Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

franek z budowy -> to ja sie moze przedstawie.. whispers :) milo mi, zawitalam tu do Was.. stanikiem nie mam zamiaru rzucac (bo go nie mam).. za to rozbieralam powiesc dziewczyn ;) qwertz -> Ty sie marnujesz, jesli \"zawodowo\" ksiazek nie piszesz.. uciekaj z tej laboratorki!!! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam whispers ale czy napewno chcesz nalezec to tego elitarnego klubu?? wiesz nic nie jest za darmo :D a rozne chodza pogloski co dziewczyny robia aby tu sie dostac wiec czeka ciebie trudna proba charakteru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz -> dzieki, za reklame :D :classic_cool: franek z budowy -> pytanie, nie czy ja chce, tylko czy ten elitarny klub chce mnie :) a co do proby charakteru.. to jak tulupy przezylam to czuje, ze juz wszystko moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze da rade :) nie bedzie jej latwo ale mysle ze pomozemy jej :D whispers a czy masz jakies ukryte talenty o ktorych nie mowisz zwykle na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz, Kulaj czukerek DZIEKUJE :) czuje sie taaaaka wielka ;) franek z budowy -> ukryte talenty..? spewam, tancze, recytuje, wiaze krawat i gotuje ;) umiem ukladac orygami :D (ale nie umiem tego napisac:O ), faktycznie, zadko sie tym chwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no whispers czeka cie jeszcze chrzest na krupowkach ktory tutaj skromnie planujemy od miesiaca. jako ze jestes nowa na twojej glowie jest przygotowanie wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho mnie sie na pewno nie zachce :O a nie ma dzis zadnego pasjonujacego tematu na kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×