Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

MIka23: Moim zdaniem małe stężenie hormonu. Wszystkie objawy wskazuje na ciąże. Sróbuj sie nie denerwować do rana i powtórz test. Ja przy Natalii miałam też niebiesko czerwone żyły. Wiec jest dobrze. Tylko sie nie zamartwiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - a dla swietego spokoju zrob bete z krwi :) Z tymi testami to roznie bywa. Jedne poklazuja szybko, inne wcale pomimo ciazy. Ale ja tam mysle ze to ciaza :) Nawet slaba druga kreska swiadczy o ciazy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika bedzie dobrz :-) trzymam kciuki!!! Moze masz za male stezenie i test nie wykazal. Zrob test rano. :-) Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
mikusia - kochana spokojnie, latwo mowic hehe, zrobilas jeden test-pojawila sie 2 kreseczke co prawda troche za pozno wiec logicznym jest ze na 2 tescie nic nie wyszlo bo wysiusialas juz bete, ktrora jeszcze ledwo co jest w Twoim organizmie, nie przejmuj sie, glowka do gory, idz spac, rano zmierz tempke a potem do kibela i testuj! jestem pozytywnej mysli ze Ci sie udalo! ;-) glowka do gory byle do jutra!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindoleum
mika to na 100% Ciąza GRATULEJSZYN! TAMTARARAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywaliło mi internet na cały dzień ale jestem!!! Mika-Kochana jak j asię cieszę,jeny Ty napewno jesteś w ciąży,mówie Ci to,za mało Hcg w moczu i dlatego wyszła słaba kreska,zobaczysz jutro rano będzie druga juz wyraźniejsza a przy córce też miałam zyły na piersiach także Mikuś zaraz rano zdawaj relacje Kochana,buziaki dla Ciebie,ale sie cieszę HURAAAAAAA!!!!!!!! Mimi za Ciebie trzymam kciukaski również!!!!!!!!!! Zuzia-skoro masz takie marzenia z bejbikiem to ja Ci go strasznie życzę właśnie we wrześniu.Cmok cmok cmok [serce[ [serce[ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ TO DLA WAS WSZYSTKICH Mikusia-nie mogę się doczekac rana.Czuję sie jakbym ja miała test robic.......... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isunia pora się zaczernic pomarańczko,hehehehehehehehe A gdzie chodzisz w Bielsku do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku-nie rzyjdziesz już dzisiaj do nas????????? SKODA :-( Dobra dziewczynki idę coś zjeśc i spac,bo Was nie ma to nie mam z kim tu pisac. Dobranoc,słodziutkich snów i Mikusia Tobie szczególnie spokojnej nocki i owocnych teścików z ranka!!!!!!!!Wielka buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie :D żyję choć padam na pysk... dopiero dotarłam do domu po całym dniu spędzonym w samochodzie... ufff... jutro obiecuje poczytać wszystko ale wiem że Poli należą się gratulacje tak:> bardzo się cieszę i GRATULUJE oczywiście:) lece spać... pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaksa
dziewczyny mam pytanie czy macie śluz przed @ czy słucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna- witaj !! wreszcie jestes!! stesknilwysmy sie za toba. opowiadaj jak bylo na urlopie Mikus- nie przejmuj sie wedlug mnie i tak jestes w ciazy, te objawy, zyly i brak @ TOZ TO JEST CIAZA NA 10000% jestem tego pewna zreszta nie tylko ja :D zrob test z krwi i bedziesz na 100% pewna jak dla mnie to mozesz zjechac do tabelki \"przyszlych mamusíek\"- TRZYMAM KCIUKI!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mika to jesteśmy w podobnej sytuacji do mnie też @ nie przyszła w sobote robiłam test i 1 krecha czymam kciuki za ciebie i za siebie ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25-kaisa
hello:) no to mi przeszły objawy wczorajsze..ale dzis mam nowe hehe tzn od wczoraj od 12 caly zcas chce sie mi pic zasycha mi w gardle;P kurde ejszce 4 dni:Paha mikus 3 mam kciuki:P bedzie dobrze..jest dobrze...zobaczysz bedzie dzidzi;) pozdrawiam:* miłego dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia: A dla nas musi byc szczęsliwy wrzesień. :) Zawsze mi sie marzyło rodzić w maju albo w czerwcu. Ciekawa jestem czy sie kiedyś spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre ze wzgledu na duzy brzuch, latem w takim upale chociaz przy tegorocznym lecie to byloby mi wszystko jedno :D wrzesien mosi byc owocny, MOSI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
