Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Nelka 🌻 masz ode mnie na pocieszenie...moje w końcu grudnia dopiero..ale + jest, że jeszcze o ten czas jesteśmy wciąż młodsze o rok...W Twoim wieku nie robi jeszcze różnicy ;)... ale będziemy sie bawić u innych, więc uśmiechnij sie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie się co martwić, będziemy się bawić przez okrągły rok, przecież każdy pretekst jest dobry... A teraz, może tak mała czarna? Cop Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybciutko bo jestem zapracowany: Becia_no jasne ze razem robimy imprę. 🌼 dla was szanowne panie Szeptaczku - a W Twoim wieku rok robi roznice? .Sądzę zę nie bo jesteś młoda.....:)Pozdrawiam . Zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa podana, bardzo prosze, czujesz ten rozchodzący się aromat.... A może kawałeczek czekolady, skusisz się? To jest rozkosz...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu...jest wyborna :)...jedną kosteczka nie pogardzę, a a hormon szczęścia się podniesie ;) Dziekuję. Ignis, o wieku nie będziemy dysputować przecież ;) :P Miło mi, że dołączysz do naszego grona imprezowiczów :D Zaszczycisz nasze babskie grono :) Teraz już Ci nie przeszkadzam pracować, jeśli masz wenę...:) A zapewne tak jest :D Miłego popołudnia Ci życzę, licząc, że jeszcze do nas zajrzysz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawkę już popijam. :) Ale za czekoladkę dziękuję. Jestem na diecie bo trzeba troszkę schudnąć. :( Ignis_j - fajnie, że mamy choć jednego faceta w naszym gronie. Pracuj, pracuj. Pracą ludzie się bogacą. :) I zaglądaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka...ja też , choć czasem się kusze na cos niewielkiego. W moim przypadku, spadek wagi dość szybko mastępuje. Z czego oczywiście się cieszę. W weekend mam wesele, chciałabym deko zrzucić, tak więc owoce i naturlane jogurty + kawa zastepują wszelkie posiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze topic odzyl. Juz myslalam, ze wszyscy wyjechaliscie na dlugo oczekiwane urlopy ;) A co do imprez - to kiedys z paczka przyjaciol urzadzalismy sobie Sylwestra w gorach. Co 2 miesiace, przez caly rok. Najpiekniejszy Sylwester byl w maju, chodzilismy sobie pol goli po gorach i bylo bosko ;) Moze wiec urzadzimy sobie wspolne urodziny we wrzesniu, nawet jesli nie kazdy urodzil sie w tym miesiacu? :) pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sympatyczne kusicielki ;) zajrzałem do was wcześniej:) Szeptaczku wesele w weekend to dobra okazja na oderwanie sie od codzienności. Poza tym jeśli lubisz tańczyć....(chyba nie ma pań ktore by nielubiły - przynajmniej ja takich nie znam. I poźniej wpadnę na wieczorną herbatkę w milym towarzystwie jeśli któraś z was będzie miała czas na neta. Szeptaczku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate1>> witaj w naszych skromnych progach Kącika 🌻 Jeśli wszyscy wyrażą poparcie, to jestem również za :) Wrzesień jest pięknym miesiącem. Jeszcze ciepłym ale już nie letnim. Wieczory skłaniają do wieczornych posiadówek z grzańcem tudziez innym napojem wyskokowym ;) W takim razie jako gospodarz poproszę Cię o małą wizytówkę swojej osoby :) Nasze są kilka postów wcześniej. Pozdrawiam 🌻 I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igi (hm...nie masz nic przeciwko skrótkowi ?) tak, uwielbiam tanczyć, rzeczywiście jak większa część płci naszej. Mam ochote zaszaleć, choć nie znam praktycznie nikogo. No młodych, rodziców, a siostra młodej jest moją przyjaciłką. Ale zarówno jest świadkową, tak więc nie spędzimy za wiele czasu ;) Powiadasz o wieczornej herbatce...No cóż, jestem chętna..przygotuję z cytrynka, jesli lubisz...Diewczyny, będę też miała jakąś smakową, np.zurawinową :) mniam, pyszna jest na wieczory...Tak więc do spisania...wieczorkiem. A teraz szklankę