Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość cancan
Też powiem dobranoc :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boże! widze ze wróciliśmy do punktu wyjscia i temacik nam schodzi na tematy serduchowe. Moim serduchem na szczęscie nic nie targa:) Siedzi sobie spokojniutkie(no moze nie do końca) Jak mi się nie chce iść (jechać) do szkoły to ło matko 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisaliście że mam wpadać, wię o to i jestem ;) więc co tu pisać... odnośnie picia to: wiecie ja kiedys wypiłam o wiele za dużo tekili z limonkami, była super impreza, byłam ponoć milutka ;) ale później długo chorowałam... teraz juz tekili do ust nie biorę hehehe ulubiony alkohol....no cóż... wściekły pies-wódka z soiem malinowym, lub drink z wina- polowa kieliszka wina, 2 połowa tonicu i plasterek cytryny....pycha wchodzi hehehe co do przyjaciela to.....niech mnie ktos przytuli :( karakany kochane przygarnijcie mnie i mocno przytulcie, bo problemy są jak w życiu, raz większe raz mniejsze..teraz wieksze :( buziaki jonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonia przytulam mocniutko:) co wam się tak ostatnio wszystko pierdzieli, hę? same doły lapiecie... Własnie mam trzygodzinne okienko i lecę na wf. jak mi się nic nie chceeeeee. jezeli chodzi o mój ulubiony napoj % to jest to malibu z mlekiem i bitą smietaną, ale teraz nawet nie chciałabym tego wąchać:O u was tez jest tak zimno? idę sobie normalnie ulicą i widzę swój oddech:O Trzeba będzie wyciągnąc kufajke z szafy, jeszcze tylko szalik rękawiczki śnieg i pelnia szczęścia:classic_cool: Ale dziś bredzę, nie chce mi się skupiać nad tym co pisze, w ogole nic mi się nie chceeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Nie biadolić miłe Panie :) Życie jest ok. Tylko czasami daje nam w kość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Kulaj-to o miłych paniach było też i do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam qwertz 🖐️ juz myslalam, ze jak nie spozniona, to za wczesnie wpadam :D ale teraz chyba celnelam :D jonia zazwyczaj prowadzi monolog rano i w poludnie :D a ja w nocy i nad ranem :D tak czy siak nasz topic zyje przez cala dobe :D brzmi optymistycznie, nie? can - nie wszyscy lapia dola :) ja mam bardzo dobry humor.. wbrew wszystkiemu i mimo wszystko.. mialam chwilo zalamanie, ale mi sie znudzilo ;) tnz nie lubie chodzic smutna i myslec o problemach :) nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.. i tego sie trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno juz mi nie jest :) ale za to w pracy mam masakre :O zanim sie rozgrzeje to fajrant :D i tak w kolko :) na szczescie w domu kaloryfery grzeja ile fabryka pozwala :D a tam u Ciebie zimno takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze uciekac.. :O czemu ja mam tak malo zycia w zyciu??? do uslyszenia pozniej, moze mi sie uda Was spotkac :) co robicie kolo 2-3 w nocy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po raz pierwszy w zyciu chcialam zemdleć rażona piłką 😭 nienawidze wf, nienawidze siatki, nienawidzę tych dziołch rzucających się jak pchły po majtach za piłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to też;) nienawidzę takich gier zespołowych, nigdy nie zrozumiem sportowców:O no ale zmienmy temat qwertz oglądałas ostatnio jakiś fajny film? a moze widziałaś \"Ratatuj\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Jeszcze tylko jutro i mam ochotę zrobić sobie wolne do niedzieli uffff Jonia---przytulam mocno :) Ale ja też chcę tulu-tulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Może być i gili gili :),ale tulu tulu też :) A co Ty nie potrzebujesz tulu tulu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Za to ja jestem :) Wiem,wiem.Substytut. Ale zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-pozory mylą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
A widzisz,co mówisz ?? :) Nie sądź dnia przed zachodem,bo niegdy nie wiesz,co pokażą w TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×