Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ojojoj goraca z wisniami ... qwertz ale jestes szczesciara :) bedzie to eN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też sie pochawale, piłam dziś waniliowego szejka :D a;e tak mnie po nim zmuliło ze myślalam ze walne zwrotkę na pana od ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to teraz eeee jak eklerki :) to ja dla odmiany sie pożalę - nie jadlam i nie pilam dzis nic slodkiego, czekoladowego i tym podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ż nie ma a będę, w końcu to moja pierwsza sesja w zyciu w dodatku bez poprawek:classic_cool: szkoda ze jest post to by się gdzies pohulało a tu połowa dziewczyn z grupy jest bardzo religijna i przestrzega wszelkie posty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ten dzien za stracony, dobrze ze juz prawie jutro :) Ale pije sobie teraz za to herbate z prundem :) ale skubana rozgrzewa i poprosze oo jak orzechowa czekolada :) zaraz sie rozplacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cichutko już nie jest tak fajnie;) :D qwertz zgadłaś a teraz droge panie idę zapobiec gniciu i spać słodkich snów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ta herbate nie zauwazylam ze o juz jest :) qwertz chyba zgadlas :D brawooooo i meksykanska fala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych rowniez zycze :) i byle do jutra - bedzie czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ? nie zastanawialem sie nad tym ....to dopiero jutro :) no i szkoda ze to nie sobota Na wielkie szalenstwa nie bede mogl sobie pozwolic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm M jak malutkie ? to sie da zalatwić :D.....zwijam skrzydelka ciezki dzien przede mna... milych snow qwertz :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynki czas rozpoczac :) wszystkiego najlepszego Kochane Karakany :) przede wszystkim duuuzo radosci z milosci :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też oczywiście sie przyłączę :) choć Walentynki są przecież codziennie jak się kogoś kocha,no nie? ;) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja ;)...na codzien ale ten dzien ma swoj urok i jakby glosniej sie mowi o milosci..... wiec zycze wszystkim milosci na codzien ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....I jak zwykle Anioł ma rację :) Już papu zrobione? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×