Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

w zyciu nie przespalam 12 godzin - zazdroszcze, to musi byc cudowne uczucie :) Chyba od zawsze spie 3-4 godziny. Czasami przepisowe 6-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze trzeba pomalu, ale daaaawno nie bylam, wiec co bym tam nie zrobila to bedzie teraz bolalo. Ale jutro ide, w poniedzialek ide.. bedzie juz lepiej. Strasznie sie spaslam i musze cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie steper i bieżnia, ale troche miesni zamiast takich flakow by sie tez przydalo.. wiec po trochu wszystko. Teraz duro cwiczen na rece i brzuch robilam.. No i w efekcie najbardziej boli jak sie smieje - czyli caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie ciesze :) ale nadal nie wiem czemu Ty jeszcze nie spisz? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak to milo :) a i ja lepszego towazystwa do papieroska nie moglam sobie wymarzyc :) Milo i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, dobrze ze nie rzuciles ;) bo z kim ja bym tu teraz siedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema jak to w nocy palić papierosy ale właśnie słyszałem że w miłym towarzystwie mniej szkodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tez tak slyszalam i na dodatek w to wierze :) o tej porze na swiecie jest super. Cisza piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze sprobowac.. ale jakos nigdy nie mam czasu ;) No nic uciekam o wzroscie.. milej, spokojnej nocy. I do jutra - mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ qwertz Twoja propozycja bardzo mi sie podoba - wlasnie o niej przeczytalam. Mimo, ze wpadam tu tylko jedna noga, moze sie na co nadam :) Myslalas jaki to mialby byc konkurs? A powiesc.. tu moge uczestniczyc tylko biernie, moje zdolnosci pisarskie pozostawiaja jeszcze wiele do zyczenia, a juz napewno nie moge sie rownac do Was :) Wiec chetnie sobie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
qwertz jak chcesz ulepszyc topik jak nic sie nie dzieje od kilku dni?wykrusza wam sie towarzycho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ proponuje internetową wersję ju ken dens:) tylko nie wiem jak pokażemy swoje kroki:O a może familiada? Kabel może robić za Hamburgera albo koło fortuny, mogę robić za Magdę przewracającą literki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×