Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

czesc dziewczyny:) Goniu gratuluje Ci Twojego szkraba tez juz bym chciala byc po wszystkim ale jeszcze tylko caly listopad i juz tez bede miala moja dzidzke:) bynajmniej mamy jeszcze czas dokonczyc remont mieszkanka... Belong wracaj szybko do zdrowia:) pozdrawiam Was wszystkie i caluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na moment bo musiałam smsa napisać:) nawdychałam sie wody z sodą i przepłukałam gardło wodą z solą i jakby lepiej. tylko plecy mnie okropnie bolą:/ Gonia gratuluję:)) Przede mną jeszcxze mnostwo czasu a juz sie nie moge doczekać:) W srode moze lekarz mi powie czy to chlopiec czy dziewczynka. Juz sie nie moge doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo wiTam no prosze weszłam na kafei miła niespodzianka Gonia mamausia juz jest :D super Goniu gratuluje Ci z całego serduszka :*:* Ja teraz czekam sobie mam termin na 15 listopada a lekarz mi powiedział ze może juz w ten wekeend cos sie zacznie dziać ... ale powiedział ze to tylko jego przypuszczenia i zebym sie na to nie nastawiała :) Goniu Kochana powiesz mi jak wyglądają te skórcze to tak boli jakbym miała okres tylko mocniej czy jak? Kompletnie nie wiem tego :) a i jeszcze jedno jak sie prze to tak jakby na \"kupe\"? z góry dziekuje za odpowiedz :P i sorki za wyrażenie :) i jeszcze cos ile przytyłaś? Bo ja mam 26 kg na plusie ... Lorinka Ja czuje sie w miare ok tylko coś puchnąć zaczełam ... brzuszek mi sie obniżył i cieżko mi strasznie :( Powiem tylko tyle ze niestety nie omineły mnie w ciązy rozstepy mam ich pełno :( no ale coz nie przejmuje sie tym jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GONIA gratuluje syneczka{kwiatek]🌼 ciesze sie ze szybciutko ci poszlo i dobrze wspominasz porod ja wspominam tak srednio na jerza nie bylo tragicznie ale dobrze takze nie Gochencja ja bylam cala w paski pupa biodra uda od wewnatrz troszke na brzuchu no i na cyckach ale tam smarowalam sie od 10 tygodnia i wlasciwie teraz ich nie widac tylko skore mam taka obwisla bo strasznie urosly mi piersi z b az do d wiec smaruje sie kremami zelami musze powiedziec ze widze efekty i juz nie marudze a co do rozstepow to najbardziej bylo je widac po porodzie byly takie sino rozowe a teraz sa blade Nimfo leniuszku jeden ....nie daj sie temu swojemu i trzymaj sie tego co postanowilas ... belong to ...wygrzewaj sie i lez jesli mozesz a jak nie przejdzie to do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka Ja tez mam roztepy tk gdzie ty tylko że na piersiach mam takie słabo widoczne .. i w urosły mi z B na C a moze juz nawet na D nie wiem bo te rozmiary stanikow są różne niektóre nosze C a niektóre musze D wiesz nie wiem juz jaki mam :P a ja uda brzuchol i pupe smaruje sobie od 3 miesiaca oliwka specjalna na rozstepy dla ciężarnych ale nic chyba nie dało bo mam same paski własnie takie sino rozowe jak ty :) a po jakim czasie ci zbledły? i widac je bardzo? mi chodzi o to ze jak ubiore strój kąpielowy to czy bardzo je pozniej bedzie widac? Wiesz nie załamuje sie z tego powodu .. ale chciałabym wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GONIA--❤️GRATULUJE!To chyba grubasek z tego Wojtusia co?:D A moze i sie myle,bo w sumie co ja tam wiem :p Bardzo sie ciesze,ze Bog dal Ci tyle sily by porod sprawil Ci przyjemnosc:) Zycze tego kazdej Mamie:) Ja boje sie cesarki:( Te ciecie na zywo,wr!Przeraza mnie to,ale juz bym chciala tez byc po i miec brzdaca przy sobie:) Dziewczyny czy plec dziecka okreslana jest na zwyklym usg czy