Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

nie lubie piłki nożnej i nigdy nie polubie,wiec nie piszcie ze wszyscy,mozna w sobotni wieczór robić wiele ciekawszych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez caly dzien mam problemy z netem nie moge czasem przez kilka godzin wejsc na kafe ani na poczte na o2...nie wszystkie są dobrej jakosci nie ktore telefonem byly robione Prawde mowiac jesli cos mnie zainteresuje staram sie to utrwalic czymkolwiek ...nawet czajnikiem jak bedzie pod reką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Kabel---jednak Ci się udało wejść:D a ja właśnie idę lulu. A rób je czym tylko chcesz,nawet czajnikiem,mnie się podobają:) Dobranoc👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł🖐️ no jak mogliscie wczoraj nie oglądac meczu? (pyta ta która sama nie oglądała ale za to dzielnie lukała czy Polacy przypadkiem nie przegrywają) Wiecie co to za uczucie kiedy przełączasz na chwilę na 2 a tam POL 2 BUL 0? Ale nie martwcie się, na Euro znowu zaspiewa nasz hymn Edzia G. i wszystko spitolimy:) Dobrze ze ulkulele z kablem się odezwaliscie bo mialam już za wami wysłać list gończy a później za Jonią a później za o wzroscie Swoją drogą myślicie ze Jonia popadła już w zakupowe przedświąteczne szaleństwo? Ja to już bym z miłą chęcią rozłożyła choinkę tylko cholera nie mam gdzie, juz mi się nie zmiesci w pokoju😭 będę musiała pozbawić się jakiejś komody albo szafy (bo stolika z komputerem nie oddam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór qwertz jak dieta bo ja jak stane na wage to chyba dostane szoku,tyje i nie moge nad tym zapanować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć karakanki :) Kulaj------nie zatraciłam sie zakupom świątecznym jeszcze, bo wypłaty jeszcze nie ma :) nie odzywałam się bo byłam chora :( 2 tyg w domu siedziała i po lkarzach jeździłam :) co do jasełek hehe to 3 króli ma grac kobietka :) dajci mi rolę damską :)) co do miniówk to :) ja noszę mini, nawet w taką pogodę, mam płaszcz długi :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ale już się zarejestrowałas? nie wierzę że nie znasz żadnej m oprócz mnie, nas to jak grzybów po deszczu;) fanka a może hormony ci szaleją? jak tam twoja tarczyca? a może ostatnio mniej się ruszasz? też nie lubię tak ni z gruchy ni z pietruchy tyć:O w dodatku widziałam ostatnio moje zdjecie ze stycznia i się zalamałam:O trochę mnie przybyło:O co oczywiscie nie zmienia to faktu iż z wielką przyjemnoscią wszamałam przed chwilą w trzy dupska tostów z salatą pomidorem jajkiem i duuużą porcją majonezu. własnie mi się przpomnniało że przygotowałam sobie do nich jeszcze ketchup... no cóż... zostanie na następny raz:) powiedzcie mi proszę co robicie kiedy staracie się a i tak wam nie wychodzi? chociaż wy uważacie że jestescie dobrze przygotowane? bo mnie już kurwica bierze i w końcu przestanę się starać. No ile można? ogląda ktoś mjak miłość? co w tym serialu robi to rude dziecko? koleżanka natalki? skąd ona sie wzieła u mostowiaków? no nic:( idę się powyginać nad notatkami z prawa konstytucyjnego:( jak znowu spierdziele kolosa to se klękne!!! Przysięgam 😭 😭 😭 PS. chyba zwrócę te tosty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze miałąm problemy z tym że byłam za chuda,zawsze wszystko jadłam i nioc sobie nie odmawiałąm i teraz kiedy jem tyle samo i tyje nie potrafie sobie niczego odmówić. dzis ogladalam mjm ,to dziecko to koleżanka Natalki z domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ale mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nawet nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
na której stronie był ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
muszę sie wynaturzyć miło było miniówek brak czyli nie lubię zimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
do waszej poezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
przeczytałem trochę] p.s czasami udaje że umiem pisać i czytać ale odważę się i będe śpiewał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
franek zapewne z irlandi wróciłeś tak długom ciebie nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ale nawet się nie dziwie donald rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
patrz ja mam szczęście nie ocipiałem ale osiwiec zdażyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani :) Co do tycia, zrzucania itp to ja ni mam z tym problemu, zawsze byam szczupła, choć miałam 1 taki okres że przytyłam, ale 2 miechy ćwiczeń i dietki-takiej z rozumm i wszystko jest jak zwykle :) to nie sekret 169cm, waga 54-55 kg. Sami oceńcie czy to zbyt dużo :) A co do utrzymania ditki to hmmm... silna wola tylko :) wiem wiem łatwo mówić, ale gdy chciałam zjeść np pizze, czy czkoladę to zaczynałam ćwiczyć, pić wodę z cytryną, i przechodziło. Frustrację spowodowaną niemocą zjedzenia przysmaku wyżyłam na brzuszkach, rowerku itp :) Niemożliw franek wrócił :) ohhh witam :)) pamiętasz mnie? bo jak odchodziłeś to ja akurat się tu rozpakowywałam z tobołkami :) a co do ocipienia to hehehe ni ocipiałam, jestem w pełni kobietą, pewną część ciała mam od zawsze :) buziaki i do później :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale ciszaaa:D Witam Franka---ciekawe czy znów się ulotni,bo jak do tej pory to tak nagle jak się pojawiał,tak nagle znikał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele :) wiesz właśnie weszłam do pracy, pomyślałam, że zobaczę tu wczorajszą ciekawą waszą rozmowę, a tu tylko Twój wpis...gdzie się wszystcy podziewają? jakoś tu pusto :( a ja wczoraj z gorączką leżałam w łóżeczku :) dziś znowu w pracy...ehhh na lekach tylko jadę :) rozgrzania mi chyba brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonia :) ja dziś wyjątkowo o tej porze!Kończę właśnie śniadanko i praca.Życzę Tobie zdrówka no i oczywiście dużo wygrzania :D.Masz rację wczoraj wszystkich gdzieś wywiało...Trzymaj się cieplutko :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele :) dzięki i do poklikania mam nadzieję :) Tobie też życzę miłego dnia i smacznego śniadanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się-----dziś jest Dzień Życzliwości :)Oczywiście według mnie taki dzień powinien być codziennie,ale w takim razie dziś jeszcze bardziej ogarniam Was swoją życzliością:) :) :) :) A teraz już serio----mykam pracować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×