Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ange87

Co przygotowac na powrot rodzicow?-POMOZCIE

Polecane posty

Gość ange87

Jutro wracaja moi rodzice po miesiecznym wyjezdzie. Co mam przygotowac, aby zrobic im niespodzianke i zeby bylo smacznie! Znacie jakies fajne przepisy np na salatke? Pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange87
hej kobietki co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange87
W lodowce to prawie pustka, czekam na propozycje, pedze do sklepu i biore sie za pichcenie:) A co lubia? wszystko:) Nie sa wybredni! Zwlaszcza jak corka im cos przygotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange87
Aha zapomnialabym dodac ze wracaja najprawdopodobniej pod wieczor:) Wiec moze jakas sałatka i cos w miare lekkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pieczona ryba z gotowanymi warzywami będzie ok. Lekkie . Natomiast sałatka hmm nie wiem czy bym chciała jeść sałatkę pod wieczór po powrocie z jakiejś wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange87
W sumie zapiekanka nie była by zła... Albo jakas małą pizze zrobić... Tylko boje sie ze nie wyjdzie:( Zawsze pomagalam mamie, a swojego sprawdzonego przepisu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange87
Nom dokładnie... Moj tato to najchtniej by zjadł jakies cos porzadnego-uwielbia jesc. A mama jakies sałatki i takie inne duperelki;) I jak im tu dogodzic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange87
A znasz jakis fajny przepis na jakies ciacho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciast niestety nie znam bo mało słodkiego jem i nie lubię piec słodkości. Ciasta jak piekę to z paczki typu krówka gellwe itd:) ale poszukaj tutaj dziewczyny dużo przepisów na słodkości podawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange87
Dziekuje Ci za pomoc, widze ze nikt mi zadnego innego pomyslu nie podsunie... Pogłówkuje sama... może coś wymysle:) Mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witalska
a moze potrawka z kurczaka leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ange - poprzeglądaj tu tematy - sporo się ostatnio pojawiło różnorakich ciekawych przepisów dobrych na upały, na pewno coś wybierzesz (polecam np ciasto wiśniowe które podałam - naprawdę proste i smaczne) - a jak napisałaś rodzicom, że im ciężko dogodzić, bo lubią co innego - jak bym o sobie czytała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×