Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

no to musze znowu sie ustosunkowywac;) smiech - ja sie ciagle smieje:) no tak mam, nie lubie obciazac ludzi swoimi problemami, przez to ciagle wszsycy mysla ze ich nie mam, w sumie nie mam:):P;) smieszy mnie wszystko co smieszne u mnie byla mega ulewa, jest fajnie opchnelam dzis cala nadziewana czekolade;) czyli łasuch ze mnie:P linkow jeszcze nie przejrzalam:D ale muzyki to ja dziwacznej slucham:D pije biale wino:) no jednak po imprezce:) dobrej nocy:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, choć sennie i pochmurno to przecież może być pięknie :). Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) 🖐️ Mgliście i ponuro, nie nastraja optymistycznie. Ale my bedziemy pomimo wszystko sie usmiechać :D Z rana nie ma jak kubek parującej, aromatycznej kofeinki, co też czynię. W termosie ( dla spiochów) zostawiam kawę o mocy szatana) na piekne przebudzenie. A obok dla łasuchów ( oni już wiedzą ;)) drożdżzówki z serem i sliwką :) Miłego dnia w tej pogodzie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje panie widzę, że się tu troszkę działo wieczorem. Szampan, ciasteczka, muzyczka. 🌼 Aż szkoda, że nie mam neta w domu. :( Mogę tylko kilkać w pracy i to jak mam czas. Zaraz zrobię kawę to się przyłącze do was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka stoi. Proszę się częstować. Czujecie jaki piękny zapach? Mmmmmmm boski. :) Puk puk. Jest tu ktoś? Szepciku.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka 🌻 🖐️ Taaak, miałam ten sam problem do niedawna, choć tak do końca nie korzystam ze swojego łącza i komputera. :( Wiem, że wieczorami siedzi ogromna ilość ludz, można ciekawie spędzic czas, porozmawiać, pośmiać się. Ale cóż, mozna też nadrabiać w ciągu dnia, o ile czas w pracy na to pozwoli :p Wlej sobie kawki, świeżo parzona...i drożdzówa tak pieknie pachnie i kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egipcjanka malutka nawet nie wspominaj o słodkościach, jestem na diecie :( i mogę o nich tylko pomarzyć. A jak zacznę o tym myśleć to jeszcze pognam do sklepu na rogu kupić czekoladowego rogalika. :) Mam słabą wolę :( Kawka już stoi na stoliku. :) Szepciku jesteś A zbieramy się, zbieramy tylko jakoś tak powoli. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem...wczoraj z Igim słuchalisśmy muzyczki...było tak nastrojowo i miło :) Nawet Ktoś tajemniczy dołączył do nas :):) FAjnie, że topik ne zaginął, obawy były, ale już niepotrzebnie. Nelka, mam nadzieję, że choć w ciągu dnia dasz rade odwiedzać nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie luzik w pracy, więc będę zaglądać często. Chyba żeby coś się zmieniło. Muzyczki chętnie bym posłuchała ale nie mam głośników. :( Jak mnie nie ma długo na topiku to potem czytam wszystkie wpisy więc jestem na bieżąco. Uśmiałam się szczególnie z \"nowoczesnego pojazdu\" kariolki i dość ciekawego sposobu na warszawskie korki. Ja nie mam takich problemów. Mieszkam spory kawałek od stolicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kawa jest wyśmienita :), a drożdżówki..... też nie odmówię, co tam diety. Czuję, że potrzebuję sporej dawki cukru. Wczoraj miałam dużo pracy, a i po południu zajęć nie mało, więc trudno mi było pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_ witaj z rana. Kawka z rana jak śmietana. A ja muszę się trzymać diety. :( Śniadanko zjedzone. Teraz to już wafelki ryżowe chrupać będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, ale net w dostępie domowym posiadasz ? Ja wczoraj pojeżdziłam na rowerze trochę z synem, wieczorem zrobiłam sobie kafeteryjny wieczór....:):D Jak wróciłam na piętro, syn spał nie umyty na podłodze...ech, matko niedobra ;)...Ale troche brudu nikomu nie zaszkodzi :) Nelka, ja w pracy nie mam, więc tez nie korzystam, nadrabiam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie myślę o diecie, często zapominam o jedzeniu, więc dieta robi się sama:D wafelki ryżowe też lubię, mogę się poczęstować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net w domu posiadam, ale często okupowany przez moich chłopaków, a tak jakoś mi się porobiło, ze jak komp stacjonarny działa to na laptopie nie odbiera :(. Trzeba trochę czasu, żebu to przeanalizować. Ale czasem uda mi się pewnie dopchać do kompa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podobnie jak u mnie. Choć MM się wścieka, że przesiaduję czasami przed kompem, zamiast z Nim siedzieć....Cóż, polemizowałam bym tutaj....ale po co ;) :p Moja dieta...wczoraj owoce i jogurt......dziś..........słodka bułka :p A co tam.....Jaki sens, jak w sobotę nadrobię na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstujcie się kobietki. Mam cały zapas, żeby mnie nic innego nie kusiło. Jogurcik też bym chętnie zjadła ale nie mogę. Alergia. :( Za to opycham się owocami i warzywami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jestem też z wawy, mogę się do was \"zapisać\"? No i troszkę po trzydziestce też jestem :) i za kilka dni urodzinki :(:( znowu o rok starsza, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelciu, to masz tak jak ja, zadnego nabiału, a szkoda, bo lubie.... Witaj Aleksanda, zapraszamy, czyzby kolejny lew do kolekcji? :) MOje urodziny kiz za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamiętaj Szepciku, ze kawa wypłukuje to i tamto ;) i trzeba uzupełniać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra 🌻 witaj w gronie warszawiaków ale nie tylko :) Widzę, że kolejny lew....no proszę...w takim razie zapraszamy do przyłączenia się w imprezce ogólnourodzinowej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze gdzie się nie odwrócę jak nie alergia to lwy mnie otaczają. :) :) :) Moja mama to lew i w dodatku alergiczka. Więc mam to po niej. Fajny prezencik. Taki porządny, na całe życie. :) :) :) Innych już nie musi mi dawać. :) hihihih :) A propo prezentu właśnie niedługo ma urodżinki. Macie jakieś pomysły? Dodam, że nie lubi ciętych kwiatów więc odpadają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelciu, taki alergiczny lew napewno potrzebuje specjalnych kosmetyków ;), pomyśl o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka>>moeże jakiś ciuszek, albo coś z bizuterii, jeśli lubi...jakaś książka, płyta z ulubionym artystą...jeśli nie cięte, to może doniczkowy kwiat ;) Możliwości wiele...cięzko określić, nie wiem co lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, pora wziąć się ostro do pracy, zajrzę później, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Szepciku mojemu lewkowi trudno dogodzić. To takie wybredne zwierze. :) Za biżuterią nie przepada, ubranko jest najlepsze jak sama sobie kupi, książka - brak czasu i chęci (w przeciwieństwie do mnie - mam to chyba po tacie), i nie ma takich ulubionych artystów (słucha wszystkiego po troch - to mam po niej). Chyba na bezczelnego zapytam co by chciała dostać. Kupie. I ona będzie zadowolona i ja. Najgorzej jak mi powie żebym nic nie kupowała. :( No bo ja ją kocham i chce jej coś dać w tym dniu. Eh życie jest do bani. :( Idę zapalić. Wkurzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×