Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

anolowie zazwyczaj nie klna....chloera ja juz za ciezarowki z gorzala zaplacilem a gospodarze mieso gnaja przez laki a Ty mowisz ze nici???? nici to do zrazow sie przydadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oK jak już tyle się starasz......:D.Ale nie mów mi tu że jeszcze coś o mnie wiesz bo zacznę się bać;).Ja być może też znam Twój nr tel......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy sobie tu ładnie pociskacie głupotki, aż się micha śmieje:) A mnie po 5 miesiącach błogiego lenistwa męczą trzy dni zajęć na uczelni😭 cienias ze mnie:O No ale od dziś do poniedziałku mam wolne więc jest większe prawdopodobieństwo ze tu wpadnę . Ale zaraz zaraz bo się pogubiłam? Ukulele z kim ty się w końcu chajtasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo a kiedy dokładnie ten slub? Bo nie wiem czy już się spręzać i doskonalic moje tulupy;) A moze jakieś cos zsynchronizowane będzie? Że niby wszyscy razem. A ten ślub to na Krupówkach? Wedle życzenia qwertz Z pamiętnika studentki Kulaj: Coraz bardziej mi się podoba w tej szkole mimo że nikt nie ma ochoty się integrować (tzn ochota jest ale jak przychodzi co do czego to nikt nie ma czasu albo każdy umawia się z kimś po cichu za miast wydrzeć gębę na forum klasy... o sorki grupy;) no i najważniejsze: jeśli już chcą się integrować to w jakimś pubie a nie discotece-uff) Poza tym samorząd studencki(?) organizuje trzydniową wycieczkę w góry z pełnym serwisem za 150zł. Na początku wszyscy byli zaaaaaa ale jak usłyszeli cenę to podziękowali. W sumie ja też dziekuję, bo za tą kasę wolę kupić sobie np nowe oprawki bo mam TYLKO ;) jedną pare albo nowy tel. bo na stary kończy mi się akurat umowa, niż jechać z paroma osobami z grupy:O Co tam jeszcze ciekawego? Wczoraj do naszej uczelni przyjechał Cammel czy Kammel w każdym razie TEN Tomek. Taka ciota karakanowata przeszła sobie przez korytarz w uwaga: polarowym golfie na suwak i garniturze jak z Tańca z Gwiazdami:O Po dwóch tygodniach wykładów w końcu skapłam się ze do mnie do grupy chodzi dziewczyna z którą kumplowałam się uwaga: w przedszkolu:D Wczoraj wspominałyśmy sobie nasze zabawy na trzepaku przed moją klatką ech to były czasy:) Polowa grupy miała niezły polew z nas bo to naprawdę smiesznie wygląda jak dwie stare krowy wspominają czasy dzieciństwa. Nasza grupa miała zajęcia z psychologiem a własciwie z dwoma psycholożkami na których dowiedziałam się ze jestem titata. Dlaczego? Otóż najpierw babki kazały nam się przedstawiać i powiedzieć coś o sobie. Siedzieliśmy w kółeczku i każdy coś tam fanzolił. Potem babki kazały nam powiedzieć co czuliśmy jak wypowiadaliśmy się tak na forum. A to jedemu się pociły ręce, a to druga miała gule w żołądku a to cośtam... No i doszło do mnie więc zgodnie z prawdą wypaliłam ze nie pamiętam co mi się działo bo nie skupiałam się nad moim cialem:O Na co pani psycholożka kiedy już wszyscy coś tam powiedzieli zaczeła nam opowiadać ze jak to dobrze mieć kontakt ze swoim ciałem bo można w ten sposób po jakimś tam czasie wyzbyć się uczucia stresu. A jeśli sie nie ma takiego kontaktu to jest źle bo stres prowadzi do jakis tam chorób i cośtam coś tam cos tam. W każdym razie wyszło że jadnak powinnam się skupiać na stresie a ja całe zycie twierdziłam ze nalezy go olać wyśmiać czy co tam jeszcze chcesz:O Ale zdania nie zmienie. Z resztą ja już się tyle w zyciu na stresowałam ze dla mnie gula w brzuchu jest czymś normalnym:O No i tak... w sumie nic ciakawego się nie dzieję ale przez ostatnie dwa dni gęba mi się nieustannie śmiała:D Chyba mi wzrósł poziom hormonu szczęscia... tak bez powodu:D ech, lubie takie zaburzenia hormonalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane karakany :) bluzeczke zakupiłam sobie na randke z mezem hehehe bylismy wczoraj w restauracji na objedzie zeby podgrzac uczucia hehe i udawalismy ze sie dopiero co poznalismy-bylo super smiesznie, i jak to facet tylko w dekolt sie patrzyl hehe jak wracalismy samochodem do domu to na swiatlach 1 lepek sie az perfidnie patrzyl na mnie-hehe no nie w oczy i sie usmiechal, wiec ja mu wytknelam jezyk-a tam mam kolczyk, pewnie sie podniecil hehe na sama mysl o doznaniach hehe moj maz mial ubaw-a sam chcial zebym go wytknela hehe kiedy ten slub?? moge przyjsc?? eheheh studentko nasza kochana trzymaj sie i pisz pamietnik bo to ciekawe i mile-mozna powspominac swoje czasy w szkole hehehe no na uczelni :) caluski i papapap wasza jonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonia:) Fajnie tak z mężem na randkę wyskoczyć:D Tak se myślę... bo nie mam zamiaru tego sprawdzać;) Coś niecoś wiem o męskim wgapaniu sie w cycochy^^ Co tu tak cicho ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Kulaj-nie marudź ;) Witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
A co słychać ?? To Ty mi powiedz :) Mnie w kraju nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Mnie interesuje, bo mam już prawo wyborcze :) I chcę mądrze z niego skorzystać. W Holandii byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czy siak skorzystam z prawa wyborczego, zobaczymy czy dobrze. Uciekam spać i zostawiam pozdrowienia dla reszty (że niby się pojawią-nadzieja matką głupich) Dobranoc cancanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Dobranoc Kulaj :) Pogwarzymy sobie innym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Sorry qwertz. Nie było mnie przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
I teraz ja mówię dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×