Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

było na tle widno, że coś niecoś widziałam :D Ale jakby ktoś później miał pretensje, że są jakieś zacieki, to zawsze będę mogła zrzucić winę na pogodę ;) Przecież chciałam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, pa Szepcik ;) Nooo, nieznajoma, wiesz czym jest piekło wybrukowane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma, a Ty czego słuchasz? Podrzuć jakiegoś linka z ulubionym kawałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riders.... akurat na ten wieczór, super wybór, nieznajoma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc szepcie, dobrej zabawy jutro najcudniejsze kawalki mam na kompie w ktorym nie ma netu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma, bo to fajny zespół był. 4 babki plus facet na perkusji, byłam na ich koncercie i mimo złamanej nogi wywijałam takie hołubce na parkiecie, że chrystusie :D Niesamowicie energetyczna muza, chropawy wokal, mocny bas, no i saks. Akurat kawałek, do którego dałam linka to moim zdaniem, nie jest ich najlepszy utwór, ale innych nie mogę znaleźć. Bardzo fajnie śpiewała też basistka... Ja też się zmywam, miłego łikendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POsłuchajcie tego w ten burzowy wieczor: http://www.youtube.com/watch?v=nQkcscDjJHk Gdy slucham tego utwou to ogarnia mnie blogi spokój i dziala wyobraźnia- letni wieczor, w ogrodzie pachnacym maciejką:) (tak bylo o ogrodzie mojej babci:) ) Dziś bede z doskoku bo moja mlodzież wraca z wakacji- okupacja kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiadm w fotelu z kawą wieczorną...🌻🌻🌻 To kilka kwiatków w wazonie dla upiekszenia miejsca naszego...Zapadane wokół, tak więć nie skorzystamy z ogrodu...Jednak możemy posiedzieć w salonie, zapalić świce i włączyć muzykę...Jk Ktoś jest chętny, zapraszam ...:) Pozdrowienia i ucałowania dla Was Kochani...Dobrze, że nie osamotniliście topiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem tak zmęczona dniem weekendem...ale zadowolona :D Nogi ledwo noszą mnie ;) Kaca nawet nie miałam ;) :p a poza tym poznałam fantastycznych ludzi :) Wytańczyłam sie niesamowicie :D:D:D Dawno nie przetańczyłam całej nocy do rana...Wrócłam o 5.30 ;)...Ledwo żyłam...buty niosłam w ręku ale spiewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po południu pojechałam z chłopakami do Mc Donalds na kawę i lody oraz jedzonko dla Małego. Całkiem miło spedziliśmy czas, usmiałam się z Nich niesamowicie. Wracając dopadła nas burza. Zrobilismy licytację, kto wyjdzie otworzyc bramę :p...padło na mnie...;) męska solidarność ...I śpiewali piosenkę...\"Za oknem deszcz...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opóżnieniem, ale niestety nie miałam w sobotę dostepu do netu... Igi ❤️....Radości z dnia codziennego, uśmiechu bez końca i szczęścia, które ma różne oblicze. oraz realizacji najskrytszych marzeń życzy Szept 🌻kwiat]🌻 👄 Hm...zaintonuje Igi dla Ciebie [100 lat, 100 lat...niech żyje...] Ale wolelibyście, bym nie śpiewała (śpiewała ? ) :p Ciekawa jestem, jak odpocząłerś ? A reszta towarzystwa ? Kate 🖐️ Kariolka 🖐️ Nieznajoma 🖐️ Becia 🖐️ Aleksandra 🖐️ Nelka 🖐️ Vinga 🖐️ Jak kogoś pominęłam...przepraszam...Ale wszystkich ściskam cieplutko...i czekam na Was niecierpliwie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×