Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
na ciepłe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
też na takie z chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
o 2 wypadkowa o 3 ale co najważniejsze Polska mecz wygrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak WYGRAŁA!!! :) Bądź jutro wcześniej,bo ja już nie mogę na oczka i klawiatura mi się zamazuje,wskakuję pod kołderkę,dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jutro nie mogę wcześniej to tylko o 9 rano dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm moja oblubienica tak pozno chodzi spac ? a ja o tym nic nie wiem :O......no dobra sam przed chwila wrocilem .....mam nadzieje ze nie zrobi mi jatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jestem wcześniej :) prawie o dziewiątej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
na katar jest sposób ale i tak leczony trwa siedem dni a nie leczony tydzień p.s qwertz musisz pięknie wyglądać z czerwonym nosem jak by jeszcze do tego powróciło czerwone oko moim zdaniem mega hit;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karakany :D widze, ze znow topic zaczyna zyc :D to chyba przez ten slub ;) wszyscy maja ochote na rosolek weselny :D ukulele & kabel - moze zdradzicie date ;) i czy wszyscy jestesmy zaproszeni??? o wzroscie ciesze sie, ze znow zagladasz :) moze fajeczke? ja wlasnie na papieroska wpadlam ;) kulaju - Beger jest szalona, pamietam, ze zawsze miala duzo do powiedzenia :O przewaznie wszystko co zle pod rzady SLD podpinala i w ogole taki bucu z niej :D qwertz na katar najlepszy jest oklad ;) :D witaj pasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to qwertz sie tak przeziebilas?? Witaminki, witaminki i bedzie git :) a dlaczego czerwone oko mialoby powrocic? Juz kiedys sie tak zalatwilas? :D qwertz - rozmawialam z nia :O kiedys na obiedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim. Kabelku---ja późno chodzę spać???A Ty co?Gdzie wczoraj byłeś?No,ok-nie będzie awanturki;) Qwertz---jak katarek?Mija?Nie martw się na weselu będziesz jak nowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers----rzuć to świństwo--te papierochy,ale mi już!!!!!😠 Ja jestem z siebie dumna-nie paliłam,nie palę i nie będę palić!Ciekawe czy kabel też ma z tym nałogiem coś wspólnego?.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj widzialam sie ze znajoma, ktora miala wylew do oka :O i teraz ma jedno cale takie czerwone.. taka wsciekla czerwien :D wyglada dosyc zagadkowo, jak z horroru :D rasowy okladnik? hmm.. chyba juz takich nie ma :( same kundle ;) :D ale jak trafisz na taki okaz, to daj znac :D a z Renatka :D rozmawialysmy cos o szkole :O ona sie z kolezankami :D z roku przysiadla do stolika obok.. i tak jakos gadalysmy. Mowila, ze musi sobie notatki od rocznika wyzej skolowac, bo juz do konca roku jej nie bedzie, bo nie ma czasu, bo ma duzo jakis partyjnych zajec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kawa to bez papierocha smakuje lepiej---uwierz;),I WŁAŚNIE ZARAZ PÓJDĘ SOBIE ZROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam po kawke :) qwertz bardzo duzo pale :O zdecydowanie za duzo :( ale troche mam problemow, wiec to przez to.. jak sobie zycie ustabilizuje, to ogranicze :) a moze nawet rzuce :D :O na pewno.. no wlasnie, co zdrowa mam umierac :D wole zeby rak mi sie w plucach zadomowil, niz szwedal po calym ciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz---dodałam ten cytat do mojej stopki(nie pamiętam autora),bo tak właśnie myślę......moja stopka odzwierciedla to co czuję:)...... Sama też od czasu do czasu piszę sentencje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz to udanego gnebienia ;) :D ha ha na bialym koniu to pol biedy, gorzej by bylo gdyby podjechal kareta zrobiona z dyni :D ale moze to bedzie normalny ksiONze, ktory podjedzie autobusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np:Nie zaśmiecaj umysłu złymi myślami,bo na te dobre nie starczy Ci miejsca. Rozsądek to bogactwo z którego nikt Cię nie okradnie... Dobra materialne można mieć w różnej ilości,raz mniej,raz więcej,lecz człowieczeństwo powinno się mieć zawsze w pełni! Kłopoty niczym nie różnią się od bakterii--jedne i drugie mnożą się w zastraszającym tempie... Życie to bieg,a meta to wieczność.... Są braki,które można zatuszować,lecz nigdy nie ukryje się braku własnego zdania! I jeszcze wiele innych ale nie będę już nudzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
to ja miałem być okładnikiem ;) tylko ostatnio mały pożytek byłby ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ladne te Twoje sentencje :) zazdroszze talentu, szczegolnie, ze slyszalam, ze wiersze i opowiadania tez piszesz :) a chlopaki :d 🖐️ witojcie :) o wzroscie to czemu nie byles okladnikiem qwertz - teraz masz szane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-masz rację. Miłość baaaardzo uskrzydla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cac- to tylko pozazdroscic i razem z Toba sie cieszyc :) Szczesciarz jestes i pewnie o tym dobrze wiesz :) asasas - ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×