Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

witam wszystkich, chodz lekko spozniona :) szkoda, ze Was juz nie zastalam.. :( nawet naszej pary nie ma ;) ciekawe gdzie nasze golabeczki sobie gruchaja? ;) i kiedy ten slub? bo ja przeciez tipsy musze sobie zrobic ;) :D no i tulupy pocwiczyc :D bo wszelkie przyspiewki weselne znam :D wiec na wesele sie nadam :) jonia - ile Ty masz lat? kulaju - ja studiuje z Renata Beger :D tnz nie ten sam kierunek, ale w tamtym roku mialysmy kilka przedmiotow razem.. ta baba jest stuknieta :D A Kamel co tam u Was robil? po co przyszedl? nie ma to jak studia :D qwertz - apropo, co z Twoimi studiami? Wybierasz sie gdzies? Moze w tym roku? Proponuje Poznan :D Jesli wybierzesz ta szkole co ja, to bedzie ten sam wydzial co moj :D pozdrawiam Was serdecznie :) do uslyszenia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Hej wsiem :) Ślub będzie ?? To znaczy-teoretycznie darmowa wyżerka bo za kupny prezent. Trudno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jonia oczywiście,że zapraszam na ślub:D Kulaj---mam nadzieję,że będziesz razem z qwertz druchną:D Ale coś pana młodego nie było?....:(Mnie nie było dwa dni bo byłam zapracowana,a On co,też zapracowany,czy załatwia coś jeszcze na ten ślub:D? Kurcze,weekend a ja znów mam jakiegoś małego dołka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz---a ubieraj sobie co chcesz:D A nos do wesela przestanie boleć na pewno:D Ja tam bym wolała żeby mnie nosek pobolał niż mieć dołka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy pasek
przyłącze się do tego towarzystwa...dobrnąłem do strony 17 tego topicu. Byłem zaintrygowany pierwszymi stronami romansu, umarłem czytajac dowcipy...i wtedy pomyślałem dorzuce swój, niezbyt wyrafinwany: Jaś: Mamo chcę ciasteczko Mama: Weź, leży na stole Jas: Mamo, ale ja nie mam rączek Mama: Nie ma rączek nie ma ciasteczek Poza tym mam doła, więc postanowiłem się przyjrzec się romansowi. Z harcerskim pozdrowieniem W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy pasek
przyłącze się do tego towarzystwa...dobrnąłem do strony 17 tego topicu. Byłem zaintrygowany pierwszymi stronami romansu, umarłem czytajac dowcipy...i wtedy pomyślałem dorzuce swój, niezbyt wyrafinwany: Jaś: Mamo chcę ciasteczko Mama: Weź, leży na stole Jas: Mamo, ale ja nie mam rączek Mama: Nie ma rączek nie ma ciasteczek Poza tym mam doła, więc postanowiłem się przyjrzec się romansowi. Z harcerskim pozdrowieniem W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz urwij se nosa ukulele jest mi bardzo miło, oczywiscie dostosuje sie do kanonu piękna qwertz i zafunduje sobie wsciekle bądź lekko różową sykieneczkę zajmującą 1/2 przejscia pomiędzy rzędami ławek. no i tapir obowiazkowy :classic_cool: whispers czemu beger jest stuknięta? ale cię zaszczyt kopnął:D pomarańczowy pasek cóż za czarny humor! co ci tam na wątrobie lezy? opowiadaj-wesprzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Ja doła?? :) Ja nigdy nie miewał dołów :) Życie jest piękneeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Kulaj-życie jest suuuper piękne :) Uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Kocham i jestem kochany :) To mało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy pasek
to chyba nie był dół...byłem goodny jak wiadomo polak głodny polak zły. Teraz chwila na odsapniecie i do sauny pielegnowac moje muskularne ciało;) a jesli chodzi o romans to heh też miałem chwilowy w sieci, ale szybko zrezygnowałem. Zdjęcie nie odpowiadało rzeczywistości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Kulaj-długo :) Dość długo :) Czekałem na nią, ale warto było :) Pasek-jaki netowy romans ???? Człowieku! Ja o realu mówię !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
hej karakanice:) jak zwykle spóźniony ale jak to się mówi lepiej późno niż później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nie zawsze ale o tej porze mam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
wracam do domu i spokojnie wchodzę na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×