Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Po mojemu chodzi o to ze: - chcemy sie z siostra zapisac na prawko ale na razie zbieramy kase -ja się kiedys bałam ze nie poradze sobie za kirerownicą ale widocznie wypchnełam to do podswiadomosci ktora akurat dała o sobie znac we snie ale dzieki qwertz za fatyge:) co tam u was? mnie meczy katar, wszytko przez te dziwne temperatury😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D taką zasmarkaną? nieeee a własnie ciekawe czy na facetów z mojego rocznika zadziałałaby taka chusteczka spadam na dzisiaj spokojnej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka papieruu
kabelku musze ci coś wyznać:) NIE LUBIE UKULELE!:P zaprzyjaźnisz się ze mną;)?a może ty laska jesteś?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz niczego wyznawac...nie jestem spowiednikiem jak mozna nie lubić kogoś kogo sie nie zna? .....nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wyprzedzilaś mnie ...mialem wlasnie powiedzieć ze obecnosc dzemu na lokciu jest uzasadniona i w pewnym sensie usprawiedliwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka papieruu
tu byl topik ze sie przyjaźnicie i to dlatego:( gupia pinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukullele
ale ze mnie pinda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie pospiesz ...bo jak sie zwolają to ze 6kg tego paskudztwa siadzie Ci na ramieniu a jak obliza wszystko to rozejdą sie ;) ' ' ' ' ' PO CALYM CIELE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka papieruu
bedziesz moim karaluszkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka papieruu
to ja ci zycze zeby ukulele byla twoim nocnym koszmarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukullele
ładną mam paszczę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih zabrzmialo jak w wykonaniu Clinta Eastwooda :D no jak uzyją...to zjada ją do plastiku :D trza bedzie sobie zapas szczotek trzasnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh szczotka stala inaczej ? :D....ide o zaklad ze umyl sobie nią plecy :D..... alez ty okrutna jestes :D laćkiem goooo ?! :) hmmm no ale go przynajmniej do kariny wyslalaś :D zostanie Ci odpuszczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już o przymierzaniu nie wspomnę:O qwertz a pamieętasz jak mówiłas ze piszesz artykuł o wolontariacie? dostałas jakies nowe zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorry qwertz.. teraz to pewnie Cie juz nie ma..? mialam bardzo niespodziewana wizyte. Piatek juz nie jest taki uroczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. jeden facet a tyle zamieszania. Nawet wieczor na kaffe nie moze sie udac. ale ale teraz najwazniejsze: Kobitki Kochane tu przebywajace, Zycze Wam i sobie tez WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌻 Nadejszlo nasze świeto. Dzis bedziemy traktowane jak Księżniczki :) oczywiście jak Bog da i Partia pozwoli ;) ciekawe czy dostane goździka czy rajtuzy? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D taaak to byl karaluch-idiota w pełnym tego slowa znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×