potrzeba do tego jakiegos specjalnego?Slyszalam rozne dziwne opinie.Jak to jest? Rzeczywiscie ja leniuszek straszny :p Troche dzis za duzo zjadlam chyba,bo zle sie czuje. Slodycze jednak mi nie sluza.Zreszta nie przepadam za nimi,ale czasem jem wbrew wlasnej woli :o Musze wkoncu jechac zrobic te badania:( No,ale cale szczescie mam na to 2 tygodnie.Ok lece sie polozyc,bo brak mi energii:( Dzis mama mi przyslala takie ceratki zeby na nie polozyc dzidzie,a nie na lozko,bo jak nam wszystkim tu wiadomo dzidzie czesto robia siusiu tam gdzie sa(na golasa,bez pampersa i to na lozku:) )A jak zrobi na to to ok:)Mam juz 2 buteleczki i tez chusteczki nawilzajace,ale boje sie,ze wyschna do tego czasu,mimo,ze zamkniete. Pozdrawiam Was i Wojtusia w szczegolnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wojtusia🌼 ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D I dzielnej MAMUSI 🌼 ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D ❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL NIMFA ALE NAM TU NAPOLODZILAS TYCH BUZIEK I SERDUSZEK :):):):)🌼kwiatek] Gochencja urodzilam w styczniu 2005 a rozstepy zbledly mi dopiero po roku moze poltorej ale tak ze prawie ich nie widac oczywiscie do dzisiaj smaruje sie specjalami przeroznymi choc juz teraz to pewnie nie wiele mi pomoze ale pomoglo bo spedzalo mi to sen ...ale jak urodzisz to smaruj sie dalej kremem na rozstepy jeszcze przez trzy miesiace po porodzie bo jeszcze pomaga bardzo tylko nie rob przerwy niestety systematycznosc musi byc:):( kochane uciekam bo mnie moj P ciagnie pod prysznic... buzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. u mnie tak w miare.. buzia nadal spuchnięta.. męcze sie strasznie. dzis mam wizyte w szpitalu. bedziemy sie chciały doagadac z siostra zeby mnie już zostawili i wywołanie zrobili dzis lub jutro a nie w poniedziałek. Zobaczymy. uciekam sie położyć jeszcze troche. pozdrawiam GONIA GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wczoraj pojechałam na nocny dyżur do lekarza bo fatalnie sie czułam:/ bolało gardło, plecy, miałam katar i wogóle czułam sie taka połamana. zapisali mi szalwie do pulkania gardla, lipe do picia fuuuuuj, i paracetamol na goraczke. goraczka przeszla a katar i gardlo nadal boli. mam nadzieje ze sie szybko wylecze:) ostatnio ciocia (urodzila 2 tyg temu) przyniosla mi pelno gazet o dzieciach, kocyki, ciuszki, pieluszki tetrowe, grzechotki i pare poscieli dla malenstwa bo powiedziala ze ma tego tyle ze nie ma co z tym robić a zuzyc nie jest w stanie:)pooglądałam sobie wszystko z mamą i spakowałam w jedno miejsce i bedzie czekac na naszą dzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam kochane za gratulacje i nie mogę się doczekać, kiedy ja wam będę gratulować ślicznych dzidzi:) Gochencja - te skurcze, które miałam w nocy to było twardnienie brzucha i lekki ból, ale lżejszy niż na okres i trochę inny. A później po odejściu wód miałam bóle krzyżowe, więc nie wiem jakie są te brzuszne. A parcie to dokładnie tak jakbyś robiła kupę:) Przynajmniej tak mi położne kazały robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie krasnalek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos czesto sie tuatj udzielam teraz :) umowiłam sie na jutro do lekarza obgadam z nim sprawe tego przeziebienia czy co to tam jest a po drugie juz od jakiegos tygodnia czesto mnie pobolewa brzuch ale w samym dole i do tego wtedy robi sie taki twardy. Potem przechodzi i za jakis czas znow :/ tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
