Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Igi...mnie remonty jak dotąd omijają, ponieważ jeżdzę z dworca Ochota. Chyba, że gdzieś jade po pracy, wtedy klnę \"hm hm\" jak mogę, bo korki nie dla mnie...Nerwowośc mnie dopada...a czasami i głupkowaty śmiech z byle powodu....... ale to stresior wychodzi ze mnie wtedy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...zaplam świeczki...zrobi się nastrojowo.............Uwielbiam światło ognia..... A może posłuchamy czegoś? Czy ktoś zapoda jakiś kawałek ? Igi...masz coś ciekawego do słuchu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma sporo muzyki:) Moze być \"Keep on Lovin\' You\" -Reo Speedwagon albo Lara Fabian -Adagio, Może masz jakieś życzenie-jeśli mam w swoich zbiorach to poszukam:) A blask świec...fajnie odbija się w oczach....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igi...posłucham co puścisz...zobaczę przy okazji czego słuchasz..Tak jakoś nastrojow sie zrobiło......:):) Dziewczyny...gdzie się podziałyście ?...Może choć na troche zajrzycie.....czekamy z herbatką... A propo, Igi...herbata z cytrynąmoże być...bo moja kawa sie skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jak :) Z góry dziekuje. Wieczorem herbatka z cytryną zawsze mnie wprowadza w dobry nastrój. Taki leniwy:) sam niewiem czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam poznać ludzi. Bywałam na topikach, gdzie wszyscy się juz świetnie znają. Ciężko czasem się wkręcić. Odkąd zmieniłam pracę i mam możliwość wejść czasem (czasem to dość często ;), pomyslałam, że może założę coś własnego...choć nie liczyłam na odzew...:) Jak się okazało, to teraz mam problemy, żeby wejśc wieczorkiem...:( kiedy siedzi dośc duzo osób....Ale :) udało mi się dziś. Nie liczyłam, iz odpali...:D:D Jak sie nie cieszyć....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara świetnie podtrzymuje nastrój....Wiesz...chyba tego mi dzis było potrzeba :)......Cóz mogę napisać....ot tak zwyczajnie dziekuję... A płomień świecy miga na ścianie, poruszając cienie i wyobrażnię....Pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się intymnie zrobiło, Szepcie i Ignisie, że aż trudno się wkręcić na herbatkę z cynamonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę zasłuchana...I dobrze mi z tym Igi....:) Jeśli nie masz nic przeciwko, stawiam kieliszki i szampana...za odzycie topiku i...nowe znajomości :) 🌻 I muzykę....bo czym by bez niej był ten świat......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate.....zapraszamy....kieliszek i dla Ciebie. A herbatki zaparzyłam cały dzbanek....Tak więc nalewam...napoje :) Igi dba dzis o nastrój muyzczny...ukłon w Twoja stronę Igi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuję:) Ale to tylko takie moje muzyczne wybory.....Choc slucham rocka ale wlasnie wieczorem czasem wlaczam cos takiego....Witaj Kate:) Szampan no prosze:) Jesteś fajna gospodynia tego topiku Szeptaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept, a jak (!) smakuje herbata z rozmiażdżonym jądrem pestki brzoskwini, to tylko Rosjanie wiedzą ;) REWELACJA! Witaj, Ignis - to od Suzuki? ;) Muszę trochę podłubać w papierach, życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ode mnie w takim razie wieczorową porą...ale nie brunet...;_ http://www.wrzuta.pl/audio/qont6d6EsD/002_led_zeppelin_-_stairway_to_heaven Kate, zrobię sobie tuż przed snem...Ile tego cynamonu ? No cóz, kiedy praca wzywa, nie ma siły....Miłego wieczroku Kate :) 🌻 Igi...staram się...ale na efekty jeszcze poczekamy trochę...;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Szeptaczku jesteś zbyt skromna:) Zepelini...:) ech....Czy jesteś z tych nielicznych kobiet co sluchaja takiego starego dobrego rocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Szeptaczku , ja jestem straszny łasuch:) masz moze jakieś ciasto do tej herbaty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi...wydało się :D:D....mam jedynie herbatniki w czekoladzie...pychota...bardzo je lubię, ale że trzymam sie diety (taaa, jasne...dieta) to nie częstowałam, aby siebie nie kusić... Egoizm przemawiał, ale już częstuję... wcinaj Igi :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×