Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

czesc wszystkim 🖐️ ukulele - nadal dojrzezdzasz \"2\" na Ogrody ;) :D bede w Poznaniu w przyszlym tygodniu, to bede Cie wypatrywala ;) qwertz - napisz wreszcie ta ksiazke, wydaj, a my bedziemy czytac :D bardzo jestem jej ciekawa :) poza tym widze, ze dzis tu jakis taki smetny nastroj.. towazystwo w nostalgie popadlo, no niby czasem trzeba, ale: prosze sie ladnie teraz usmiechnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel----jak zwykle pocieszasz---dziękuję:),ale serio mi jakoś tam... whispers🖐️dojeżdżam nadal 2:)prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz chyba nie mowilas o mocherowym berecie? :D ewentualnie o rzucie mokrym beretem, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale przedtem bedzie pranie mozgow ....czy beret aby prosto lecial bez zakretow i z jakiej welny byl dziergany :D no i czy nie byl dmuchniety babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę humorek mi się poprawił i mam nadzieję że do soboty mi go wystarczy....TAKI WSTYD-stara baba a tak się rozkleja często;)i to przed ślubem:D :D,pan młody chyba zrezygnuje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ile mam lat.Biorę przykład z kabla--on nic o sobie nie mówi,a ja tu mam się odkrywać?A tak wogóle to jak myślisz ile?....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele - te wachania nastroju, to moze tym slubem spowodowane? Jakby nie bylo, dosc ciekawe przezycie :D stres robi swoje ;) ja sie juz pozeganam, dobrej i spokojnej 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ZNÓW SIĘ ZDERZYŁAM jakieś przeznaczenie chyba,że kabelek musi coś o sobie powiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×