Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

no fakt, whispers tam nie ma, ale na któryms topiku gdzie razem się udzielałyśmy widziałam whispers i to było jeszcze przed tym jak sie we trzy skumałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bom dopiero przyszła a wy tu o gotowaniu i ploteczki schodzimy z głównego tematu obawiam sie o nasz zespół chyba musimy ogłosić casting do naszego zespołu,bo nam sie rozpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no magik już sobie daaaaaawno poszedł w pizdziet menżczyźni nas opuscili ino kobitki same zostały a moze by tak założyc kabaret (czy jak tam to się nazywa )na wzór mulę róż i będziemy tańczyć kankana i takie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaaaaaa to ja nie mogę tańczyc toples bo sobie szybki w okularach cycochami powybijam:O ech, to się kabaretki zmarnują.... chociaż musze się nad tym zastanowić bo te laski od kankana mają takie fajne kiecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
nie tańczyło się topless, lecz bez majtek. Dlatego spódnice miały tyle falban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwetz już zapomniałaś ,że uwielbiam gotować ale amator ze mnie,na prowadzenie restauracji raczej sie nie łapoę ale kiedyś robiłam biznes plan dla pizzerni pizzernia z występami topless? co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Nawet w Mulin Rouge nie tańczono nago. Dbała o to tzw. tajna policja. Dopiero potem wprowadzono modyfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Kankan pochodzi z operetki Jaquesa Offenbacha - "Orfeusz w piekle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ty pomarańczko piszesz o prawdziwym moulin rouge czy o tym miusicalu który leciał kiedys tam w TV? Bo mnie się wydaje ze qwertz chodzi o miusical i tam rzeczywiście dziewczyny były toples w jakiejś tam scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
A prawidłowy kankan to to: http://www.youtube.com/watch?v=9uzfTuesirw Zwróccie uwagę, że góra sukni jest zakryta. Cała sztuka tego tańca polegała na tym, żeby tak operować falbaniastą spódnicą, by panowie nic nie widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Tylko wyjaśnię. qwertz-zapewne masz na myśli film "Mulin Rouge" z Nicolle Kidman w roli głównej. Jest to niestety-literacka i filmowa interpretacja tamtych czasów-czyli Paryża XIX w. Książkę polecam. Jest lepsza od filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Kulaj-uwierz. Operowanie taką spódnicą bez majtek-jest nie lada sztuką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Autorem jest La Mure Pierre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Ten sam, co napisał "Miłość niejedno ma imię" i "Prywatne życie Mony Lisy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×