wody zaproponowac moge ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się teraz pożegnać z Wami, co nie znaczy, że mnie już nie będzie. Wieczorkiem bedę. Pod warunkiem, że nie będzie kolejki na komputer ;) 🌻 ......jak nazbiera świeżych wstawimy do wazonu, bedą nam roznosiły piękny zapach...jeszcze lata wciąż...:) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szepcie :) Witalam sie z Wami ciut wczesniej, ale wtedy forum spalo, stad moj poprzedni post. Jestem tuz po trzydziestce i zajmuje sie malarstwem, sztuka uzytkowa i buzuteria hand made. Lubie ladna polszczyzne (w ciagu dnia jednak pisze bez znakow diaktrycznych, wiec prosze o wybaczenie - kwestia platformy, niestety ;)), interesuje sie polityka, bardzo lubie czytac. To tyle, na dobry poczatek :) Komu kawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate>> wypiję podgrzewaną jak wrócę ;)...chyba, że ktos zrobi świeżej :) Miło, że jestes z nami :D zaglądaj częściej, jeśli znajdziesz czas... Może wieczorkiem zajrzysz...zapytam o biżuterię :) Teraz już 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się z popołudniową kawą cały dzien przekładałam dokumenty i nawet na przyjemności czasu nie było:O muszę poczytać o czym się tu gada:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kariolka :) Ja spadam, trzecia kawa mnie wreszcie troche pobudzila. Zajrze wieczorkiem. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja powinnam sie przedstawic:) ja jestem z drugiej strony Wisly czyli Ursynow. tu mieszkam i pracuje do pracy mam bardzo blisko wiec nie ma zadnych \"skoków w bok\" polskich znaków często nie używam bo mój komputer dość skomplikowany jest w użyciu;) w domu mam rownowage bab i chłopów co i tak nie sprzyja porządkowi;) a i jestem wodnikiem:) a co do spotow to staram sie probowac wszystkiego:) najchetniej bym zrobila licencje pilota samolotu;) a jak wygram milion w totka to zrobie licencje smiglowca bo latwiej tym zaparkowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariolka - śmigłowiec to niezła opcja, biorąc pod uwagę te niesamowite korki w Warszawie. Napewno szybciej dorobisz się tego wynalazku, niż nasze miasto obwodnicy i kilku nowych dróg ;) A teraz z innej beczki - co Was rozśmiesza? wywołuje uśmiech albo niepohamowany chichot? bardzo lubię ludzi, którzy mają w sobie taką dzięcięcą radość i nie przejmują się schematami zachowania i myślenia. Dziś na przykład widziałam młodą mamę z wózkiem, która na całe gardło śpiewała swojemu maluchowi \"Bóg sie rooooodzi, moc truuuuuchleeejeee!\". Mam nadzieję, że nie była szalona, tylko po prostu szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam Cie Szeptaczku:) Ja trochę jeszcze popracowalem , ale juz moge z wami poklikac towarzysko:) A jaki masz net? Bezprzewodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka >> witaj w kąciku:)...I wizytówkę nawet przedstawiłas swoją ;) Tak więc zapraszamy na pogaduchy :) Duchota minęła, ale deszczu ani kropli...Ale dobra pogoda na spacer wieczorny...Choć ja juz nie mam siły. Jeżdziłam rowerkiem, teraz popiszę trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wiatraczek Ci szwankuje w kompie i zasilacz sie przegrzewa.Moze to byc jedna z przyczyn takiego wyłączania sie.Ja dziś nie jeździlem. JaK dojechalaś do domu , bo ja przyznam juz mam dośc tych remontów. A duszno dziś okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, docztałam Twój ostatni post o śmiechu...Niezły :D Spontanicznośc nade wszystko. Proste sytuacje potrafią mnie rozbawić do łez. Sytuacja przedstawiona przez Ciebie musiała być komiczna. Nieszablonowe podejście wg mnie jest podstawą. Inaczej człowiek popada w ramki, w których wytyczne z czego winno lub nie wypada się śmiać, ograniczają go. A tak wolna droga :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×