mika - glowa go gory! okres sie spoznia 2 dni :-) mialas tak kiedys??? tempka jest obiecujaca! zrob ten test z krwi bo wszystkie zwariujemy! mozesz sie urwac sie z pracy? jakbys dzis zrobila bete pewnie dzis by byl wynik popolusniu !!!!! trzymam kciku za mike, misie, kike i smutną-lale!!!! polus- ja to roznie z tymi ginkami! jak bylam w ciazy to chodzilam do Walkowa ordynatora wojewodzkiego, teraz na cytologie poszlam na os. karpackie na kase chorych. jak zaciaze to pewnie znow do Walkowa! ;-) A Ty?????? ps dzis 14 d.c. znacie sie tak szczegolowo na tempce? bo mam maja watpliwosc : 10 d.c. - 36,5 11 d.c. - 36,5 sluz super plodny rozciagliwy, sliski, jak kurze jajo 12 d.c. - 36,4 seks sluz super plodny rozciagliwy, sliski, jak kurze jajo 13 d.c. - 36,4 sluz super plodny rozciagliwy, sliski, jak kurze jajo 14 d.c. - 36,5 sluz rozciagliwy ale juz zaczyna sie robic bialy wyglada to tak jakbym wpadala juz w 2 faze cyklu, ale jakos taki zbyt maly spadek przy owulacji (12,13 d.c.) i zbyt powoli zaczyna sie dzwigac do gory..... jak chcialam pare lat temu zaciazyc i mierzylam tempke to od razy mialam gwaltowny skok w dol zeby pozniej byl gwaltowny skok w gore... a teraz tak jakos ta tempka kolo siebie jest :-0 :-0 nadodatek chcialam sie kochac z mezem wczoraj a on ze jest po nocne i ze jest zmeczony a ze dorabia jeszcze to nadodatek musial leciec na fuche!!!! kurde dzis to juz chyba ostatni dzwonek na seks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnie sie chyba nie uda zaciazyc - tylko raz seks i ta tempka, ehhh :-0, no dobrze ze chociaz ten sluz byl jak powinien ;-) pozdrowionka iza mama 4 letniej zuzanki i 2 aniolkow przyjdz do mnie synusiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusiu a pamiętasz jak kilka dni temu było ze mną?że test wyszedł negatywny,potem za jakiś czas ledwo ledwo druga kreska i dopiero potem po kilku dniach druga wyraźna,Mikuś moim zdaniem to Ty jesteś w ciaży,jak masz możliwośc zrób test z krwi a jak nie to poczekaj 2 dni i zobaczysz ze wyjdą dwie kreski,ja jestem przekonana że jesteś w ciaży..........Całuski dla Ciebie :-) 👄 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ Smutna lala-WITAJJJJJJJ i opowiadaj jak było. Misia i Kasia-trzymam kciukaski,musi byc druga krecha,całusy. A ja się dobrze czuję,tylko dużo rzeczy mi sprawia przykrośc,wczoraj jechałam z meżem po auto i ja jechałam tym nowym do domu i to jest automat a ja pierwszy raz w zyciu prowadziłąm automata i on mi tłumaczył i ja nie zajarzyłam i zamiast dac bieg na drive to dałam na postojowe i nie wiedziałam czemu nie mogę ruszyc,zaraz się kapłam ale mąż od razu co ja to robie i coś tam i tak mi sie przykro zrobiło że szok no ale co tam chyba tak teraz reaguje. Isunia-ja chciałam iśc właśnie do Walków bo on jest bardzo fajny,badał mnie przed porodem dwa razy i uratował że nie urodziałam wcześniej,a teraz chodzę do dr Marka Stoleckiego,świetny lekarz,właśnie zapisana jestem na poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Pola nie znam tego twojego ginka a gdzie on przyjmuje??? a co myslisz o mojej tempce i sluzie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isuniu on przyjmuje w Polimedzie na Kustronia a teraz otworzył też swoja klinikę koło Cygańskiego Lasu-Supra med. Wiesz co do śłuzu i temperatury to ja się wogóle nie znam,w sumie starałam się teraz obserwowac śluz czy mam płodny i nie miałam a w ciążę zaszłam,nigdy nie sprawdzałam czy szyjka jest otwarta,a co do tempki to dziewczynki mi tu podpowiadały,tylko ja zaczęlam mierzyc od momentu przytulanek i cały czas miałam między 37,3 a 37,8. Mikusia-ma duze doświadczenie w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... ........22.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....21.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04. A tak wogóle to ciekawe co u Fressi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba jakaś szurnieta jestem nie bierze mnie jeszcze oglądanie ciuszków dziecięcych bo nie chce zapeszyć więc jakoś się powstrzymuje ale od odzieży ciążowej nie moge oderwać wzroku normalnie noszę spodnie więc jak widze spodnie ciążowe i koszulki to aż coś mi się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia każdy ma inna temperature ciała a ty jesteś na początku cyklu więc teraz bedziesz miała niska a potem się zwiększy nawet gdy bedziesz miała 36,8 to u ciebie bedzie to wzrost temp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×