Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Witajcie 🖐️ Nieznajoma...🌻 częstuje się kawką...pychota...jak miło, że ktos pierwszy podjął sie zrobienia kawy :) Ja już w biegu...tak więć łapką macham do Was 🖐️ i napiszę juz z pracy...A Wy spijcie jeszcze śniąć pieknie...Cichutko odchodzę.... Nieznajoma miłego dzionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz drugi witam śpiochów :) Zimno jak cholera. Nie lubię tego. Aczkolwiek piekny poranny widok ukoił choc moja duszę. Słońce promieniami rozświetlało zieleń wokół. Mgła unosząca się nad łąką , parujący staw...Ech... Kawa podana, uśmiech na powiatanie i mogę zaczynac czwartkowy dzień :)....Czekam na wasza pobudkę... Rok szkolny za pasem...znowu sie zacznie...Ale jak wszystko tak i wakacje się niestety juz kończą... Miłego dnia Wszystkim kącikowym i nie tylko babeczkom :):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szepciku Gorąco wczoraj było. :D A dzisiaj kawka na dobry początek dnia. To lubię. :) U mnie też zimno. :( Nienawidzę tego. Radyjko gra, w pracy jeszcze cisza. Oby to nie była cisza przed burzą. Wczorajszy zapierdziel mi wystarczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Babolce :D niewyspana jakaś jestem ;) kawy mi trzeba:), co do spotkania, to mi bardziej pasuje ten 7 września, a to dlatego, że mój Stary wyjeżdża i przylatuje 8 , no i jak go nie będzie 7 to nie będzie mi truł, że za pózno wróciłam, albo, że za dużo wypiłam, albo ze go zdradziłam :D czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...pobudziły się dziołchy... Nelka🖐️ 🌻 Anuś 🖐️🌻 Neluś...działo się, działo...babki wczoraj szalały...ja sama myślałam, że topiki się pomnieszały mnie ;)...ale nie....to moje babeczki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka 🖐️ Bierzcie kawkę... Aleksandra plusa masz :) żonka z klasą :D A ja ze swoim drinka wczorja wypiłam i grzecznie poszłam spać...w nocy znowu księżyc pięknie świecił nad głową.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też je lubię Szept, ale jakoś niedobrze mi czesto po tych zupkach, nie wiem dlaczego, chyba za dużo chemii. Ja zamierzam kanapki jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :D :D :D U mnie chyba za niedługo będzie padać :( Jeszcze tylko godzinka i do domu :) Ale głodna już jestem :-O Aleksandra - będzie okazja do ćwiczeń na pozbycie się brzucha ;) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ja bym wolała 7.09 mojego też nie będzie,i też nie będzie truł :P a dla chętnych może być powtórka 14-tego ;) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Cynamon lubie, może być :D:D i dużo bogatych obcokrajowców tam łazi :P:D czyli ustalamy: 7 września, 18.30 termin ostateczny nie podlagający zmianie :D:D:D 14 moze być powtórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff...jestem... Mnie jest obojętne właściwie...może być 7. Tylko godzina troche póżnawa...Będę musiała jakoś wrócić. Propnuje 18. Anka, fajki kupiłam...miałam ochote zapalić ;)....i jutro mam babskie spotkanie z dziewczynami z pracy poprzedniej na piwko...I fajki sie przydadzą :) Nieznajoma...ja już bym poszła, mam dziś dosyć już...A głód i mnie doskwiera...dzis kapuśniak mam gotować..mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept, ja jak się sprężę to i na 17 zdążę, i wiecie co, tak sobie pomyślałam, że skoro nie damy rady o jednej godzinie wszystkie przyjechać, to może lepiej umówić sie już w miejscu docelowym bo tak : jak się umówimy w jakimś niealkoholowym miejscu, i któraś z nas dołączy dopiero na 19 na przykład, to będziemy musiały tam kiblować, i też nie będziemy wiedziały nawet czu jesteśmy wszystkie, bo którać może np przyjść pózniej, a nas już tam nie będzie więc myślę, że od razu w jakiejś knajpie, i o której która będzie mogła, to o tej dołączy dobrze myślę??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×