Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Mniam:) Tego mi było trzeba , herbatniczków. Chyle czoło przed Toba Szeptaczku . Bardzo to uprzejmie z Twojej strony:) A tak w ogole to pieczesz ciasta w domu? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Wyprzedziłaś mnie z Purplami.Kurcze jestes super rockową dziewczyną!!!.Jeszcze jak mi powiesz ze jeździsz na motocyklu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście....był czas eksperymentów, wielkiej fascynaci kuchnią...Chłopcy byli zadowoleni...Ja też. Potem jednak przystopowałam. teraz wracam do eksperymentów raz w tygodniu, czasem raz na miesiąc , ku ich uciesze, rzecz jasna :) Nadrabiam, kiedy jestem teraz w weekendy w domu.I musze się przyznać...Kocham ciasta z owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee, ale nie powiem bym kiedyś nie próbowała...Fajna sprawa... Ale obecnie, nie korzystam, bo nie mam sposobności :) Muzyka nas zbliżyła :p... Igi...miły wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miły wieczór:) Ciasta np. truskawkami a teraz ze śliwkami :) To jesteś wzorową pania domu.... Mam sporo dobrej muzyki w swojej kolekcji....I jestem pod wrażeniem Twojego gustu muzycznego Naprawdę teraz nieczesto spotyka sie panie o takich zainteresowaniach. Maz też slucha tego co Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeptaczku jesteś wspaniała -VAN Morrison:) klasyka. Piotr Kaczkowski w radiowej trojce często go puszczal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten opis w stopce?? Przeslę Ci jutro coś muzycznego na maila tylko musze poszperać w swoich zasobach Dziekuję Ci za tego Morrisona.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajduję ciekawe teksty, cytaty...używam czasem w stopce w związku z tym co przeżywam, czego pragnę tudzież co dzieje się z moim udziałem....Zależy... Za meila dziekuje z góry...To miłe :) Znasz już częściowo mój gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prosze już to robię.... I nie uwierzysz ja naprawdę lubię szampana.Nietypowe prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję Wam za tę muzykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję Wam za tę muzykę
🌼 🌼 🌼 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również...Mój ulubiony alkochol, tuż po ginie...ale na dziś pasował zdecydowanie szampan :) Tak, nawet nie przypuszczałam...Dobrze, że dotrzymujesz mi towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję Wam za tę muzykę
Prawda, bardzo piękny wieczór :) Dzięki wam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję Wam za tę muzykę
i za zaproszenie Na pewno skorzystam :) Taki sympatyczny topik :) Bez żadnych złośliwości Miło się was czyta :) i słucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję Wam za tę muzykę
jak najbardziej -ej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli moge odpowiedzieć za nas obojga i nie tylko bo inne panie tez tu pisża: jesteśmy dorosłymi ludźmi ktorzy wiedzą do czego służy net dla normalnych ludzi. A poza tym ja generalnie jestem pozytywnie nastawiony do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeptaczku no wiesz mnie zawsze dawanie sprawiało wiecej przyjemności niz branie....i tak jest nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igi...miałes prawo powiedziec za nas...mamy te same nastawienie :D:D Dzis już dziekując za udany i przyjemny wieczór żegnam się z Wami. Życzę spokojnej nocy i pieknych snów.....😴 🖐️ Ah...Jutro o poranku kawa..zaproszam....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję Wam za tę muzykę
i za ciepłe przyjęcie :) Jutro też tu zajrzę :) Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×