witam was i znow mnie dawno u was nie bylo hehe jak zwylke:):) juz mamustalona cesarke na 4grudnia:):):) maluszek wazy 2647g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naukiii
gnie ma takich, uczą się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja melduje sie jeszcze w dwupaku... ale już niedługo poniewaz jutro o 8.30 zaczynamy wywoływac poród...!!!!! HURRRRA ale sie cieszę .. zniose najwiekszy ból byle miec juz dzidzie ze sobą!!! no ale nieobyło się bez niespodzianek bo jak wracaliśmy ze szpitala mieliśmy wypade tir walną nas w tzw \"dupe\" no szok.. dobrze ze niekomu nic sie niestało.. tylko szkoda samochodu bo tata kupił go około 2 tyg temu.. i strasznie sie wkurzył ze jakiś duren rozwalił mu jego \"najsłodszą\" Leganze.. no ale cóż przyjechała GARDA( tutejsza policja) którą wezwal ten facet co w nas walną i dostał mandat.. a on jeszcze próbował wmuwic nam ze to taty wina... no ale cóż zdarza sie. Oczywiście mnie chcieli zawiec do szpitala na \"przeglad\" ale stwierdziłam ze chce ostatnią noc spedzić w domku przytulając sie do męża... no i w koncu nic mi niebyło. Dobra kochane uciekam spac... bo jutro o 6 pobudka.. oj nawet niewiecie jak sie ciesze :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Kolorowo by bylo weselej,choc troche:)Wczoraj caly prawie dzien w lozku.Zero energii totalnie!!Przynajmniej poszlam spac po filmie \"tornado\" i zasnelam jak \"czlowiek\"powiedzmy... Teraz jem sniadanko.O tej porze ostatni raz nie spalam nie pamietam kiedy...he:p Tak naprawde to moja glowa ma w srodku taki burdel,ze to przez to spac nie moge.Wciaz mysle jak to bedzie jak urodze.Bede walczyc o swoje dziecko,ale czy podolam?Tym sie martwie najbardziej.Nie ma i tak sprawiedliwosci na tym swiecie!!😠Tak nawyzywał dziecko i jeszcze mnie pobil i mysli,ze za kase bedzie mial moje dziekco!Co to to nie o kur...wa!!!!!!!Przepraszam,ale juz nie moge!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczyny :) My właśnie mamy 30 tc :) pierwsze zakupy za sobą kupilismy troszke pajacyków, takich fajnych komplecików spioszki+kaftanik, bo same spiochy mi sie nei podobały:P troche par body no i skarpetki i czapeczki :P przerazily mnei et zakupy bo prawie nic nei kupilismy a ok 250 zł poszło :O ... a jeszcze tyle tego wszystkiego do kupienia ... w czwartek idziemy na usg :) mój M. pojdzie z nami to moze powiedza nam w tym szpitalu czy bedzie córcia czy synek :) Od razu pooglądamy sobie wózki w sklepach a na początku grudnia juz jakis zakupimy:) kurcze dopiero listopad a mi czas tak sie teraz ciągnie i dluzy :O jzu bym chciala zeby byl styczen albo najlepeij luty :) i mieć to małą kruszynkę przy sobie :) Goniaa - gratuluje Ci cudownego synka 🌻 ... heheh jaki on jzu duzy na tych zdjęciach :) i słodki :) przez Ciebei jeszcze bardziej sie nie cierpliwie kiedy w koncu nadejdzie ten dzien :D pozdrawiam was wszystkie :) 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GONIA--❤️Twoj Niunio jest sliczny:) Jka mi sie podoba i smieszy zarazem jak dzieci zaciskaja piąstki :) To takie nie winne:) Zaskoczylo mnie to,ze on juz sie tak usmiecha!Kurcze! super!:D Tuli tuli dla Niunia!!