Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

no ja sie szybko podnosze;) wodke z czymkolwiek poprosze i nie daj Boze placzliwej muzyki bo sie rozkleje;) ach... oczywiscie praca;) jutro mi sie humor poprawi bo bryke nowa odbieram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🌻 ...........................wstawać śpiochy......kawa pachnie..............nie czujecie ?Aromat dookoła sie roznosi a tu pustka..;) Dziś bez słodkości.....dość tego łasuchowania...;):D MAm za to dużą ilość napojów i hektolitry wody... JaAkby ktos miał owoce, chętnie przyjmiemy :D 🌻🌻🌻 Tym miłym akcentem pora zacząć dzień :):):) ❤️...........tęskni mi się za Wami....Obudżcie sie już.....:D \"Jak dobrze wstać skoro świt...jutrzenki....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... zaspana lecz uśmiechnięta poję się kawą od rana. Za oknem tak pięknie, jeszcze nie za gorąco, ale słonecznie :). Miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku własnie zrobiłam świeżą pachnącą, sałatkę owocową. Smacznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy nigdy nie odmawiam, dziękuje... Co do wczorajszego dnia, no cóż, odespałam, a potem pojechałam z chłopakami podziwiać uzbrojenie naszego wojska :). Wieczorem miałam milutkie spotkanie ze znajomymi..... a rano trzeba wstać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wszystko fajne...tylko rano od nowa praca ;) A tak było miło ;) :) Ja nad wodą wczoraj spędziłam czas, a dziś czuję się jak wypluta po tym słońcu....:) Ale opalona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kawka pięknie pachnie. Fajnie, że się załapałam. Mam brzoskwinki jakby miał ktoś ochotę. Proszę się częstować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szecciku główka boli. :( Grill był wczoraj. :) A teraz jeszcze trzeba pracować. Koszmar. Dobrze, że jest chociaż kawa. :) Częstujcie się brzoskwinkami. Starczy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka...:) przykro mi, ale to przechodzi...Może kawa wspomoże choć trochę. Ale mam nadzieję, że grill był udany i warto było ? ;):p:p Jejku...dziś upalnie...wolałabym się wylegiwać w promieniach słońca......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie w gorący już poranek:) Becia fajnie ze jesteś. Szkoda,ze nie możesz wieczorami posluchać z nami muzyki:) Szeptaczku:)🌼, Wesoła Anka miło mi Cię poznać 🖐️ Wiecie ze za dwa dni znowu mamy wolne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igi 🌻...witaj miło. Jasne, że wiecie i już się doczekać nie możecie, prawda dziewczynki ? :) Macie jakieś plany na weekend ? Ja chyba będę odpoczywać....na rowerku...A trochę na czytaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja też :) oj jak mi się dzisiaj nie chciało wstać :D pomimo, że odpoczęłam trochę przez te 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra 🌻 :) Witamy...zapraszamy do kawy...Stawiam dzbanek świeżej....I dziewczyny owoce i sałtki owocowe zrobiły...W sam raz na dzisiejsze upały :) Ja nie mam nic dziś do jedzenia, ale przy obecnej temperaturze....pozostanę przy wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich przybyłych :), troszkę się zapracowałam:):):). ale robi się gorąco.... ufff dobrze, zę to tylko dwa dni i wolne... co do planów, to jak zwykle mnóstwo rzeczy sobie zaplanowałam, :)..... napewno duzo czasu spędzę na basenie i na czytaniu, no i zakupy szkolne chyba pora zacząć robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beciu...właśnie...czas na szkołe, zawsze odkładam na ostatnią godzinę a potem sie denerwuję, że kolejki...;) A to przez takich jak ja :p Co czytasz obecnie Beciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku czytam bardzo dużo i z różnych dziedzin :), co czytam teraz? sama zobacz: Karen Pryor: \"Najpierw wytresuj kurczaka\" Może uda mi się kogoś zachęcić podająć kilka cytatów z tej książki. : Osiem metod likwidowania zachowań niepożądanych: 1. Zastrzel bestię!. 2. Kara (stosowana przez większość ludzi z lubością, mimo niezwykle niskiej skuteczności). 3. Wzmocnienie negatywne (usuwanie uciążliwości z chwilą podjęcia przez obiekt zachowań pożądanych). 4. Zanikanie samoistne. 5. Wyuczenie zachowania wykluczającego. 6. Przypisanie zachowania do wskazówek. 7. Kształtowanie braku zachowania - wzmacnianie wszelkich zachowań i postaw, które nie są zachowaniem niepożądanym. 8. Zmiana motywacji (podstawowa i najbardziej delikatna ze wszystkich metod). 1-4 to metody negatywne 5-8 to metody, w stosowaniu których przewidziano użycie wzmocnienia pozytywnego Każda z metod znajduje swoje zastosowanie … …Nie jestem również w stanie stwierdzić z całą pewnością, który z podanych sposobów jest najskuteczniejszy w zwalczaniu konkretnych zachowań niepożądanych – to czytelnik jest trenerem i musi samodzielnie podjąć decyzję. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili, pora na małe co nieco: własnie przygotowałam sałatkę z pomidorów, papryki, szynki. sałaty lodowej, trochę sporo tego wyszło. Pomożecie mi zjeść? Zapraszam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu...tak jak ja...Obecnie na etapie książki \"W imię Boga\" o fundamentaliżmie w chrześcijaństwie, judaiżmie i islamie. Ciekawa pozycja. Ale lubię rozbieżność wśród książek, poprzez biografię, psychologię , historię i zwyczajną beletrystykę .. Ależ duchota...Dziewczyny, czyżbyście zasypiały w ten skwar ? Igi...gdzież się podziałeś ? :P Nawet na kawę nie wpadniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie faceta trudno skusić sałatką (lepsza by była goloneczka i piwo ;)), ale może.... Igi, pobudka:) No i jak sałatka, ja się najadłam, komu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam trudno skusić...., cieszę się, że mi się udało ;). Smacznego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia_ dziękuję:) bo ja jestm taki \"sałatkowy\". Lubie je wszelkiego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×