Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Gość szept wirtuaslności
Pobudka....Dzien dobry....Słonko za oknem :) http://pl.youtube.com/watch?v=wIzw5BOKVig Na rozbudzenie dla Was..Kawa w komplecie aromatyczna i mocna...aby dała siłę na cały dzień :) Nocą dziś wiele się działo, jak można przeczytać ;) Ale nie zabronione, oby nas nie przenieśli jedynie, a będzie oki :D:D Moi Kochani...obowiązki sobotnie czekają..ale pilnowac będę Kącika. Nawet pomyslałam, żęby wiecie co...pomalowac nasz Kącik trochę...Żeby zrobiło sie jeszcze piękniej..ale potrzebuję jakiegos projektu jak ma wyglądać... Kate , ty masz wenę twórczą do bizuterii, to może jakiegoś pomysła bys dała... Anka ❤️ Kate ❤️ Nieznajoma ❤️ Kariolka❤️ Julia❤️ Nelka ❤️ Alkesandra ❤️ Becia ❤️ Romeo.hm...nie wypada mi tu mazać serc i usteczek :p...zatem przyjmij ode mnie bukiet zebranego wrzosa :) 🌻🌻🌻 Do spisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szepciku i dla Ciebie kolorek ❤️ powinnam ruszyc tyłek na \"roboty\" ale mi się nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudnie a tu puchy...uuu porządkują się wszyscy ;) Stawiam obiadek, ugotowałam jak dla wojska...Kotleciki z piersi kurczaka z sere i ananasem, udka kurczaka w sosie śmietanowym, skryzdełka nadziewane mięsem mielonym z natką, bigosik swojski ;) pomidorówka z makaronem...i już ...Częstować się proszę :) Chłopaki dziś umówili się na mecza...więc trzeba cos było pzygotować :)..... Wczoraj byłam niepijąca, dziś chyba przejdziemy się pieszo...to i ja sobie drinka strzelę...a mam chęć :p No dobra...robię kawę...jak zapach dojdzie i do Was wpdajcie...tylko nic słodkiego nie mam. :( Zapomniałabym...byłam na zakupach. Kupiłam sobie spodnie dresowe fajowe na aerobic, koszulkę do komlepu, dziecku jakieś bluzy i koszulki. Nawet teściowej fajne spodnie dresowe kupiłam...nie jestem taka do końca niedobra synowa :P:P:p Mykam dalej się porządkować...ale nie chce mi się jak cholera ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wirtuaIności
denaturat może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i denaturat...ja pierdzielę... :):):) Kariolka...dawaj...zaraz coś naszykujemy...nie ANUŚ ;) było super...on owszem...ja nie piłam...ale też zadowolona...kaca nie było przynajmniej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolce wieczorową porą👄 Szepcie, toś mnie rozbroiła tymi gaciami dla teściówki, ja na jej miejscu wytatułowałabym na klacie imię swojej synowej forever! Stawiam gordona!!!! Pijmy za nasze zdrowie i zdrowie wow wszystkich teściówek bleee ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ciasto dorzucam na piknej tacy, uprzedzam, że sama robiłam, waniliowo-kawowe, smacznego i częstować się migiem proszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×