❤️ PS.Kwa postawila mnie na nogi-jakos sobie radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sorki ze tak rzadko zaglądam ale ostatnio mam ostre jazdy w domu :O wszyscy wszystko mi wypominają, ciągle płacze jest mi przykro ze do tej pory było dobrze a teraz doprowadzają mnie do takiego stanu ze placze przez kilka godzin i nie potrafie sie uspokoić ... wszystko wypominają, tak strasznie krzywdzą i mnie i moje dziecko tyle przykrych słów mi powiedzieli ... tak mi ciężko ... mojemu M. nic nie mówię bo się poprostu wstydzę, że moja rodzina tak mnie traktuje... nie mam w niej żądnego wsparcia a tak bardzo ją kocham:(:(:(:( postanowiłam ze od razu po porodzie zamieszkamy razem... nie chce nikomu robic problemu sobą i dzieckiem ... juz mi powiedzieli ze i tak robią mi łaske ze moge mieszkac :( wszystko co robiłam, ich zdaniem robiłam zle ... codziennie zmywam po sniadaniu, obiedzie i kolacji roie sniadania i kolacje sciele wszystkie łózka w domu, klade młodszą siostre spac ( wczesniej ją myje - jeszcze nigdy nikt nie zapytał czy pomóc mi ją wyjąc z wanny, ona samanie wyjdzie a ja przeciez nie moge dzwigac, ale ich to nie obchodzi) prasuje, wstawiam pranie, codziennie odkurzam pokój mamy, przedpokój i kuchnie (czasem przedpokuj zamiastam) myje parkiet w podlodze mamy i podloge w kuchni ... a wszystkei te pomieszczenia są duże i przestrzenne ( sam przedpokój jest wielkosci kwadrata ok. 2,5mX2,5m ... i oczywiscie wszystko zle bo po tym wszystkim usiąde do kompa bo chce odpocząć ... robię to wszystko zawsze z rana tak ze juz po 12 mam wolne oczywiscie babcia chodzi zła ze juz od 12 usiąde do kompa no bo ona by jeszcze cos znalazła mi do roboty:O i nie rozumieją ze wole to wszystko zrobic z rana jak jestem pelna energii, ze ok 13 mój organizm jest zmęczony nawet jakbym tylko siedziała, no ale moja oszczędna do bólu babcia uwaza ze prasowac odkurzac powinnam o 13 bo wtedy jest taryfa:O osz kurrrr****** nie rozumieją ze ja jestem w ciąży i czasem cche sie połozyc ( rzadko to robie) jak mam widzi ze sie położyłam uderza do mnie z tekstem : a ty znowu leżysz? :O przepraszam ze sie położyłam:O nawet im nie mówilam ze lekarz kazał mi wypoczywac i sie nei przemeczać bo grozi mi przedwczesny poród ... jakbym im to powiedziala to by uznali że kłamię zeby sie wymigać od sprzątania:O cholerna rodzinka:( nigdy za nic mi nie dziekują, traktują mnie jak służke :O a jak ja poprosze ze jak idzie z kuchni to zeby od razu wziela mi napój albo coś to zaraz wielkie gadanie ze nie mam nóg i ze sie nią wysługuje .... aha jej ostatni tekst ... \"u nas jedzenie to jak woda idzie, ja niewiem gdzie to wszystko jest kupie jednego dnia juz za dwa dni sladu nie ma:O... \" mówiąc to patrzy sie perfidnie na mnie a ja niewiem co mam powiedziec ... bo wcale duzo nie jem,,, mam czasami napady głodu ale staram sie nie jesc zbyt duzo ... wogle podczas ostatniej wizyty u gina ( w srode ) stwierdzil ze od26 do 30tyg przytyłam tylko 200 g powiedział ze to bardzo mało i musze wiecej jesc ... a ja jedząc jedno kanapke wiecej czuje sie głupio ... yhhhhhhhhhh nie moge docczekac sie stycznia :O bedzie mi ciezko z malutkim dzieckiem ... ale pomyslalam ze skoro 20 letnie i 23 letnie i strasze matki radzą sobie z maluchami chodz mają z nimi styczność po raz pierwszy to dlaczego ja mam sobie nie poradzic.. własnie ze sobie poradzę! Babcia stwierdziła ze po kilku miesiącach i tak pewnie \" zwale sie matce na głowe z dzieckiem\" bo bedzie mi z tym wszytskim za ciężko... a właśnie, że nie !!! ja sie nie dam, zacisne zęby i im wszystkim jeszcze pokaze ...... jak mi jest przykro:(:(:( moze to głupie:O przepraszam wszystkich za ten jakze długi i pewnie głupi tekst ale nie mam komu sie wyzalic ... moze nie jest to zbyt mądre .... ale musiałam sie gdzie wygadac a raczej wypisac :P.... idę sobie dalej płakac :(:(:( ... tak wogle cierpie na bezsennosc potrafie sie polozyc i lezec ok3 godziny i nie moge usnąć ... czasami