zblizajacej sie @. a czy w ciaze mozesz zajsc oczywiscie, jesli warunki psyjajace byly to tak. poza tym penis, przy podnieceniu rowniez wydziela plyn, robi sie wilgotny, i w tym plynie maga byc juz plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMI- NIE NO COS TY!! dloanczaj sie , wpisz sie do tabelki. w gronie zawsze razniej. co do temperatury, to trzeba dluzej i regularnie mierzyc kiedy spodziewasz sie @??? ja wlasnie takie objawy mialam miesiac temu, i niestety nic z tego nie wyszlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest na innych topikach? Nie wiem czy to moze byc ciąża czy nie,wydaje mi sie ze skoro masz miec pod koniec tygodnia @ to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ale to mioje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola- mimi chodzilo o to ze napisala a my nie zareagowalysmy! tez bym zle sie poczula, mam nadzieje ze sie nie pogniewala i zostanie z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nie zajarzyłam o co biega...... Mimi-przyłanczaj się do nas,wpisz się do tabelki i czekamy na wyniki testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wlasnie tak na innych topikach jest, mi sie zdarzylo to pare razy, ze pisze cos dolaczas sie i wszyscy fajnie cie witaja, a tak na prawde jest olewka. dlatego ciesze sie z tego topiku.:) chyba smutna lala niedlugo wraca? tyle teraz nas jest ze zapominam niektore osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - smutna sie lansuje nad morzem hihihi :)) Wraca z tego co mi wiadomo 27 sierpnia :) Bries - to trzymamy kciukasy za dwie grube krechy na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
;-) ja znow na chwilke! moze malo pisze ale kurde... czas mi nie zezwala na pisanie, patrzy mi tu na pisanie, kolezanka zaglada za ramienia co ja pisze, a ja nie hce zeby wiedziala ze planuje ta ciaze! ;-) jak sie uda to coz powiem ze mi sie wpadlo na wakacjach... kurde dzis 7 dc, mam nadzieje ze sie doczekam do 13, 14 d.c., tempke zaczne mierzyc kolo 11 dc i jak bedzie spadek dzien po tym jak to zrobimy to juz zaczne sie cieszyc ;-) ... trzymajta kciukaski - mam nadzieje ze zbalamuce mezulka! chce synusia a z wrozb wychodzi wlasnie synus! wiec moze to go przekona? (naprawde zarowno mnie jak i jemu 4 razy obraczka sie ruszala nad dlonia i to w tej samej kolejnosci!!!! wiec 1 poronienie to chlopak, 2 poronienie to dziewczynka, 3 raz kiwalo sie na dziewczynke - i mamy coreczke!!! i kiwa sie jeszcze 4 raz na syna i koniec, wiecej dzieci nie bede miec, i ja w to wierze :-) ) ;-) ps ale nas tu jest! witam nowe kolezanki i czekam na wiesci o pozytywnym tesciku od Poli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bries - znaczy wolisz żeby nie było ciąży? Ych.. to my tu mamy inne oczekiwania co do krech na teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myslalam, ze w sumie duzo facetow ma takie duze brzuszki. wiec moze kiedyc bedzie mozliwosc zeby oni sobie ponosili ciaze??:) o przypomnialo mi sie, ze snilo mi sie ze musze rano chociaz kromke chleba zjesc, przed wyjsciem do pracy, nie liczac co juz pisalam wczesniej, o jakis kotach psach i wogole dziwnych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska naucz mnie tej wrozby:):):):) wytlumacz, to ja sobie tez porobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
czas tabelke uaktualnic! STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.09.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 KIKA27............29..........Kraków..........3......... .....28.08.07 gusia26...........26.........Mazury...........3......... ...14.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....? kasia25-kasia.....25......MAŁopolskie......3............ ..02.09.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska - a co to za kiwanie się obrączki? ;) Jesczze nie słyszałam o czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×