o 3 w nocy dopiero zasypiam dzieki za uwage pewnie i tak nikt tego nei przeczyta ale juz mi lepiej :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem ze wiele rzeczy moja mama mówi jak jest zdenerwowana ... ale dlaczego jak jej cos nei wychodzi czy cos to zaraz musi wyladowywac sie na mnie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek nie wiem co ci powiedzieć. Przykro mi ze tak cie traktują... może powiedz im to co tu napisałać (chociaż mamie, bo moze twoja babcia ją buntuje i dlatego taka jest). Albo zrob test i przez tydzien nie rob nic:P hehe zart:) mi na szczescie nie wypominają ze robią mi laske ze moge z nimi mieszkac. Sami chcą zebym pomieszkała z nimi jeszcze z maleńśtwem. Przykro mi naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong - no właśnei u mnei do tej pory tez tak było .. mama sama mówiła zebym pomieszkała z dzieckiem przez pierwsze 3 miesiące to mnei wszystkiego nauczy i wogle ... i mialam zamiar pod koniec marca dopiero sie wyprowadzic ... ale juz tego nei wytrzymam ... moja mama to takl jak powiedzialam jak jest na cos zła to sie n amnei wyladuje i tyle:O ... dzis juz np. wszystko w porządku wróciła ze sklepu i tu mi mówi ze kupiła moje ulubione bułeczki itd ... zebym sobei zjadła ... powiedzialam ze nei ejstem głodna ... teraz szła do miasta i sie pytała czy cos mi kupić, ze ostatnio widziała ladne kocyki dla dzieci to moze kupilaby ... powiedzialam zeby nci nei kupowała bo ja wole sama obejzec ... ja nei umiem sie gniewac .... naopewnbo nei bede chodzic obrazona .. ale wkurza mnie to ze wczoraj jeszcze tyle przykrych słow powiedziala a dzis jakby nic si enei stało :O ... i jak sobei przypomne to to tak boli:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ja nic nie pisze bo po prostu pusto tu i nie ma z kim pogadac Krasnalku nie wiem co napisac mam nadzieje ze ci pomoglo to wypisanie sie strasznie cie traktuja a najgorszy jest fakt ze to jest rodzina moze faktycznie powinnas porozmawiac z mama powiedziec co czujesz Nimfa i jak bylas na badaniach?? Gochencja ty dalej w dwupaku?? Gonia jak ci idzie opieka nad maluszkiem dajesz rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei to nei ejst tak znam moją mamę ... przeważnei jest miedzy nami dobrze ... ale właśnie jak są takie dni ze cos jej np. w pracy zle poszło albo przez mlodszego brata jest wkurzona ... i ja sie tylko odezwe to zaczyyna sie spiewka\" Ty to jzu lepiej si enei odzywaj, bo tez niezły numer wywinełaś\" a po tym juz cała litania idzie jaka to ja neidobra jestem jak to nic nie robie itd tak jak pisałam :O a na drugi dzien ona zachowuje sie jakby nic sie nie stało ... zawsze tak było nawet przed ciążą :O ... jak przyczepiła sie o cos ... zawsze musiała coś powiedziec nei miłego ... a na drugi dzien zachowywała sie normalnie ... to jest okropne ze ona tak poprostu na mnei wyladowuje swoją złość ... poprostu jzu sie do tego przyzwyczaiła ... zdarza sie to rzadko ale zdarza :O ... bardzo kocham moją mamę ... i nei chce się z nią kłócić ale takie chore akcje mnie bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka a
Gonia1987 głaskały mnie po głowie, masowały krzyże i dodawały otuchy, ile ty masz tych krzyzy i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam was od poczatku
trzymam kciuki, krasnalku. badz dobrej mysli. matki czesto zachowuja sie tak ambiwalentnie i trudno sie w tym wszystkim odnalezc. badz dzielna dziewczynka- dla siebie, i dla niej. widocznie ona tez twojej sily potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×